جت جمال آدامز در قرارداد بست به افزایش تنش

قرارداد مذاکرات بین جت و ستاره ایمنی جمال آدامز در حال حرکت به سرعت و تنش رو به افزایش میان دو طرف است.

منابع تایید جت و آدامز صحبت کرده بود و چندین بار قبل از پیش نویس اما آنها در یک بن بست بیش از زمانی که Adams خواهد شد تمدید قرارداد. نرم افزار کاسه ایمنی می خواهد یک معامله جدید در حال حاضر اما این تیم می خواهد صبر کنید.

جت تغییر کرده است موقعیت خود را با توجه به منابع. آنها می خواهند برای حفظ Adams دراز مدت اما آنها در هیچ عجله برای گرفتن یک فرمت انجام می شود. مدیر کل جو داگلاس گفت: در ماه فوریه او می خواهد آدامز به “جت برای زندگی است.”

جت آیا احساس ضرورت به انجام یک معامله در حال حاضر به دلیل Adams تحت قرارداد برای دو سال دیگر. نیز وجود دارد عدم قطعیت در اطراف منابع مالی NFL با COVID-19 احتمالا داشتن یک اثر عمده ای در سال 2020 فصل لیگ برتر و درآمد است.

آدامز گفت: در ماه ژانویه است که او می خواهد یک قرارداد جدید تا قبل از سال 2020 فصل است. او واجد شرایط برای یکی از زیر چانه زنی جمعی توافق پس از او فقط خود را به اتمام فصل سوم. او با توجه به 3.5 میلیون دلار در سال 2020 است. جت خود را برداشت پنجم-سال گزینه برای 2021 زمانی که او را $9.9 میلیون. این تیم همچنین می تواند استفاده از حق رای دادن برچسب برای حفظ آدامز در سال 2022.

Jamal Adams
جمال Adamsلایحه Kostroun

ESPN گزارش Adams’ اردوگاه ناراحت است و احساس می کند جت در حال کشیدن پاهای خود را. آدامز شرکت نکرده در این تیم مجازی offseason برنامه آغاز شد که ماه گذشته نشانه ناخشنودی خود را با وضعیت قرارداد.

تجارت شایعات را احاطه کرده اند آدامز پس از مهلت تجارت اکتبر گذشته زمانی که جت در حال گفتگو با تیم های متعدد در مورد برخورد او. یک منبع گفته شده اند وجود دارد هیچ معنی دار تجارت بحث در مورد آدامز پس از آن. جت هیچ تمایلی به تجارت, Adams, منابع گفت.

معلوم نیست چقدر پول آدامز است که به دنبال. او به احتمال زیاد می خواهد به لیگ بالاترین پرداخت ایمنی که حدود 15 میلیون دلار در سال است. خرس امضا ادی جکسون به یک فرمت پس از فصل گذشته می پردازد که او به طور متوسط $14.6 میلیون دلار در هر فصل است. شده است وجود دارد حدس و گمان Adams ممکن است می خواهم به بالاترین پرداخت بازیکن در جت و بالا C. J. Mosley 17 میلیون دلار در هر سال است.

جت انتخاب Adams 24 با شماره 6-به طور کلی انتخاب در سال 2017 پیش نویس است. او را تبدیل به بهترین بازیکن در این تیم ساخت نرم افزار کاسه دو سال گذشته و به نام بودن تمام نرم افزار فصل گذشته.

حتی با تمام Adams انجام شده است این امر می تواند غیر معمول برای او به فرمت قبل از فصل چهارم. فقط 15 از 191 میدارد دور اول از 2011-16 دریافت قرارداد پسوند بعد از فصل سوم و فقط چهار نفر از کسانی که بازیکن دفاعی. قوچ ستاره هارون دونالد تا به حال به صبر برای یک قرارداد جدید تا پس از فصل چهارم.

پلنگ هم به مسیحی McCaffrey فرمت این offseason. McCaffrey گرفته شد دو میدارد پس از آدامز در سال 2017. اما دیگر ستاره ها از سال 2017 پیش نویس مانند پاتریک Mahomes و Deshaun واتسون دریافت نکرده پسوند نشده است.

گام بعدی در قرارداد درام ارقام آمده است که اگر یک اردوگاه آموزشی. آدامز می تواند بماند اما می تواند جریمه $40,000 در روز برای انجام این کار است. شده است وجود دارد یک سویه بین آدامز و این تیم پس از جت صحبت در مورد تجارت او در ماه اکتبر گذشته بویژه به زادگاه خود کابوی ها. وی با بیان نا امیدی با داگلاس و مربی آدم Gase پس از آن. همه چیز آرام است اما در حال حاضر تنش ها بالا هستند و این احساس نمی کند مانند آن است که رفتن به دور در هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de