جت-میهن پرستان رقابت در نیاز ناامید از یک جرقه

صحنه شده اند که سخت به این باور یک دهه پیش: سر مربیان از جت و میهن پرستان در حال ظهور از همان خودرو در مقابل خود را در ایندیاناپولیس ،

اما آدم Gase و لایحه Belichick بودند در اواخر فوریه تقسیم Uber پس از یک شب از تماشای آموزش در NFL سراغ ترکیب به دنبال یار به عنوان آنها خارج شد خود را سوار.

در یک زمان این امر شده اند که غیر قابل تصور به عنوان میچ مک کانل و نانسی پلوسی رفتن رقص مربع است. دو مربیان های سوار شدن نماد چقدر جت-میهن پرستان رقابت سرد است.

مرز جنگ تبدیل شده است و با مته سوراخ-der جنگ.

وجود دارد هیچ آتش بازی دیگر دو تیم به سختی تا کنون حتی یک flareup. آن سخت است به یاد داشته باشید آخرین بار این احساس واقعی رقابت. تیم ما حتی دو معاملات در سال گذشته است.

سلطه توسط پرستان است و یکی از دلایل de-تشدید. جدید انگلستان برنده گذشته هشت دیدار بین تیم های. پس از جت کشیده حذفی ناراحتی در Foxborough در ژانویه 2011 به جت رفته اند 2-16 در برابر میهن پرستان.

آن است که به سادگی نمی پرستان تپش جت ، رابطه بین Gase و Belichick یک عامل بزرگ است. آن را ممکن است یک کشش به آنها تماس بگیرید اما آنها دوستانه و سالم و احترام هر دو راه می رود. Gase بخشی از تمدید Belichick مربیگری درخت کار تحت سابق Belichick دستیاران نیک Saban و جاش تیم mcdaniels. از طریق تیم mcdaniels, Gase نیز بدست نزدیک به دیگر اعضای Belichick مانند شیران مربی مت پاتریشیا و میهن پرستان مدیر از بازیکن پرسنل نیک Caserio.

Bill Belichick (l) and Adam Gase
لایحه Belichick (l) و آدم Gaseگتی ایماژ

Belichick صحبت می کند پوستی از Gase. در حال حاضر که همیشه به این معنی نیست بسیاری به دلیل Belichick شناخته شده است به پشته ستایش در مخالفان, اما او به نظر می رسد واقعی وقتی که می آید به Gase که ضرب و شتم Belichick دو بار به عنوان مربی دلفین ها

“آدم [یکی از] که من صحبت کردم در مورد من فکر می کنم یکی از بهترین بازی-برنامه ریزان در این بازی و یک کار عالی از حمله به دفاع و فقط ساخت آن را دشوار برای رسیدگی به آنچه که آنها انجام ادبانه با آنها متفاوت پرسنل گروه ها و نقش ها و بازی های خود را, تماس,” او گفت: قبل از این تیم در آخرین بازی فصل.

عامل دیگر در این رقابت عقب است عدم پیشرفت. آن استفاده می شود هر چند سال چیزی اتفاق افتاده است به دوباره دشمنی.

لایحه Parcells آن آغاز شده است و با خروج خود را از انگلستان به نیویورک در سال 1997. سپس او و مایک تاننباوم را دامنگیر Curtis مارتین. Belichick استعفا داد و به عنوان HC از NYJ. اریک Mangini فرار Foxborough در سال 2006 و گزارش های قدیمی خود را در سال 2007 که منجر به Spygate. رکس رایان وارد در سال 2009 و قول داد به بوسه Belichick حلقه. وس Welker بازی footsie با رایان قبل از بازی حذفی و سپس جت رفت و مبهوت میهن پرستان.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

از آن شده اند وجود دارد چند بازی به یاد ماندنی و لحظات کوتاهی dustup بیش از دستکاری با Darrelle Revis اما هیچ چیز مانند روز از رقابت.

جو داگلاس قرار ناخن دیگر در رقابت است تابوت زمانی که او ساخته شده یک تجارت با Belichick برای گیرنده گسترده Demaryius توماس در ماه سپتامبر. این اولین بار بود Belichick تا به حال یک معامله با جت پس از او به انگلستان در سال 2000. دو طرف ساخته شده یکی دیگر از تجارت در این پیش نویس در ماه آوریل است. یکی سابق جت جنرال موتورز می گویند او با 30 تیم های دیگر در مورد معاملات اما هرگز میهن پرستان. داگلاس نشان داده است که راه تفکر از بین رفته است.

“به نظر من آن را فقط به عنوان تلاش برای انجام چیزی که برای New York Jets,” داگلاس گفت: پس از تهیه پیش نویس. “و اگر آن اتفاق می افتد به کار با میهن پرستان در یک تجارت یا کار با Seahawks در تجارت منظورم این است که اگر آن چیزی که ما به شدت احساس است که می تواند کمک به ما در حال حرکت رو به جلو این کار را خواهیم کرد.”

یکی دیگر از چهره های کلیدی رقابت خواهد رفت که در این دیدار تیم این سال است. تام بردی که عذاب جت همیشه از Mo لوئیس در زمان درو Bledsoe در سال 2001 است که در تمپا. جت طرفداران نمی خواهد که به عنوان مقدار سم برای جارت Stidham یا برایان هماهنگ می کنیم.

روز هنگامی که این رقابت زد red-hot بلند رفته است. شاید چیزی است که خواهد آمد به همراه دوباره آن را در برخی از نقطه. شاید Belichick ساخته شده Gase پرداخت به صورت کامل بارگذاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de