هدر مارینی را هرگز فراموش نکنید اولین بازی NFL روز او بود.

این اولین بازی پیش فصل از سال 2018 فصل مارینی سپس سراغ کارآموز برای جت نمی تواند صبر کنید تا ببینید همه کار سخت از چند هفته گذشته به اوج رسیدن در این زمینه است. او به خاطر احساس به عنوان اگر او بخشی از تیم مانند او تعلق دارد.

تنها او فقط ممکن است نگاه مانند آن را به عنوان او و سه نفر دیگر از کارآموزان تلاش برای حرکت MetLife Stadium قبل از کیکآف.

“ماموران امنیتی بودند به ما یک بیت از یک نگاه مانند ‘شما واقعا به نظر می رسد به دانستن که در آن شما در حال رفتن هستند و شما مطمئن شوید که شما قرار بود اینجا ؟ “مارینی گفت, شده giggling, در یک مصاحبه تلفنی اخیر.

اما مارینی در حال حاضر در نیمه راه از طریق یک شش هفته کارآموزی با جت سراغ گروه آغاز شد که در شروع اردوگاه های آموزشی و راه اندازی شد به این نتیجه پس از نهایی پیش فصل بازی.

او دقیقا همان جایی که او قرار بود و انجام آنچه در نهایت به مرحله بعدی زندگی حرفه ای خود را. در آوریل مارینی شد برای اولین بار مواضع مربی در بخش فوتبال زمانی که او پیشنهاد شد از کنترل کیفیت مربی به quarterbacks مربی در قهوه ای.

“آنچه من قطعا آموخته است که شما هرگز نمی دانید که از دست دادن است که رفتن به کار خود را که تعامل است که منجر به کار بعدی و یا منجر به توصیه بعدی که منجر به کار بعدی” مارینی, 30, گفت:. “من قطعا فکر می کنم که گرفتن کار با جت بود یک گام بزرگ برای من داده بود که من از استرالیا, استخدام در ایالات متحده در فوتبال بود و یک گام بزرگ برای من است.”

Kevin Kullmann, Steph Jackson, Michael Young, Darcy Leslie and Heather Marini, who were all interns in the scouting department at the NY Jets
کوین Kullmann (l. به r.), Steph, Jackson, Michael جوان دارسی لسلی و هدر مارینی که همه کارآموزان در این سراغ بخش در نیویورک جتزهدر مارینی

جت یافت مارینی طریق NFL زنان استخدام در فوتبال فروم که تاسیس شد توسط سامانتا Rapoport, NFL, ارشد مدیر توسعه فوتبال. مارینی بخشی از موج دوم از مصاحبه و با توجه به جت ایستاده بود به دلیل گرد و سابقه در فوتبال است.

او اولین فرفره در فوتبال به عنوان مربی قدرت برای موناش رزمندگان فوتبال باشگاه در ملبورن استرالیا در سال 2008. پس از یک عملکرد ورزشی کارآموزی در ایالت اورگان در سال 2010 مارینی در ادامه به موناش رزمندگان’ quarterbacks مربی قبل از پله به عنوان زیر 19 سهامداران سر مربی.

مارینی در خدمت چهار های مختلف مربیگری نقش با وجود داشتن هرگز تنها از فوتبال رقابتی.

که تغییر در سال 2016 زمانی که موناش رزمندگان تاسیس یک تیم زنان و مارینی شد شروع کارفرمایی. او همچنین باقی مانده این تیم هماهنگ کننده توهین آمیز بود و قادر به تماس با خود را بازی می کند.

مارینی انجام آنچه که او از آن با عنوان یک “DIY کارآموزی” قبل از او شنیده از جت: حضور در بسیاری از کلینیک های پذیرش همه دعوت از مربیان به نشستن در شیوه های برگزاری جلسات و فیلم و اساسا انجام هر کاری برای گرفتن پای خود را در درب.

در حالی که داوطلبانه در تابستان کمپ فوتبال در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در 2018, Marini دریافت تماس از جت ارائه کارآموزی و موقعیت او مشغول به کار بود ،

دن Zbojovsky شد هماهنگ کننده کالج سراغ جت هنگامی که او رسیده به مارینی. این دومین سال جت مشغول به کار بود با NFL زنان استخدام در انجمن فوتبال و مارینی رزومه را با توجه به Zbojovsky نشان داد او تا به حال تجربه بیشتری نسبت به اکثر کارورزان که قبل از او.

“من قطعا فکر می کنم که گرفتن کار با جت بود یک گام بزرگ برای من” — هدر مارینی

“او واقعا خوب مردم فرد” Zbojovsky در حال حاضر جت’ مدیر از بازیکن پرسنل گفت. “او می رود از راه خود را به ایجاد ارتباط با مردم که در جهان ما به سراغ جهان است یک دارایی بزرگ. واقعا چقدر سخت کار می کرد ، ما تا به حال بسیاری از کارورزان است که از طریق ساختمان ما و او می خواستم به یاد بگیرند که کل زمانی که او وجود دارد.

“او می خواست به آنجا آموزش به عنوان ممکن است, او می خواست به خیس کردن همه چیز را در, که آیا آن نرم افزار سراغ کالج سراغ جنبه های مختلف فوتبال دولت. او تا به حال یک ذهن باز در مورد روند و می خواستم مطمئن شوید که او با استفاده از آن را به کمال.”

در حالی که او روز به روز بیشتر حول کالج سراغ زیرا از این زمان از سال مارینی درگیر شد با پرسنل حرفه ای کار می کنند نیز هست. پس از اینکه در اطراف این تیم برای پیاده روی-throughs و شیوه های مارینی متوجه شدم که چقدر او از دست رفته در تعامل با بازیکنان و مربیگری سمت بازی.

او گفت که او می خواهم سعی کنید انتخاب کنید و سپس سر مربی تیم تاد بولز’ مغز هر زمان که او تا به حال شانس اضافه کردن معمولا رواقی بولز در حال حاضر Buccaneers دفاعی هماهنگ کننده بود و همیشه “واقعا سخاوتمندانه با زمان خود است.”

تا آنجا که او مدت زمان طولانی تر به انجام بیشتر مربیگری کار مارینی در نظر چیزهایی که یاد گرفته است در حالی که با جت سراغ بخش به تواند ارزشمند باشد.

Heather Marini as head coach of the Monash Warriors
هدر مارینی به عنوان سر مربی از موناش رزمندگانهدر مارینی

“عالی بود واقعا بینش را به یک جهان کاملا متفاوت است که من واقعا نمی دانم در مورد” او گفت:. “سراغ یک به طور کامل به زبان های مختلف و آن را واقعا به من کمک کرد نگاهی به بازیکنان متفاوت است و در حال حاضر به عنوان یک مربی این است که آنچه من انجام می دهند با دبیرستان بازیکنان زمانی که من استخدام.

“راه که من به دنبال بازیکنان زیادی با آنچه که من آموخته است که در طول سراغ کارآموزی با جت.”

مارینی مطمئن ساخته شده به تصویب همراه او تا به حال انجام شده است و یادگیری از جت به قهوه ای فوتبال سر مربی جیمز پری بود که مربیگری در برایانت (آرکانزاس) هنگامی که او برای اولین بار ملاقات مارینی. Rapoport متصل پری با زنانی که علاقه مند بودند در مربیگری و پری گفت: Marini سخت بود به چشم پوشی است.

“آنچه که من به یاد داشته باشید بیشتر در مورد نشست هدر است که در واقع فقط پشتکار است که او نشان داد در زیر” پری گفت: اخیرا در یک تماس تلفنی.

“از آنجا که آن را بیشتر پیگیری تماس های تلفنی, پیگیری ایمیل در طول دوره دو سال است که من نوعی باید به او می دانم و توسعه ارتباط با او. او بسیار مصمم دانستن است که من تا به حال یک زن در کارکنان [در حال حاضر]. فرصت بعدی او می خواستم تا مطمئن شوید که من می دانستم که او آن را می خواستم. و هنگامی که من از برایانت به قهوه ای من تا به حال یک فرصت و او بیش از همه من در مورد آن.”

پری می دانست مارینی شد آینده از کارآموزی با جت. و با توجه برادرش جان به عنوان گسترده ای از گیرنده های مربی برای تگزاسی پری آشنا شد و با خسته کننده تعهد می آید که با کار یک NFL پیش فصل.

“من می دانستم که این کسی که واقعا جدی مورد پیگیری خود را از مربیگری,” او گفت:. “و او مشغول به کار بود با برخی از بهترین, داشتن یک شانس برای انجام این کار [کارورزی با جت]. حتی برای دوره ای از زمان که یک تجربه یادگیری است.”

آن را در نهایت مارینی صریح تعهد به برنامه فوتبال در قهوه ای که او را به جایی که او امروز با توجه به پری.

در ابتدا مارینی گفت که او فکر نمی کنم زیاد در مورد پله به موقعیت است که زنان هرگز اشغال شده قبل از. اما با گذشت زمان متوجه شدم که چگونه خوش شانس او را برای رشد در یک محیط است که او را تشویق به انجام هر کاری که او می خواست به انجام و چگونه بودن در نقش یک مدل می توانید انجام دهید که برای دیگران که لازم نیست که نوع پشتیبانی.

“این فقط اتفاق می افتد به این باشد که من برای اولین بار بود و من مطمئن هستم که چون من برای اولین بار وجود خواهد داشت یک بعدی. و وجود خواهد داشت یک دوم و یک سوم,” او گفت:.

مارینی نمی دانم اگر NFL خواهد بود گام بعدی برای او اما معتقد است که هر مربی فوتبال باید فرصت بعدی است که بهترین ها را برای او و یا او. او نمی داند که وقت خود را با جت باز بی پایان درب برای او و ایجاد فرصت هایی که ممکن است وجود داشته بدون آن.

“شما آن را ببینید تمام وقت در حال حاضر مربیان رفتن از دانشگاه به NFL و بازگشت دوباره و دوباره. آنچه که ما در حال شروع به دیدن این بازی زمانی که شما گام به گام بر روی زمین است که هنوز هم فوتبال” مارینی گفت. “این مورد است که برای کشورهایی که در بازی فوتبال در سراسر جهان و Pee Wee, فوتبال, پایین خیابان آن پیچیدگی و ظرافت خاص برای هر برنامه است که واقعا باعث می شود هر یک از برنامه های ویژه.

“زمانی که شما می توانید بین آنها شما را تبدیل به یک مقدار بهتر مربی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de