جو بایدن می آید در برابر ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ فشار میان نصب حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن پس از جورج فلوید تظاهرات

واشنگتن – جو بایدن مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور روز دوشنبه گفت که او را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس به دنبال فاصله بایدن از یک رشد پیام در سمت چپ که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است pounced در حمله به presumptive دموکراتیک نامزد.

یک بایدن کمپین سخنگوی بنا کردن معاون سابق رئیس جمهور بر “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش برای اولین بار در پی اعتراض به مرگ جورج فلوید. می آید پس از حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس شورای شهر متعهد یکشنبه به از بین بردن آن اداره پلیس.

“خود را به عنوان عدالت کیفری پیشنهاد روشن ماه پیش معاون رئیس جمهور بایدن بر این باور نیست که پلیس باید defunded,” کمپین سخنگوی اندرو بیتس گفت: در پاسخ به پرسش از ایالات متحده آمریکا امروز. او اضافه کرد که بایدن “می شنود و سهام عمیق غم و اندوه و نا امیدی از کسانی که خواستار تغییر و هدایت می شود به اطمینان حاصل شود که عدالت انجام شده است و ما با قرار دادن یک توقف به این درد وحشتناک.”

یک پیام: جو بایدن کمپین توقیف فرصت به کنتراست مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام

در طول تعطیلات آخر هفته از تظاهرات با الهام از فلوید را مه 25, مرگ, تهمت استفاده از توییتر بارها و بارها سعی کنید به کراوات بایدن و دیگر دموکرات ها به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش است. برخی از عدالت اجتماعی فعالان را تحت فشار قرار دادند به کاهش بودجه ادارات پلیس و استفاده از پول برای سرمایه گذاری مجدد در برنامه های اجتماعی در واکنش به مرگ فلوید و دیگر آفریقایی-آمریکایی ها توسط پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برگزار می شود یک تماس تلفنی با خبرنگاران از دوشنبه تا بیشتر در مورد آن ادعا بایدن “ندارد قدرت ایستادن به افراط گرایان” در سمت چپ. تیم Mutaugh این تهمت کمپین مدیر ارتباطات با اشاره به لس آنجلس شهردار اریک Garcetti یک بایدن متحد متعهد به کاهش تا آنجا که $150 میلیون در اصل بودجه برای شهرستان خود را به اداره پلیس.

او اشاره کرد که سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان در برابر کاخ سفید نوشت: “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” در 16 خیابان در مقابل پارک لافایت.

“سوال این است که” که در آن است جو بایدن بوده است؟'” Murtaugh گفت: قبل از انتشار بایدن ، “ما در حال حاضر روز به این جنبش در حزب دموکرات و جو بایدن توانسته است تنها ضعیف, ‘بدون نظر.'”

چه defunding?چه “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ چیست و چرا برخی می گویند ‘اصلاحات’ کافی نیست

بایدن متعهد شده است برای حمایت از مرکزی علت فلوید معترضان – مبارزه با نژادپرستی نظاممند و پیشنهاد پلیس تغییرات اما او خطرات بیگانه خود را از برخی از مترقی رای دهندگان اگر او نمی اتخاذ رادیکال تر حرکت می کند. بایدن و همسرش جیل ملاقات دوشنبه در هوستون با اعضای فلوید خانواده.

Bates گفت: بایدن پشتیبانی از “نیاز فوری برای اصلاحات” از جمله بودجه برای مدارس دولتی برنامه های تابستانی و سلامت روان و درمان سوء مصرف مواد “جدا از بودجه برای پلیس” بنابراین افسران “می توانید تمرکز در کار پلیس.”

همانطور که برای پول به طور خاص برای پلیس گفت: بایدن پشتیبانی از بودجه برای جامعه محور برنامه های است که بهبود روابط بین افسران و ساکنان تنوع ادارات پلیس “شبیه به جوامع که در آنها خدمت” و تجهیز بیشتر افسران با بدن فرسوده دوربین.

“وجود دارد بسیاری از ادارات پلیس در سراسر کشور هستند که به دنبال تحقق بخشیدن به این نوع از تغییرات اما نه به حال منابع و تهمت اداره شده و به دست آوردن این منابع دشوار است. این است که در هسته جو بایدن طرح را دگرگون تغییر به ما سیستم عدالت کیفری.”

رسیدن به جوی پادگان و در توییتر @joeygarrison.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de