جت های سام Darnold نگران گرفتن coronavirus وقتی NFL بازده

Coronavirus قرار داده است ورزش جهان در شار. MLB امیدوار به بازی توپ را در ماه ژوئن در حالی که به NBA و NHL هنوز در حال بررسی راه های پایان خود را قطع فصول.

NFL ساخته شده آن را از طریق آژانس و پیش نویس اما با offseason جلسات رفتن مجازی, سوالات فراوان در مورد اینکه آیا فصل NFL می توانید در زمان شروع و اگر طرفداران خواهد بود قادر به حضور در. باید تیم NFL دریافت چراغ سبز برای تمرین و بازی جت کارفرمایی سام Darnold را بدون نگرانی در مورد پیمانکاری coronavirus چرا که او اعتماد به تصمیم گیری درست خواهد بود ساخته شده است.

“من فکر می کنم هر چه دستورالعمل ها هستند که تعیین می کنند که آن را امن برای ما به بازگشت به تمرین در امکانات و بازی در برابر مخالفان ما من فکر می کنم آنها در حال رفتن به انجام علت سعی و کوشش وجود دارد و مطمئن شوید که ما در حال امن در آینده” Darnold گفت: “مایکل کی نمایش” روز دوشنبه وقتی پرسید که آیا او می تواند نگران فعالیت های فوتبال. “تا زمانی که ما مجاز به امکانات و توان تمرین و بازی, بازی i’m not gonna be مورد آن نگران است.”

Sam Darnold Jets NFL coronavirus
سام DarnoldPaul J. Bereswill

Darnold, 22, گفت که او فکر در مورد امکان بازی بدون طرفداران در دسترس نباشد و یا در مقابل یک جمعیت است.

“آنها بخشی از آنچه باعث می شود این ورزش است. طرفداران واقعا چه چیزی باعث ورزشی در کل فقط جو که آنها ایجاد در استادیوم” Darnold گفت. “علاوه بر آن من فکر می کنم داشتن طرفداران وجود دارد که قادر به شنیدن دفاعی تماس بدیهی است که دفاع قادر به شنیدن تماس های من خیلی صدای بلند و واضح آن می تواند متفاوت باشد به حداقل می گویند. در صورتی که در این مورد وجود دارد ممکن است کمی تنظیم دوره اما هر کس فقط میخوام مجبور به انطباق و رسیدن به آن استفاده می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>