جت را تست اولیه در سال 2020 با بازی در برابر حذفی تیم در دو هفته اول فصل است.

باند سبز باز می شود فصل در بوفالو در برابر لشکر رقیب صورتحساب و پس از آن بازی میزبان به دفاع از NFC قهرمان 49ers. Back-to-back, West Coast بازی در ماه دسامبر به ایستادگی کردن. شما تعجب می کنم اگر جت باقی بماند از بین بازی با Seahawks و قوچ.

در اینجا کامل تخته سنگ:

هفته 1

در صورتحساب

سپتامبر. 13, 1 p. m., CBS

جت باز کردن فصل در برابر لوایح, برای دومین سال متوالی و سومین بار در چهار سال. این خواهد بود که یک آزمون خوبی از سمت راست دروازه به ببینید که چگونه جت های اندازه گیری با این تیم در حال حاضر به عنوان بخش مورد علاقه بسیاری از.

هفته 2

49ers

سپتامبر. 20, 1 p. m., Fox

دفاع از NFC شانزه آمده به MetLife Stadium برای اولین بار در هشت سال است. جت را به دیدن آنچه که آنها از دست رفته در سال 2019 پیش نویس از نزدیک در شماره 1 انتخاب نیک Bosa.

هفته 3

در کلت

سپتامبر. 27, 4 بعد از ظهر فردا

ایندیاناپولیس جدید کارفرمایی در veteran فیلیپ رودخانه برجسته فرانک رایش را حمله. جت خواهد بود از جان گذشته برای یک پیروزی در اینجا اگر آنها شروع 0-2.

هفته 4

Broncos

Oct. 1, 8:20 NFL Network

این سختی چرخش در یک پنج شنبه شب پس از بازی یک جاده بازی در روز یکشنبه. این مهندسان باید بهبود یافته با انتخاب جری Jeudy teaming با درو قفل.

هفته 5

کاردینالز

Oct. 11, 1 p. m., Fox

Kliff Kingsbury مصاحبه برای جت سر کار مربیگری در سال 2019 قبل از این تیم استخدام آدم Gase. کارفرمایی Kyler موری و گیرنده گسترده DeAndre هاپکینز باید قوی دسته کوچک موسیقی جاز.

هفته 6

در شارژر

Oct. 18, 4:05 CBS

این یک بازگشت به خانه برای سام Darnold که بزرگ شد در نزدیکی اورنج کانتی و در USC. این اولین بار است که از سه West Coast بازی برای جت.

هفته 7

صورتحساب

Oct. 25, 1 p. m., CBS

خوب دوستان Darnold و جاش آلن در صورت خاموش دوباره با آینده از شرق آسیا تا برای grabs. با تام بردی رفته خواهد شد یکی از آنها در حال حاضر تبدیل شدن به رهبر در این بخش است ؟

هفته 8

در ستاد

Nov. 1, 1 p. m., CBS

این سخت ترین بازی در برنامه. آن خواهد بود که جت های اولین دیدار با پاتریک Mahomes آنها گذشت در سال 2017 پیش نویس انتخاب جمال آدامز به جای.

jets 2020 schedule breakdown analysis
جمال AdamsJoseph E. Amaturo

هفته 9

میهن پرستان

Nov. 9, 8:15 p. m., ESPN

این پرستان خجالت جت در سال گذشته در “دوشنبه شب فوتبال است.” در حال حاضر Darnold می شود برای دیدن دوباره آنها را در زمان نخست و سعی کنید به نگه داشتن ارواح دور. جت مواجه اند این میهن پرستان بدون بردی از سال 2008.

هفته 10

در دلفین ها

Nov. 15, 4:05 بعد از ظهر فردا

خواهد توا Tagovailoa تحت مرکز دلفین ها با این بازی و یا آن را دوست Ryan Fitzpatrick? از دست دادن در میامی بود پایین نقطه از فصل سال گذشته است. Gase نمی خواهند از تکرار آن است.

هفته 11

خداحافظ

هفته 12

دلفین ها

Nov. 29, 1 p. m., CBS

جت دیدن دلفین ها برای دومین بار در سه هفته. ما باید یک ایده خوب که در آن هر دو تیم ایستاده در شرق آسیا توسط این نقطه است.

هفته 13

اظهارات

Dec. 6, 1 p. m., CBS

جت بریده یکی از بزرگترین برنده سال بیش از اوکلند اظهارات سال گذشته است. این خواهد بود که اولین جلسه خود را با لاس وگاس اظهارات. می تواند هنری Ruggs را جت حسرت عبور در او ؟

هفته 14

در Seahawks

Dec. 13, 4 بعد از ظهر فردا

جت های گذشته پیروزی در سیاتل آمد و در سال 1997. آنها از دست داده اند و در این دو سفر وجود دارد از. گرگ ویلیامز را یک چالش کاهش راسل ویلسون.

هفته 15

در قوچ

Dec. 19 یا 20, TBD

نیمه دوم back-to-back, West Coast بازی. شما باید به فکر می کنم Gase می خواهید به نگه داشتن تیم خود را از غرب برای هفته تمرین.

هفته 16

Browns

Dec. 26 یا 27, TBD

این خواهد بود که ششمین سال متوالی جت بازی کرده اند Browns. آنها از دست داده اند و دو به بیکر میفیلد و شرکت. این یکی دیگر از دوئل بین سام Darnold و Mayfield دو quarterbacks گرفته در سال 2018 پیش نویس است.

هفته 17

در Patriots

Jan. 3, 1 p. m., CBS

جت پایان فصل در Foxborough که احساس عجیب و غریب در این فصل بدون بردی. خواهد جت هنوز هم در کشاکش? آیا پرستان?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de