جت کیسه مراسلات پستی: این زمانی است که آنها می تواند تجارت جمال Adams

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: جت.

تا آنجا که من نمی خواهم برای دیدن (جمال) Adams, رفتن, اگر جت می توانید دالاس به آنها 1 و 3 و (WR مایکل) گالوپ? — ادوین

جمال Adams تجارت بحث محبوب است این روزها اما من نمی بینم جت تجاری Adams هر زمان به زودی. می تواند همه چیز را تغییر دهید اگر قرارداد بست زشت می شود در طول تمرین کمپ? بله. اما من فکر نمی کنم او خواهد شد قبل از معامله اوت و من فکر می کنم آخرین مهلت تجاری است واقع بینانه تر به نقطه ای به.

جت هنوز هم امیدوار به گسترش Adams. آنها فقط می خواهید به انجام آن را در جدول زمانی خود را که برای تلفن های موبایل مانند 2021. اگر همه چیز واقعا زشت و آدامز خواسته های یک تجارت یا عذاب مدیریت با holdout پس از آن من فکر می کنم تجارت شما پیشنهاد می کنیم چیزی است که جت باید انجام دهید. من شک کابوی ها را که بسیار بالا است ، گالوپ خواهد پیاده روی به عنوان بهترین گیرنده در جت. من فکر می کنم آن است که بیشتر احتمال دارد که این جت را اول و سوم و این بازیکن نیز می باشد.

اگر جت گسترش جمال آدامز در حال حاضر آن را در خدمت دو هدف است. 1) شما در حفظ و خود را بهترین بازیکن خوشحال و در این تیم است. 2) به شما پرداخت خواهد شد او کمتر با یک فرمت در حال حاضر به عنوان مخالف به یک یا دو سال. نیست آن را حس بیشتری (از لحاظ اقتصادی) به ادامز خود را فرمت در حال حاضر به جای صبر کنید ؟ — کریستوفر S. دیویدسون

1. من فکر نمی کنم شما نگران مردم را خوشحال نگه داشتن در NFL. جت باید به بهترین تصمیم برای این تیم به مدت طولانی.

2. من نمی بینم ایمنی بازار از کنترل خارج شود در سال آینده یا دو. این است که موضع کارفرمایی. Minkah Fitzpatrick و Derwin جیمز می تواند در خط الحاقات بعدی سال, اما من فکر نمی کنم جت نیاز به نگرانی در مورد بازار دیوانه.

جمال AdamsAP

در واقع من خوشحالم جت امضا جو Flacco اما چرا آنها نشانه گیری نیوتن که می تواند به رقابت با سام Darnold برای کارفرمایی شروع کار بهتر شده مربی به Darnold و با توجه به این جت یک شانس برای برنده شدن نسبت به Flacco? — متی Marciano

متی من سوال درک و علاقه به نیوتن. من صحبت نکرده نیوتن و یا نمایندگان او, اما من تعجب می کنم اگر او در یک نقطه که در آن او آماده است تا به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه. شما بحث در مورد رقابت برای Darnold. که است که در آن جت در حال حاضر. Darnold خود است ، آنها به دنبال رقابت برای او. آنها به دنبال یک جانباز جامد در می آیند و کمک به Darnold و همچنین آنها را جایگزینی صالح اگر Darnold مجروح می شود. Flacco است در محل کار خود که در آن او به نظر می رسد آماده برای قبول این نقش را ایفا کنند. من شک نیوتن است هنوز وجود دارد.

ارسال جت سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

نیز وجود دارد که سوال از هزینه. Flacco امضا یک سال 1.5 میلیون دلار با انگیزه اگر او بازی می کند. توسط نیوتن امضای این نوع از معامله ؟

به طور کلی Flacco باعث می شود بیشتر حس برای جت در حال حاضر.

من فکر Darnold می تواند یک نجات دهنده بیرون آمدن از USC اما در حال حاضر من نگران هستم. امروز در NFL را ندارد این برای quarterbacks به توسعه است. باید جت نگاه به حرکت می کند پس از این فصل اگر او فروکش? — Sean Liggins

Darnold روشن نمی 23 تا هفته آینده. او جوان تر از جو نقب زدن. او برخی از زمان. او وارد یکی از بدترین شرایط ممکن با جت در بین فهرست و سپس مربیگری بعد از تغییر فصل اول خود را. آن را احساس می کند مانند آنها در مسیر درست در حال حاضر, اما آن را برخی از زمان برای ساخت در اطراف او.

من را دیده اند به اندازه کافی یک نگاه اجمالی از عظمت از Darnold به باور او را با قرار دادن آن همه با هم در برخی از نقطه و بسیار خوب کارفرمایی. من فکر نمی کنم به شما بدهد تا او پس از این فصل حتی اگر او بازی می کند یک جهش بزرگ. اما من در نظر آوردن رقابت در برای او سال آینده مانند خرس انجام می دهند با میچ Trubisky و Nick Foles. من فکر می کنم که منصفانه است.

آنچه در جریان است با Quinnen ویلیامز و احمقانه است که تفنگ شارژ چند ماه به عقب ؟ در سال گذشته ما تا به حال برای مقابله با (کریس) هرندون تعلیق در حال حاضر ما باید برای مقابله با 4 بازی تعلیق برای ویلیامز? — PJ

ویلیامز مورد است که هنوز هم با تاخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بسته شدن دادگاه تا زمانی که آن را امن تلقی دوباره. من فکر نمی کنم شما باید به نگرانی در مورد تعلیق این سال است. این را باید به بازی کردن در دادگاه در حالی که قبل از NFL وزن در. از آن خواهد شد چیزی به تماشای در سال 2021 احتمالا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>