جت در حال برنامه ریزی برای شروع 2020 NFL season با یک آشنا باز کردن حریف و آنها را بعد از یک وبگاه بازدید از تام برادی-کمتر پرستان.

اگر NFL شروع فصل در زمان جنگنده های برنامه ریزی شده را به صورت اسکناس در بوفالو در 1 بعد از ظهر روز یکشنبه, سپتامبر. 13 با توجه به یک منبع. وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا فصل آغاز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. کل NFL schedule خواهد شد منتشر شده در پنج شنبه شب.

جت نیز مجموعه بازی میزبان را به میهن پرستان در “دوشنبه شب فوتبال” در Nov. 9 با توجه به یک منبع.

این خواهد بود که سومین بار در چهار سال جت باز فصل برابر صورتحساب. آنها همچنین در بوفالو در سال 2017 افتتاح شد و سال گذشته در خانه برابر صورتحساب.

Sam Darnold and the Bills
سام Darnold در برابر اسکناس در هفته 1 فصل گذشتهگتی ایماژ

جت تقسیم سری خود را با لوایح سال گذشته برنده 13-6 در هفته 17 در بوفالو و از دست دادن یک 17-16 heartbreaker در خانه در هفته 1. جت های کارفرمایی سام Darnold و لوایح کارفرمایی جاش آلن دوستان خوب و کار کرده اند با هم در کالیفرنیا در این offseason.

صورتحساب انتظار می رود به علاقه مندی ها در شرق آسیا با تام بردی در حال حاضر خروج از میهن پرستان و شرق آسیا برای Buccaneers.

این پرستان خجالت جت فصل گذشته در فوتبال دوشنبه شب از دست دادن است 33-0. جت های کارفرمایی سام Darnold گفت که او “دیدن ارواح” در آن بازی و ESPN پخش آن است.

جت نشده اند مورد ضرب و شتم پرستان پس از 2015. اما شاید آنها به پایان خواهد رسید که رگه های مختلف کارفرمایی عملیاتی برای لایحه Belichick.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de