جت با تکیه بر Quinnen ویلیامز به لنگر خط دفاعی

بخش شش در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک جتز.

جت سرمایه گذاری نسبتا به شدت گذشته offseason در خط دفاعی هر دو با پول و حق بیمه پیش نویس انتخاب کنید.

در برخی از راه های این کار با جت در پایان با شماره 2 عجله دفاع در NFL. در دیگران نبود با واحد بسیار کوچک فشار بر مخالفت با quarterbacks.

جت را ندارد هر گونه تغییر در خط دفاعی این offseason ظاهرا شاد با گروه آنها تا به حال در 2019. کلید برای سال 2020 فصل این است که آیا جت می توانید بیشتر از یک داخلی عبور با عجله از سال گذشته است. آنها هنوز هم ضعیف هستند در لبه حمله کننده اما قوی عجله از داخل خط می تواند کاهش اهمیت است که ضعف است.

این بازیکن از خط دفاعی که در حال رفتن به بزرگترین کانون توجه او است Quinnen ویلیامز. جت پیش نویس او شماره 3 به طور کلی در سال گذشته از Alabama. دفاعی هماهنگ کننده گرگ ویلیامز ستایش او برای توانایی های خود را به بازی موقعیت های متعدد در خط و ویلیامز نداشت بد فصل است. او فقط نمی باید تاثیر شما انتظار می رود برای دیدن از یک بازیکن گرفته شده شماره 3 به طور کلی. وجود دارد بسیار کمی امضای نمایشنامه برای ویلیامز به عنوان یک تازه کار. او به پایان رسید در این سال با 2.5 کیسه.

Quinnen Williams
Quinnen ویلیامزلایحه Kostroun

این offseason به صخره برخورد می ویلیامز زمانی که او دستگیر شد و در ماه مارس به اتهام تلاش برای آوردن اسلحه بر روی یک پرواز در فرودگاه لاگاردیا. در مورد او شده است به تعویق افتاد با دادگاه تعطیل در طول COVID-19 بیماری همه گیر. آن را بعید است که هر گونه تعلیق خواهد رخ می دهد در این فصل است که به دلیل.

ارسال جت خود را به سوالات پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

منابع گفت که قبل از جت تسهیلات بسته شد ویلیامز وجود دارد غالبا کار کردن. او در تلاش است تا به شکل بهتر از او در سال گذشته زمانی که او تا به حال برخی از بچه چربی است.

هر چند ویلیامز بازیکن جوان با یک بسیاری برای اثبات استیو McLendon است که به عنوان جانباز رهبر این گروه است. McLendon بیش از فقط یک اتاق قفل Yoda برای جت های سال گذشته است. او بهترین او پس از پیوستن به این تیم در سال 2016. او تا به حال 10 پردازد برای از دست دادن و 2.5 کیسه. McLendon مورد علاقه جدید کارکنان مربیگری و این است که چگونه یک بازیکن بود که undrafted به طول انجامید در لیگ برای این مدت طولانی.

هنری اندرسون امضا سه سال $25.2 میلیون معامله در مارس 2019 به ماندن با جت پس از یک عملکرد قوی از او در سال 2018 است. که آیا آن را یک آسیب دیدگی شانه رنج می برد در اوایل فصل و یا طرح جدید, Anderson, بازی تضعیف در سال 2019. او گونی مجموع رفت و از هفت در سال 2018 به یک سال گذشته است. اگر اندرسون می تواند گزاف گویی به خود 2018 فرم که بلافاصله تقویت این واحد است.

Folorunso Fatukasi کایل فیلیپس و ناتان چوپان همه خوب ارائه شده عمق در امتداد خط سال گذشته است. Fatukasi ساخته شده است یک جهش بزرگ در فصل دوم خود را ساخته شده و چندین تاثیر بازی می کند. فیلیپس ساخته شده این تیم به عنوان عامل رایگان undrafted و نقش بزرگ با توانایی های خود را به بازی هر دو در داخل خط و در خارج linebacker. چوپان زمان از دست رفته به علت یک زنبیل تعلیق اما او موفق به دریافت افزایش زمان پخش در اواخر فصل و عمق خوب بازیکن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de