جت های اشتین دیویس شکل توسط, خانواده, داستان, اعتیاد — به NFL رویای

یکی بیشتر.

این کلمات را تکرار طریق تمام 23 سال اشتین دیویس’ زندگی.

آنها طنین انداز در بسیار متفاوت راه خود را از طریق خانواده به عنوان اعتیاد خائنانه ساخته شده راه خود را از طریق هسته از خانواده اش.

یک نوشیدنی.

یک خط.

یکی دیگر از دود.

یک قرص.

یک حزب.

اعتیاد بود ریشه خود را پدر و مادر تقسیم زمانی که اشتین بود فقط 5 و بیماری عمیقی نقش در قالب او را به مرد جوان جت انتخاب شده در دور سوم با 68 انتخاب از پیش نویس NFL ماه گذشته.

اگر شما گوش دادن به افراد نزدیک به دیویس پویا ایمنی از کال که چاقو ارتش سوئیس مجموعه ای از مهارت های جت فرود آمد کسی یک بازیکن است که تفاوت را.

The Post مصاحبه با بیش از یک دوجین از اعضای خانواده و دوستان و هم تیمی های سابق و مربیان که شده مهم ترین نقش را در کمک به دیویس همراه خود را و تکان دهنده و بعید است سفر به NFL.

Jets rookie safety Ashtyn Davis makes an interception last season for Cal during a game against rival Washington.
جت rookie ایمنی اشتین دیویس باعث رهگیری فصل گذشته برای کال در طول یک بازی در برابر رقیب واشنگتن است.AP

یکی از این افراد بود Davis’ پدر شان که خود را پدر مرده به عنوان یک نتیجه از بیش از حد استفاده از مواد مخدر و سپس spiraled به خود و سوء استفاده از مت, کوکائین, علف های هرز و الکل است. او پس از دست داد در یک نقطه است که او از دست رفته خود را 11th تولد و حتی دانستن آن آمده بود و رفته است.

یکی دیگر اشتین پدربزرگ در کنار مادر خود را, راجر Mahutga که صرف برخی از هفت سال معتاد به مت قبل از صاف کردن زندگی خود را در زمان به presciently برچسب نوه خود را به عنوان “خاص” قبل از اشتین می تواند حتی راه رفتن.

با توجه به سابقه خانوادگی این هیچ حادثه ای است که دیویس بیش از حد می تواند تبدیل به یک معتاد. او را به ورزش معتاد به آدرنالین در رقابت برای یادگیری و تبدیل شدن به نه تنها بهتر اما بهترین.

ورزش همیشه بوده اند اشتین را “یک” در زندگی است.

“او معتاد به آدرنالین” مادرش کریستین می گوید.

زمانی که او یک کودک بود او خواهش کرد که برای “یک” بازی شیر یا خط کردن در حیاط با هر کسی که می خواهم شرکت تا مدت ها پس از تاریکی سقوط کرد در Bonny دون از دامنه کوه محاصره مرز سانتا کروز کالیفرنیا سایت خانواده اش “ترکیب” را به عنوان او آن را خواند.

“او همیشه می گفت:” یکی بیشتر یکی بیشتر لطفا فقط یک … ‘تا این که زمین سیاه و سفید وجود دارد و باتلاق نور بود تبدیل شده به طوری که او می تواند یکی بیشتر گرفتن” اشتین جوان, خواهر, Lexi به یاد می آورد.

Lexi تماس برادرش داستان — هایلایت شده توسط این واقعیت است که او یک پیاده روی در هر دو مسیر و تیم های فوتبال در کال قبل از بدست آوردن یک بورس تحصیلی و گرفتن پیش نویس به NFL — “باور نکردنی است.”

“این یکی از آن چیزهایی است که صدا نیست, واقعی,” او می گوید. “او همیشه به حال یک درایو برای موفقیت و او می دانست که ورزش چیزی بود که او می تواند انجام دهد که در. بنابراین او به دنبال آن نیروی کامل و آن را پرداخت کردن. در او نگاه کنید.”

تعهد

وجود دارد یک پوستر بر روی یک قفسه در Roger Mahutga خانه است که نشان می دهد که نوه او تا به حال یک طرح پس از او جوان بود.

Ashtyn Davis' sixth-grade project
اشتین دیویس’ ششم-کلاس پروژهLexi Davis

به عنوان بخشی از یک ششم-کلاس پروژه هنری دیویس تولید پوستر با تصویر, Michael Strahan بر روی آن و یک دست نوشته تعهد است که به عنوان خوانده شده: “یک روز من امیدوارم به معروف. رویای من این است که در بازی NFL, NBA, و, MLB, همه در یک بار تا زمانی که من هستم خیلی قدیمی بازی. ورزشی سرگرمی من است و آن این است که همه کار کنم. یک روز من امیدوارم به آرزو بر ستاره و سعی کنید برای مقابله با هر گونه شانس من در ساختن رویای من به حقیقت می پیوندند.”

“من باارزش ترین اختیار” Mahutga می گوید.

“این چیزی است که مانند طلا به او” کریستین می گوید.

اشتین بود به سختی از پوشک زمانی که Mahutga گفت: دختر خود “وجود دارد چیزی در مورد این بچه. او متفاوت است. من آن را ببینید.”

به همین دلیل وجود دارد هیچ بخشی از Mahutga که شگفت زده شد زمانی که اشتین شد پیش نویس توسط جت.

“من می دانستم که پس از او 10 ساله بود او خواهد بود یک حرفه ای” Mahutga می گوید. “من می خواهم به نوشتن جت مربی [آدم Gase]. آنها به دنبال داشته باشد. من می خواهم بازی [اشتین] در برابر هر گیرنده گسترده ای در این کشور است. او می تواند آن را تمام انجام. آنها فقط آن را هنوز نمی دانند.”

می ترسم مستقیم

شان دیویس’ مبارزه با مواد مخدر و الکل به کمک شکل که پسر خود را امروز است. اشتین می گوید که او هرگز انجام نداده مواد مخدر نوشید و یا حتی سیگار دودی.

“گاهی اوقات یک مثال بد است یک مثال خوب — متاسفانه” شان می گوید و با اشاره از یک مالیخولیایی خنده شنیدن از طریق تلفن. “من فکر می کنم آن را واقعا به او نشان داد آنچه او نمی شود.”

پرهیز از مواد مخدر و الکل, اما, نمی آمد و بدون چالش های آن برای اشتین. فشار همسالان در مدرسه بالا می تواند یک نیروی بسیار قدرتمند است.

“او شروع به مبارزه کمی در دبیرستان زیرا او نمی نوشند و نمی مخدر” کریستین به یاد می آورد. “او با من تماس گرفت و بگو: دوستان من در حال نوشیدن من احساس فوق العاده بی دست و پا.’ او قطعا نا امید و سردرگم و عصبانی و او کانال که در جاهای دیگر.

“من فکر می کنم او درونی آن زیادی است و استفاده از آن برای ایجاد انگیزه. او می خواست به یک مسیر متفاوت است. او می خواست موفق باشد. من فکر می کنم که بالا درایو خود را.”

Ashtyn an Lexi Davis
اشتین و Lexi دیویسLexi Davis

Lexi که 18 ماه کمتر از اشتین به یاد می آورد مبارزات برادر او در دبیرستان تنها با گفتن ” نه ” در حالی که همسالان خود — از جمله Lexi — partied ،

“هنگامی که او در دبیرستان تمام دختران نوشید و دودی و او مانند تمام دختران آن را انجام دهد و من نه سرد’, ” او می گوید. “در حال حاضر او سرد به خاطر او آن را انجام نمی. مردم در حال حاضر مانند ” چه ؟ شما هرگز نوشید شما هرگز دودی? که این عالی است.’ “

گوش دادن به اشتین را دلیلی برای تسلیم نشدن در مقابل فشار همسالان از مواد مخدر و الکل به ارمغان می آورد شما حق هسته ای را نشکن تمرکز و رانندگی.

“من نمیفهمد اگر فرد دیگری که فقط به عنوان با استعداد که من در خارج وجود دارد و آنها در حال سیگار کشیدن یا نوشیدن, من می خواهم که پا به طور طبیعی حتی بدون نیاز به انجام هر کاری,” او می گوید. “در اول آن سخت بود چون هر کس دیگری آن را انجام می دهند و شما می خواستم به سعی کنید به جا. اما آن را مانند یک مزاحم خواسته بودن [برای عضویت] به طور مداوم. پس از تاریخ یا ارشد سال همه نوع به آن استفاده می شود و هیچ کس شنود من کنه.

“سپس کالج در اطراف آمد و من تا به حال به اندازه کافی اعتماد به نفس در خودم و تصمیم گیری برای حفظ همان طرز فکر. که فقط من. آن را و یا ترک آن است.”

Oct 20, 2008

پایین نقطه برای شان و اشتین قدرتمند تبدیل شد نقطه عطف است.

“بخش عظیمی از داستان من گم شده بود اشتین 11th تولد” شان می گوید. “زمانی که من از دست رفته خود تولد من هوشیار 10 روز بعد که به دلیل نبود کسی که من می خواستم.”

شان و کریستین ملاقات در دبیرستان در سانتا کروز زمانی که او از سران و او دانشجوی سال اول. او در مقابل مرد برای محبوب منطقه خلیج باند به نام “کد سوم” که باز برای امثال “خشم علیه ماشین” و “دشمن” در ’90s.

آن را در طول آن دوره زمانی که شان یک کاربر مواد مخدر تفریحی یک عادت است که مارپیچ به اعتیاد هنگامی که او در بر داشت پدرش مرده از اعتیاد است.

ده روز پس از از دست رفته خود تولد فرزند شان که می شده است در داخل و خارج از نوتوانی قبل رفت و برگشت برای آخرین بار در اکتبر. 20, 2008. او لمس نمی مخدر یا الکل پس از.

Ashtyn and Lexi Davis, Christine Mahutga-Cohen (Ashtyn's mother) and Sean Davis (Ashtyn's father)
اشتین و Lexi Davis, کریستین Mahutga-کوهن (اشتین مادر) و شان دیویس (اشتین پدر)Lexi Davis

چهار سال پیش در اکتبر. 20, 2016, اشتین و خوشگل رو مطابق با خالکوبی روی مچ دست چپ خود را به مناسبت گرامیداشت روز پدر خود را هوشیاری. خالکوبی تصویر می کشد ذهن, بدن و روح و حفاظت شده توسط خدا شامل او متانت تاریخ در اعداد رومی.

“که روز ما رو پدر بازگشت” Lexi به یاد می آورد.

“ما بزرگ و بدون ما” اشتین می گوید. “او وجود دارد از لحاظ جسمی اما او واقعا در حال حاضر برای زندگی ما در حال رشد است. این یک روز خاص برای ما و نمیفهمد که یک راه خوب برای بزرگداشت آن است. ما درمان آن را مانند یک تولد به او. ما به او بگویید که چگونه خدا را شکر ما برای او در حال بازگشت درگیر در زندگی ما است.”

روز کودکان و نوجوانان رونمایی از خالکوبی خود به شان خشکیده به تمام خاطرات خود را برای همیشه لطفا برای.

“ما همه گریه” Lexi می گوید.

“آن ذوب شده من” شان می گوید. “روز بعد من در همان اطاق نشیمن خال کوبی گرفتن من مطابق با تو. این در واقع تنها تو در من است.”

راه رفتن بر روی

مایک Gipson است به عنوان مسئول هر کسی برای کشف اشتین که در از دست دادن دبیرستان تیم های فوتبال و در زمان پیگیری به عنوان یک کاربر فقط به منظور افزایش سرعت خود را برای فوتبال است.

“من در ایالت کالیفرنیا دبیرستان آهنگ دیدار به استخدام یکی دیگر از مرد جوان در رادار” در حال حاضر بازنشسته کال پیگیری مربی به یاد می آورد. “من تا به حال هرگز دیده یا شنیده اشتین دیویس و من به تماشای آن مرد رفتم پایین وجود دارد به هدف در prelim دور و در اینجا این مرد در این همه سفید یکنواخت در حال اجرا گام-به-گام با او. گفتم: “چه کسی است که بچه؟’ “

Gipson آمد روز بعد و خواسته دیویس “هی پسر چه برنامه هایی برای آینده دارید؟”

“من قصد رفتن به دانشگاه ردلندز و بازی D-3 فوتبال,” دیویس گفت: او را.

Ashtyn Davis (with sister Lexi) was also a track star.
اشتین دیویس (با خواهر, Lexi) نیز یک آهنگ ستاره.Lexi Davis

“من گفت:,” چه می شود اگر من می تواند شما را به برکلی?’ “Gipson می گوید. “او گفت:” من علاقه مند می شود.’ من گفت: “در دفتر من صبح روز دوشنبه خود را با متن” و این که چگونه آن را آغاز کردم.”

زمان دیویس چپ کال پیگیری برنامه او به عنوان یک آمریکایی با مدرسه رکورد در 60 متر با مانع. Gipson می گوید او نزدیک شد عوامل که می خواستند به نشانه اشتین به یک قرارداد حرفه ای.

تبدیل کردن آهنگ پول در تعقیب خود را از فوتبال رویای بار دوم دیویس شرط بندی بر روی خود است.

پس از راه رفتن بر روی کال آهنگ تیم دیویس زد برای یک سال و ارائه کمک هزینه تحصیلی.

“او تبدیل شده است چرا که او می خواست به بازی فوتبال” Gipson می گوید, توضیح است که توسط NCAA قانون پذیرش مسیر بورس را حکومت او را فاقد شرایط لازم برای فوتبال بدون دادن مسیر کمک هزینه تحصیلی.

Lexi به یاد می آورد “واقعا سنگین صحبت با مامان و بابا من و او” در مورد اینکه آیا برای قبول free Cal آموزش و پرورش و یا دنبال عشق اول خود را.

“فوتبال به من می دهد بیشترین شادی” اشتین گفت: پدر و مادر خود را.

“ما خوردن شهریه خود را برای آن ها” گفتند.

“و نگاه کنید که چگونه آن کار می کرد” Lexi می گوید.

گوگل آن

آن را در طول سال اول خود را در کال های در حال اجرا آهنگ 2015, زمانی که دیویس مجموعه قسمت دوم از برنامه زندگی خود را به حرکت است. او تا به حال برای پیدا کردن که به تماس در برنامه فوتبال بپرسید که آیا او می تواند سعی می کنید برای این تیم است.

او و پدرش با استفاده از گوگل برای پیگیری کردن فرد تماس — اندرو مک, مدیر عملیات برای تیم فوتبال.

به این روز McGraw حرکت سر خود را زمانی که او فکر می کند در مورد “هدیه ای است که سقوط به دور ما” به عنوان یک نتیجه از اشتین مصرانه او را شکار کردن.

سانی دایک و سپس کال فوتبال مربی نیست باید مقدار زیادی از زمان برای Davis اما او اجازه می دهد او را به راه رفتن بر روی این تیم است. بود که همه دیویس می خواستم و یا مورد نیاز — یک پا در درب.

یکی از مهم روایت به داستان خود را این است که چگونه با وجود او ورزشکاری و سرکش رانندگی او نادیده گرفته شده است تمام عمر خود را.

Ashtyn Davis and his grandfather Roger Mahutga
اشتین دیویس و پدربزرگش راجر MahutgaLexi Davis

زمانی که او برای اولین بار راه می رفت بر روی تیم فوتبال دایک نگه داشته و به طور تصادفی با اشاره به او را به عنوان “جیک” گیج کننده او با هم تیمی جیک اشتون.

“من اصلاح مردم یک بار یا دو بار و پس از آن من نمی مراقبت” اشتین به یاد می آورد. “من وجود دارد به بازی فوتبال و انجام آنچه که من می خواستم برای انجام. بنابراین اگر مردم به تماس با من ‘Jake’ من واقعا نمی مراقبت کنه.”

جدید, مربی جدید فرصت

NFL ممکن است اتفاق نمی افتاد برای Davis شده است جاستین فروردین بود که استخدام به عنوان کال مربی فوتبال در سال 2017, یک سال پس از اشتین را “جیک اشتون” فصل را با این برنامه است.

آن را در فروردین دیده بان که دیویس رفت از گاه به گاه ویژه تیم بازیکن که مورد استفاده قرار گرفت و در دفاع به عنوان یک نیکل گوشه در خرج کردن برای شروع ایمنی و ضربه returner جت پیش نویس.

“بودن در فوتبال به مدت 20 سال من آمده ام در سراسر برخی از داستان باور نکردنی و اشتین داستان است که به خوبی به عنوان آن می شود” فروردین می گوید. “ما نمی دهد او را به هر چیزی. او به دست آورده خود را به بورس.”

دیویس به وضوح به یاد می آورد لحظه ای که او برای اولین بار واقعا اعتقاد NFL امکان بود برای او.

“این بود که من برای اولین بار شروع ایمنی در سال 2017, اولین بازی از بازی مقابل شماره 7 [در آن زمان] واشنگتن” او می گوید. “من آمد و من کسی در یک بازی در حال اجرا و همه را تشویق می کردند و من احساس نمی مانند یک پیاده روی در دیگر. من فقط پر شکاف و آن کار می کرد کاملا. بود که من لحظه ای از تحقق.”

پیش نویس

برای Davis, پیش نویس بود عصبی در زمان. آسیب کشاله ران در اواخر فصل برای که او نیاز به عمل جراحی او را مانع از بازی در یک کاسه بازی و یا انجام در NFL ترکیب و COVID-19 او را مانع از داشتن یک نرم افزار روز. این مسائل به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند و او را به عقب چند لکه در پیش نویس است.

“در پیش نویس شب من در خارج نشسته در مدفوع, مشاهده اشتین از طریق پنجره به داخل نشسته بر روی نیمکت” کریستین می گوید. “آن را به عنوان کردم بعد گفتم من نمی دانم چگونه این است برای رفتن.’ بنابراین من در آمد و نشست با او.

“او نا امید شد. او فوق العاده آرام و سپس به او گفت: “من تلفن زنگ. من یک تماس بگیرید.’ او خیلی آرام در مورد آن من فکر کردم او شوخی بود. او به آرامی دست خود را در جیب خود و برداشت خود را تلفن.”

این جت.

“من احساسی بود و شروع به گریه,” او می گوید. “او با تکان دادن کمی.”

هر چند دیویس فروتن و پایین کلید این بدان معنا نیست که او نیست به جلب اعتماد کسانی که نزدیک به او را مورد خشم خود را برای تمام زمان او نادیده گرفته شده است.

Gipson می گوید دیویس بود “م” توسط این واقعیت است که پیش از این پیش نویس او نبود یکی از 60 یا بیشتر دانشگاهی چشم انداز برای آنها لیگ راه اندازی صفحه اصلی تصویری کنسول به ثبت واکنش های خود را به پخش هنگامی که آنها در پیش نویس.

“به نظر می رسد مانند آنها در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه برای شمارش من” Gipson به یاد می آورد اشتین گفتن او را. “من اهمیتی نمی دهند چه دور از من رفتن. کسی را برای رفتن به دور اول مرد.”

وقتی پرسیده شد که در مورد آن گفتگو دیویس نیست دور برگشت. او دو برابر کردن.

“که دقیقا آنچه که من به او گفت,” او می گوید. “من احساس می کنم هر تیمی که برداشت من صرف نظر از این که آیا آن بود که در دور اول منطقه و یا بعد از آن بود که من از رفتن به آنها را در دور اول ارزش. من صادقانه احساس کردند که راه و من هنوز هم احساس می کنید که راه.

“تمام چیزی که مورد نیاز من بود پا در درب و من را که همان طرز فکر. در حال حاضر من پا را در درب بنابراین هیچ یک از این مسائل حتی مسائل دیگر. آن هم فقط به بازی فوتبال است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>