جو بایدن در جورج فلوید تظاهرات: “ما نباید اجازه دهند که این درد برای از بین بردن ما’

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن خواست آرام در اواخر شنبه شب نیز ادامه تظاهرات در سراسر کشور گفت: در یک بیانیه گفت: “این عمل اعتراض هرگز نباید اجازه داده شود تحت الشعاع دلیل ما اعتراض.”

تظاهرات دوباره تبدیل به ناآرامی ها در سراسر کشور روز شنبه یک روز پس از مینیاپولیس افسر پلیس دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد از جورج فلوید. ماشین های پلیس و ساختمان های دولتی تعیین شد در آتش حکومت برقرار شد و گارد ملی مستقر شد.

افسر سابق Derek چوین چهره اتهامات که فعال گروه می گویند ناکافی هستند. تصویری از اطرافیان نشان داد چوین فشار دادن زانو خود را در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

تظاهرات روز شنبه بخشی از یک روز ملی اعتراض چوین و خشونت پلیس وارده در سراسر کشور. معترضان همچنین به نام از نام افراد دیگر از رنگ های کشته شده توسط پلیس از جمله لویی را Breonna تیلور 26 ساله ER تکنولوژی که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده توسط پلیس در ماه مارس است.

جورج فلوید تظاهرات: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟

بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد به نام معترض که خشونت “درست و لازم است. آن را کاملا واکنش آمریکا.” اما او گفت: “نیازی به تخریب نیست. خشونت است که می تواند زندگی نیست.”

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری گفت: حتی تظاهرات مسالمت آمیز استقبال نیست پس از 8 بعد از ظهر شنبه مقررات منع رفت و آمد. بزرگراه بسته شد و مقامات خواست همه ساکنان به ماندن در خانه و گفت: لازم بود برای جدا کردن معترضان مسالمت آمیز از کسانی که قصد به علت آسیب بیشتر به یک شهر وضعیتی وخیم پس از روزهای آتشین در تظاهرات. پس از حکومت نظامی شروع اجرای قانون آغاز شده با استفاده از گاز اشک آور و دود نارنجک و nonlethal پرتابه به شکستن تجمعات.

در واشنگتن: d. C. شهردار Bowser خود در پاسخ به تهمت انتقاد پلیس پس از جورج فلوید تظاهرات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با حضور تاریخی SpaceX پرتاب موشک در فلوریدا شنبه و بازگشت به کاخ سفید در دریایی یکی در حدود 8:30 p. m. به عنوان اعتراضات خروشان خارج است. او با استفاده از آدرس خود را در مرکز فضایی کندی به ارائه یک هشدار شدید در برابر خشونت “تظاهر, غارتگران و آنارشیست ها.”

بایدن در بیانیه اواخر روز شنبه یک روز پس از او گفت که او به صحبت کرد فلوید خانواده. او ساخته شده یک آدرس کوتاه پس از آن در روز جمعه بعد از ظهر.

در روز شنبه در بیانیه او اشاره شده که مکالمه و گفت: “به عنوان رئیس جمهور من کمک خواهد کرد که منجر به این مکالمه — و از همه مهمتر من گوش خواهد داد. من را حفظ خواهد کرد تعهد من به جورج برادر Philonise که جورج نمی خواهد فقط یک برچسب. …

“لطفا ایمن ماندن. لطفا مراقبت از هر یک از دیگر.”

کمک: جان Fritze نیکلاس وو دیوید جکسون, Matthew Brown مورین Groppe اردن Culver, فضل Hauck, Trevor هیوز, Joel شانون, Cum In Ass, پرستو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de