جیم Leyritz جهان سری-صرفه جویی در خانه اجرا شروع به کمک Yankees سلسله

پیش از آن در شب جیم Leyritz بود فقط احساس خدا را شکر که حداقل یانکی ها نمی توان جاروب شده توسط بریوز در سال 1996 جهان سری. آنها را 2-1 در سری و به ظاهر در راه خود را به یک 3-1 سوراخ پس از بازی 4 سرعت رفت ریل.

در هشتم باز یافته هر چند شکارچی در خدمت به عنوان یک انسان ضفبرلترس و آورده افکن بازگشت به زندگی است.

Leyritz به صفحه در برابر شعله افکن علامت Wohlers و تحویل داده شده و یک بازی به تساوی سه-اجرا اجرای خانه به جرقه یانکی ها به پیروزی در 10 نوبت. دو بازی بعد آنها سری جهانی قهرمانی.

“زمانی که من در حال اجرا در این پایگاه همه من می توانم از فکر می کنم ما باید برای برنده شدن” Leyritz بعد گفت یانکی ها مجله. “من ایستاده بود و درست در کنار مراحل زمانی که وید Boggs درو راه رفتن خود را در 10 زمین باز یافته. ما فقط تپش پله ها. هنگامی که ما راه می رفت به اتاق قفل, قبل از رسانه ها در آمد و آن را فقط به شما می تواند بگوید که همه چیز تغییر کرده بود. ما می دانستیم که ما پیروز خواهیم شد.”

یانکی ها افتاده بود پشت 5-0 پس از سه نوبت در بازی 4 — منجر به Leyritz nodding در مورد زمانی که پت کلی گفت: “ستاره شرق “خب خوشبختانه ما برنده دیروز بنابراین ما نمی خواهد نوردید” این پست را Joel شرمن در گزارش خود کتاب “تولد یک سلسله پشت پینستریپس با سال 1996 یانکی ها.”

آنها تا به حال لباس پوشیدن و دور آن را یک 6-3 کسری از زمان Leyritz راه می رفت به صفحه با یک نفر و دونده در گوشه و کنار در هشتم زمین باز یافته. او با استفاده از یکی از داریل توت فرنگی اضافی خفاش ها پس از او تا به حال تنها دو نفر از خود را به چپ و نمی خواهید به خطر شکستن یک در برابر Wohlers’ fastball که می تواند به سه گانه رقم است.

Leyritz خراب کردن سه رزین و کار 2-2 تعداد قبل از حلق آویز 86 mph کشویی. او این خبر را فقط بر روی دیوار در سمت چپ میدان به آرام Fulton County ورزشگاه و کراوات بازی 6-6.

Yankees World Series 1998 Jim Leyritz home run
جیم Leyritz تماشای بازی خود را-تساوی home run در بازی 4 سال 1996 جهان سری.AP

“من در مرحله انتظار برای رفتن به روی عرشه دایره و من در [نیمکت مربی] همین زیمر و پرسید:” Zim چه این مرد رو?'” Leyritz گفت یانکی ها مجله. “او گفت:” جیمی این مرد می اندازد 100 مایل در ساعت. فقط آماده است.’ من حتی نمی دانند که چه علامت Wohlers انداخت. من حدس زده fastball/کشویی زیرا که آنچه Mariano [ریورا] بود. من نمی دانم که او تا به حال یک تقسیم انگشتی زمین و که در آن او بود دوم-بهترین بشه. من شناخته شده است که من نمی دانم اگر من می خواهم که ضربه نوار لغزنده. او انداخت من اولین-زمین fastball و سپس دو لغزنده. در حال حاضر من تا به حال یک نگاه آنچه که او بود, بنابراین من کمی بهتر آماده شده است. اما باز هم من نمی دانم که او تا به حال تقسیم است.

“من همیشه می گویم گاهی اوقات بهتر است به نادان از هوشمند است. اما او به پایان رسید تا پرتاب دار, کشویی, من ضربه اجرا خانه و آن را یک لحظه خاص است.”

دو نوبت بعد Boggs راه می رفت با این پایگاه بارگذاری شده و چارلی هیز سوار در یکی دیگر از اجرا هنگامی که او رسیده خطا دادن یانکی ها یک 8-6 منجر شود. جان Wetteland تعطیل بریوز در پایین زمین باز یافته به کراوات سری در دو بازی هر کدام.

Leyritz تبدیل شده بود در بیشتر حذفی heroics سال قبل. در بازی 2 از سال 1995 در دستگاه های کمک شنیداری در برابر Mariners, Leyritz آمار walkoff دو اجرا در خانه به اجرا در 15th, ورود به آسانسور یانکی ها به یک 7-5 برنده شوید. آن را به یانکی ها 2-0 سری منجر شود اما آنها کاهش یافته است, سه بازی بعدی به تعظیم از postseason.

آنها اجازه نمی Leyritz کلاچ هومر به هدر در سال 1996 هر چند آن سواری برای اولین بار از چهار سری جهانی قهرمانی در پنج سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de