جت های Breshad Perriman, Folorunso Fatukasi و کایل فیلیپس ابتدا برای جوش

سوم از پنج بخش سری — یک جت سه نفر از توجه داشته باشید.

جت وارد 2020 فصل هنوز هم با بسیاری از علامت سوال در مورد فهرست خود را.

مدیر کل جو داگلاس را آغاز کرده است خود را بازسازی از طریق آژانس و مارس پیش نویس اما پیدا کردن مطمئن شوید که همه چیز در جت فهرستی است که سخت به انجام است. آنها در حال رفتن به نیاز به برخی از بازیکنان به پیش افتادن از آنها انتظار می رود تولید و تبدیل به شگفتی دلپذیر در طول سال است.

در اینجا سه جت هستند که در ابتدا به برک آوت بازیکنان این فصل:

Breshad Perriman گسترده گیرنده

آن است که عجیب و غریب به پیش بینی شکست فصل برای یک بازیکن تبدیل می شود که در 27 سپتامبر و تدوین شد در سال 2015 اما Perriman حرفه ای شده است عجیب و غریب. کلاغ او را گرفت و در دور اول در سال 2015 و او تلاش می کرد با صدمات و زمینه مسائل است که توقف پیشرفت خود را.

جت خواهد بود Perriman چهارم تیم در چهار سال. داگلاس امضا Perriman به سرعت پس از رابی اندرسون رفتگان برای Panthers. جت باور Perriman نشان داد آنچه که او قادر است در پایان فصل گذشته با Buccaneers زمانی که او تا به حال 25 جلب برای 506 متری و پنج touchdowns نهایی خود را در پنج بازی. Perriman کردم بیشتر زمان بازی به دلیل آسیب به Bucs گیرنده.

Breshad Perriman, Folorunso Fatukasi and Kyle Phillips
Breshad Perriman, Folorunso Fatukasi و کایل فیلیپسAP; لایحه Kostroun (2)

Perriman نمی خواهد که به صبر برای صدمات در زمینه این فصل است. او می خواهد خود را منجر شود و گیرنده های مکرر هدف از سام Darnold. اگر Perriman می تواند تولید مثل او در اواخر فصل گذشته او خواهد بود یک سرقت برای جت و یک کلید دندانه دار برای جرم.

Folorunso Fatukasi دفاعی خط

Fatukasi برک آوت در سال گذشته آغاز شد زمانی که او سر در اردوگاه های آموزشی. ورود اوت وجود دارد سوال که آیا او را به این تیم اما در پایان از اردوگاه او برنده بیش از این مربیان است.

ششم-دور در انتخاب 2018, Fatukasi ارقام به یک بخش بزرگ از گرگ ویلیامز خط دفاعی در این فصل است. او با بازی در پشت استیو McLendon سال گذشته اما از آن تعجب آور نخواهد بود برای دیدن او, برش را به McLendon بازی زمان بیشتری در سال 2020 است. او بسیار قدرتمند است. که نشان داده شد در سال گذشته در چندین نوبت در زمانی که او تحت فشار قرار دادند linemen توهین آمیز به backfield. او منفجر کردن یک بازی در برابر دلفین ها در داخل 5-خط محوطه با تنه زدن مرکز به توپ حامل برای از دست دادن.

جت خواهد بود با تکیه بر دفاعی خود را به جلو دوباره تنومند در برابر اجرا و فشار بیشتر بر روی کارفرمایی. وجود سوراخ در ثانویه است. کسانی که می تواند مخفی به یک درجه اگر جلو قوی است. Fatukasi بازی خواهد کرد و نقش مهمی در آن است.

کایل فیلیپس خط دفاعی/خارج linebacker

فیلیپس کامل بود ناشناخته ورود به فصل گذشته است. عامل رایگان undrafted از تنسی فیلیپس جامد شد, fill-in, برای جت زمانی که صدمات شروع به ضربه در خارج linebacker و در داخل خط.

فیلیپس’ قدرت خود را تطبیق پذیری است. او نگاه کرد که راحت ایستاده در خارج به عنوان او در یک چهار نقطه موضع در داخل. او به پایان رسید تا با هفت پردازد برای از دست دادن شش کارفرمایی بازدید و 1.5 کیسه.

جت را بسیار کمی به خود را به آدرس تصویب عجله این offseason خارج از امضای مجدد اردن جنکینز و تهیه پیش نویس جباری زونیگا. فیلیپس باید بیشتر زمان بازی از او سال گذشته بود و او می تواند پاس-عجله عامل برای جت. در پایان این فصل همه می دانید که فیلیپس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de