رونی Ortiz-Magro در حال رفتن به زندان است.

Ortiz-Magro زده درخواست معامله و pled هیچ مسابقه به یک تعداد از داخلی باتری و یک تعداد از مقاومت در برابر دستگیری ناشی از یک Oct. 4 حادثه در هالیوود هیلز منطقه لس آنجلس هنگامی که پلیس نامیده می شدند به یک خانه که در آن Ortiz-Magro, تنها هارلی و سپس 20 ماه کودک قدیمی اقامت داشتند.

در حالی که او را پشت میله های زندان او را در تعلیقی به مدت 36 ماه. او همچنین نیاز به: خدمت 30 روز جامعه کارگری را در خانه اش در ایالت نوادا; پرداخت از $20,000 به خانواده یهودی خدمات L. A., یک پناهگاه زنان; کامل 52 هفته خشونت خانگی برنامه در نوادا; و باید رعایت سه سال به منظور حفاظت با توجه به US Weekly.

لس آنجلس وکیل منطقه در اصل شارژ Ortiz-Magro با جرم آدم ربایی اما که بود کاهش یافته و در حمایت از بزه اتهامات و پرونده بود ضربه به لا دادستان شهرستان.

“مظنون و قربانی بودند در برخی از نوع درگیری فیزیکی. وقتی ماموران وارد آنها تا به حال به استقرار خود اسلحه تیزر مظنون و جزئی با استفاده از نیروی رخ داده است” گفت: یک سخنگوی پلیس لس آنجلس در زمان. “یک کودک وجود دارد که در آن محل. که کودک بود آسیبی نرساند.”

نیز وجود دارد یک اتهام حادثه خشونت آمیز بین زن و شوهر مشکل در Jan. 11 که در سمت چپ Ortiz-Magro قربانی حمله با توجه به وکلا. مشکل اتفاق افتاده در Ortiz-Magro را به لاس وگاس صفحه اصلی خود را با توجه به وکلا. تا کنون هیچ اتهام واصل شده اند در این حادثه.

Ortiz-Magro و هارلی که سابقه داخلی مجادلات و دستگیری. هارلی گفته انداخت یک زیرسیگاری در Ortiz-Magro در طول یک قلم مو رنگ کردن در Hustler Club در لاس وگاس در دسامبر. 31. او زده بود در صورت و در زمینه باتری و گزارش به پلیس است. اتهامات شد و بعد از آن کاهش یافته است.

که حادثه به دنبال یکی در ژوئن 2018 که در آن Ortiz-Magro شد در کمربند خارج از یک ماشین رانده شده توسط هارلی با فرزند خود داخل در لاس وگاس. او کشیده شد و دچار خارش و کبود چهره. هارلی دستگیر شد اما در این مورد شد “را تکذیب کرد با توجه به شواهد کافی” گفت: این شهرستان کلارک دادستان منطقه در آن زمان است.

Ortiz-Magro امیدوار است او می تواند “حرکت رو به جلو است.”

“منظورم این است که یک روز در یک زمان” گفت: Ortiz-Magro در مورد دستگیری در مارس 23 قسمت از “جرسی شور تعطیلات خانواده.” “یک دسته از وقایع ناگوار که به طور کامل خارج از کنترل من و همه من می توانید انجام دهید این است که دور ماندن از این وضعیت است که من به آن است.

“همه من می توانید انجام دهید این است که حرکت رو به جلو و امیدوارم که آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد و فقط به عنوان یک فرد رشد و رشد به عنوان یک انسان و رشد به عنوان یک پدر. که همه من واقعا می تواند انجام دهد.”

بیشتر: Jersey Shore ستارگان نمی دانم چرا Sammi یار بی یار و آنها را در Facebook

Ortiz-Magro وکیل نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر توسط مطبوعات زمان برای این مقاله و لیزا شکوفه هارلی وکیل کاهش یافته است به نظر.

Chris Jordan یک Jersey Shore بومی را پوشش می دهد, سرگرمی و امکانات را برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه, New Jersey. او جوایز متعدد شامل به رسمیت شناختن برای داستان در هر دو بروس اسپرینگستین و “جرسی شور.” تماس با او را در @chrisfhjordan; cjordan@app.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net