جو بایدن خواستار اجاره بخشش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — در اینجا چگونه است که

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن انداخته است حمایت خود را پشت سر لغو اجاره.

در طول یک ظاهر اخیر در اسنپ چت ضربه محکم و ناگهانی -1.47% نمایش “شانس خوب امریکا” حزب دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: حمایت از ایده است که تا کنون ترویج شده است توسط فعالان پیشرو.

“باید وجود داشته باشد اجاره بخشش وجود دارد و باید وام مسکن بخشش در حال حاضر در وسط این بحران” بایدن گفت: در ظاهر خود را. “پرداخت نشده بعد از بخشش. آن را بسیار مهم برای افرادی که در پایین درآمد اقشار.”

(بایدن کمپین بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.)

مستاجرها هستند و احساس عوارض این بیماری همه گیر کوروناویروس و در نتیجه کاهش رشد اقتصادی حاد.

“مستاجر است آسیب پذیر ترین فرد در اقتصاد در حال حاضر گفت:” تارا Raghuveer مسکن, مدیر مبارزات انتخاباتی در مردم اقدام سیاسی شبکه اختصاص داده شده به مردمی سازماندهی.

از دست ندهید: ‘صاحبخانه فقط در تلاش برای پرداخت صورتحساب مانند هر کس دیگری است.’ Coronavirus می تواند ضربه mom-and-pop صاحبخانه به مستاجر پرداخت اجاره بها از دست ندهید

از ویژگی های منحصر به فرد از coronavirus سوخت رکود اقتصادی باید در واقع آمار مستاجرها سخت تر از مالکان است. ده ها میلیون آمریکایی شغل خود را از دست شده است و یا furloughed به عنوان کسب و کار تعطیل مطابق با اقامت در خانه سفارشات.

‘جایگزین به لغو اجرای کامل bottoming خارج از بازار است.’

— تارا Raghuveer مسکن, مدیر مبارزات انتخاباتی در مردم اقدام

اکثریت کسانی که زیان کار رخ داده در بخش خدمات با توجه به یک تجزیه و تحلیل از شرکت بیمه عنوان اولین آمریکایی خدمات مالی FAF, +0.52%. یک سوم از مشاغل از دست رفته در ماه آوریل در اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش — و بسیاری از کسانی که شغل آنها در خدمات غذایی یک صنعت است که به احتمال زیاد به استخدام کارگران جوان با تحصیلات کمتر.

“جوان و کمتر تحصیل کرده هستند به وضوح بیشتر نهفته بخش خدمات مصرف انقباض اما جوان و کمتر تحصیل کرده نیز کمتر احتمال دارد به صاحب خانه و یا خریداران خانه بالقوه” Odeta Kushi اول آمریکا معاون رئیس اکونومیست در گزارش خود نوشت:.

یک مطالعه جداگانه نشان داد که بیش از نیمی از مستاجرها در سراسر کشور از دست داده اند کار به دلیل شیوع. و قبل از coronavirus جاروب کشور تحقیقات نشان داد که یکی در چهار مستاجرها بود با گذراندن بیش از نیمی از درآمد خود را در مسکن, خروج پول کمی بیش از سمت چپ برای سایر هزینه ها و پس انداز اضطراری. با این وجود بسیاری از مستاجرها هنوز در حال ساخت پرداخت های ماهانه خود را.

بسیاری از دولت مسکن تسکین متمرکز شده مالکان

مسکن, کمک های ارائه شده تا کنون نشده است به اندازه کافی برای محافظت از مستاجرها از دست دادن خانه های خود و یا جدی روبرو استرس های مالی, فعالان می گویند.

مراقبت عمل یکی از بسیاری از لوایح کنگره تصویب کرده است به ارائه کمک به آمریکایی ها آمار شیوع کروناویروس آیا شامل برخی از حمایت برای اجاره. آن را به تصویب 120 روز مهلت قانونی برای اخراج برای مستاجران ساکن در مسکن اجاره تحت خشونت علیه زنان عمل می کنند که شامل بخش 8 مسکن روستایی مسکن کوپن برنامه و هر کسی که اجاره واحد خریداری شد با فدرال-حمایت وام مسکن.

این بدان معناست که مستاجر می تواند جلوگیری از اخراج تا اواسط ژوئیه — در این میان هر چند آنها هنوز هم از لحاظ فنی موظف به پرداخت اجاره. برخی از ایالت ها و شهرها نیز صادر فردی خود را اخراج moratoriums اما در برخی از موارد کسانی که در حال حاضر به پایان رسید حتی اگر بازار کار همچنان به دیدن زیان کار است.

‘یک زمانی پرداخت است نه گرفتن متوسط فقیر طبقه کارگر فرد برای خروج از این بحران — $1,200 فقط آن را نمی.’

— تارا Raghuveer مسکن, مدیر مبارزات انتخاباتی در مردم اقدام

مراقبت قانون همچنین شامل $17.4 میلیارد دلار بودجه برای اجاره کمک کوپن مسکن های مسکن و مسکن برای سالمندان, اما نه همه مستاجرها از آن بهره مند شوند پول است.

این $1,200 محرک چک اختصاص داده شده توسط مراقبت در عمل نیز می تواند جبران هزینه های مسکن برای بسیاری از مستاجرها اما آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای دیدار با چند ماه اجاره پرداخت. “یک زمانی پرداخت است نه گرفتن متوسط فقیر طبقه کارگر فرد برای خروج از این بحران — $1,200 فقط ain’t it,” Raghuveer گفت.

نسبتا صاحب خانه دریافت کرده اند مسلما بیشتر کمک. مراقبت عمل صادر پتو سیاست است که اجازه می دهد تا هر صاحب خانه با فدرال-حمایت وام مسکن به تحمل بدین معنی که می توانید جست و خیز تا به ارزش 12 ماه از پرداخت وام مسکن. شواهدی وجود دارد که برخی از صاحب خانه دریافت کرده اند تحمل حتی زمانی که آنها به آن نیاز نیست.

همچنین ببینید: این است که زمان خوبی برای خرید یک خانه ؟ در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن به نمره یک معامله

چه لغو اجاره خواهد رسیدن به

پیشنهادات مطرح شده توسط فعالان تماس برای اجاره و رهن لغو شود. تشکر. Ilhan عمر یک دموکرات از مینه سوتا معرفی کرده است قانونی که نوار صاحبخانه و وام دهندگان از جمع آوری پرداخت های ماهانه و تحمیل هزینه های اواخر “از طریق این مدت از این بیماری همه گیر.”

(Omar دفتر بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.)

اجاره و وام گیرندگان وام مسکن تحت Omar را طرح نمی خواهد هر چیزی مدیون یک بار اجاره و رهن بخشش سیاست به پایان رسید. هر وام دهنده یا صاحبخانه که نقض این طرح را مجازات.

به حامیان اجاره بخشش این رویکرد را نگه داشتن مردم در خانه های خود و از تباهی مالی. اما برخی از کارشناسان صنعت می گویند که هر گونه برنامه ریزی برای اجاره بخشش را باید به حساب اثرات موج دار شدن لغو اجاره را در سراسر مالی مسکن اکوسیستم.

“اگر چند صاحبخانه به خصوص کوچک, مامان و پاپ صاحبخانه که خود را فقط شاید یک تا چهار واحد نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را و نمی توانید اقامت در کسب و کار کسانی که مقرون به صرفه واحد است که در حال رفتن به از دست رفته به بازار خصوصی” گفت: فلور Arabo ملی, مدیر ارشد, دولت و سیاست محلی در شرکت همکاران انجمن ملی سازمان غیر انتفاعی است که با تمرکز بر توسعه مسکن مقرون به صرفه.

“اجاره بخشش بدون اجاره یارانه ها می تواند بسیار فاجعه بار برای مستاجران” Arabo گفت.

Omar طرح آدرس این نگرانی حامیان می گویند به دلیل آن را ایجاد یک صندوق برای صاحبخانه ها و وام دهندگان به طوری که آنها می تواند جبران هر گونه ضرر و زیان. این امر نیز در کنار پول مورد استفاده قرار گیرد برای خرید, خواص مضطرب از صاحبخانه ها و وام دهندگان که دولت پس از آن تبدیل به مقرون به صرفه واحد است.

‘اگر چند صاحبخانه…نمی توانید پرداخت وام مسکن خود را و نمی توانید اقامت در کسب و کار کسانی که مقرون به صرفه واحد است که در حال رفتن به از دست رفته به بازار است.’

— فلور Arabo ملی, مدیر ارشد, دولت و سیاست محلی در شرکت همکاران انجمن

این بودجه به عنوان یارانه در راه است, اما اجاره بخشش فعالان می گویند از آن قرار می دهد تعهد در سمت راست ،

“صاحبخانه نسبت به مستاجر تا راه بیشتر قدرت و امنیت بیشتر در این لحظه به سادگی به موجب داشتن یک دارایی به قرض گرفتن در برابر” Raghuveer گفت. “مستاجران باید در مواجهه با بار مرور یک بوروکراسی دولتی به خود را تسکین.”

Raghuveer سازمان کار می کرد با عمر در تهیه پیش نویس این لایحه که همچنین شامل مقررات که صاحبخانه که برای دریافت کمک و ارائه اطلاعات در درآمد خود خودداری از تبعیض مبتنی بر منبع درآمد و دیگر مستاجر حمایت.

اجاره صنعت مخالف اجاره بخشش

با وجود مقررات Omar لایحه به معنای حمایت از صاحبخانه ها در طول دوره اجاره بخشش آن مخالف است و توسط گروه های صنعت از جمله آپارتمان ملی انجمن.

“در حالی که ما درک هدف از قانون مانند Rep. عمر را اجاره وام مسکن لغو قانون ما نیاز عملی و پایدار امداد طراحی شده به طور خاص به COVID-19” باب Pinnegar, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی آپارتمان انجمن گفت MarketWatch. “اجاره لغو طرح به اندازه کافی مشکل و موفق به تشخیص بسیاری از صاحبان ملک در همان وضعیت وخیم به عنوان ساکنان خود را — از دست دادن قابل توجهی از درآمد میان مداوم تعهدات مالی.”

Pinnegar اضافه شده است که “همه اما نه سنت” از هر دلار مستاجران صرف اجاره بها می رود نسبت به پرداخت “وام مسکن, مالیات بر املاک, تعمیر و نگهداری, حقوق و دستمزد برای کارکنان مدیریت و نگهداری اموال در میان سایر تعهدات مالی.” بدون که پول Pinnegar گفت: کیفیت اجاره مسکن را کاهش و از دست دادن شغل می تواند رخ دهد.

به جای اجاره لغو, ملی, آپارتمان انجمن پشتیبانی قوی اجاره کمک به گسترش وام و تحمل و گسترش واجد شرایط بودن برای صاحبخانه برای کسب و کار کوچک وام های میان سیاست های دیگر.

اما اجاره لغو طرفداران کمی جایگزین برای پیشنهاد خود را به عنوان طولانی به عنوان آسیب های اقتصادی از شیوع کروناویروس باقی مانده است. “جایگزین به لغو اجاره کامل است bottoming از بازار” Raghuveer گفت. “و ده ها میلیون نفر از مردم به معنای واقعی کلمه هرگز از نظر مالی دوره نقاهت بعد از این لحظه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de