جری اسلوان را نوه خود به یاد داشته باشید, خنده دار, پدر بزرگ, سابق, جاز مربی که درگذشت جمعه

INDIANAPOLIS — Collin و برندان چوب مانند بیش از 5 میلیون نفر دیگر از پنج گذشته و روزهای یکشنبه — تماشای مایکل جردن-محور 10-قسمت سری “آخرین رقص” مشتاقانه.

اما Collin و برندان تماشای آن را از زاویه های مختلف از بیشتر است. پدر بزرگ خود را, جری اسلوان یوتا جاز مربی برای دو NBA نهایی مقابل اردن شیکاگو بولز در سال 1997 و 98 بود قسمت از سری کوتاه اما به یاد ماندنی نقش. پس از صعود 96-54 برنده بیش از جاز در بازی 3 ’98 پایانی این مستند نشان داد بخشی از اسلون را postgame مصاحبه به عنوان او در جعبه نمره.

“این در واقع نمره ؟ این نهایی ؟ اسلون پرسید.

که خط بدستآمده خنده از هر دو Collin و برندان. اسلون که در روز جمعه در سن 78 پس از یک نبرد با بیماری پارکینسون و Lewy body dementia است بهترین و شناخته شده به عنوان یک سالن از شهرت مربی که منجر جاز برای 23 فصل قابل توجهی کشش قوام که شامل 15 متوالی حذفی ظاهر.

اما Collin و برندان شد خوشحالم که به دیدن پدر بزرگ خود را خشک حس شوخ طبعی در آخرین قسمت از این سریال یکشنبه شب.

“این خوب بود برای دیدن مردم رو به دیدن این خنده دار تر کنار ما پدر بزرگ” کالین وود گفت. “هنگامی که او در مورد نمره در این بازی من فکر می کنم مردم باید برای دیدن آنچه که او مانند به عنوان یک فرد.”

اسلون رشد جوانترین 10 خواهر و برادر در مزرعه ای در جنوب McLeansboro در ایلینوی جنوبی. جری پدر فوت کرد زمانی که او بود 4. Collin, برندان و برادر آدم بزرگ شدم از شنیدن داستان در مورد پدربزرگ خود را تربیت فروتن از مادر خود کتی یکی از جری و bobbye می اسلون سه فرزند است.

آنها نیز شاهد آن برای خود زمانی که خانواده به دیدار پدر بزرگ خود را قبل از او بازنشسته در طول فصل 2011. اسلون یک معشوق رقم در سالت لیک سیتی حتی پس از بازنشستگی خود را.

“او پس از بازنشسته ما را برای غذا خوردن بیرون بروید و مردم می گویند: “سلام جری” یا هر چیز دیگری, اما آنها واقعا نمی آمد و زحمت او” برندان چوب به یاد. “آنها او را درمان کرد مانند او یک فرد عادی. من فکر می کنم وجود دارد احترام زیادی وجود دارد از مردم در ایالت یوتا است. این چیزی است که من به یاد داشته باشید بیشتر در مورد که در اطراف او پس از آن.”

اسلوان پس از فارغ التحصیلی دبیرستان در سال 1960 در McLeansboro ساخته شده نام خود را به عنوان یک بازیکن ستاره در دانشگاه Evansville پیشرو بنفش مطلب به بخش دوم رقابت های قهرمانی جهان در سال 1964 و 65. او انتخاب شد چهارم توسط شیکاگو بولز در سال 1966 NBA پیش نویس و شناخته شده به عنوان “اصلی گاو” تبدیل شدن به یک فن های مورد علاقه خود را برای دفاع سر سخت و فشار در طول 11 سال کار حرفه ای که او را دیدم کسب همه ستاره افتخارات دو بار. او چهار بار تمام-دفاعی تیم انتخاب شده است.

مایکل Wilbon مشترک یک داستان در ESPN روز جمعه از یک مبارزه بین اسلون و سین سیناتی هنجار ون لیر که ریخته به اجتماع. خریداران می خواستم به تجارت ون لیر اما از آن فرار توسط اسلون ،

اسلون واکنش? “هر کسی که مبارزه می کنند و من را به غرفه پسر من می خواهم به بازی با است.” اسلون و ون لیر هم تیمی بودند از طریق 1970s برای یکی از NBA سخت ترین backcourts.

“همه ما می دانستیم که از او به عنوان یک بازیکن شد داستان ما شنیده” کالین وود گفت. “اما آنها بزرگ شدند ، آن می رود به تربیت او. من فکر می کنم چیزی که ما همیشه می دانستم که در مورد او این بود که او از یک خانواده کار آورده و خود را از هیچ چیز. او فروتن ، هر زمان شما را در گوش او صحبت کنید او می گویند او سپاسگزار برای خود فرصت است. او همیشه چنین a down-to-earth نوع فرد است.”

اسلوان را bobbye می درگذشت در سال 2004 از سرطان لوزالمعده است. این Sloans بود و سه فرزند دختر کتی (چوب) و هالی (Parrish) و برایان. برایان اسلون آقای بسکتبال در ایلینوی در سال 1984 پس از پیشرو McLeansboro به کلاس یک دولت عنوان قبل از رفتن به بازی در ایندیانا برای باب شوالیه از 1984-89. کتی که به تاد و چوب و همچنین کالج بسکتبال در DePaul قبل از انتقال و پخش در Evansville.

جنگل به یاد داشته باشید سفر به موسیقی جاز بازی ها قبل از اسلون بازنشستگی و تماشای پشت صحنه عمل نزدیک کند.

“پس از بازی ما قادر خواهد بود به ماندن دیر و بازیکنان می آیند و ما می خواهم برای دیدار با آنها” Collin گفت. “من به یاد داشته باشید بعد از یکی از جاز-اسپرز بازی حذفی (در سال 2007) کارلوس مشروب خور آمد بیرون از اتاق قفل و صحبت کردیم به ما داد و من خود را مچبند.

“وجود دارد یک سمت نرمتر به او که مردم را نمی بینم ، او مراقبت زیادی در مورد خانواده و دوستان خود. و او تا به حال یک حس شوخ طبعی به او که آسان است برای دیدن اگر شما در اطراف او بودند.”

اسلون او را دیدم grandkids بازی بسکتبال تا چهار یا پنج سال پیش در زمان سلامت خود را کاهش یافته است. اما جنگل هستند خدا را شکر که زمان آنها تا به حال با او.

“من می خواهم او را به یاد می شود به عنوان یک مربی بزرگ,” برندان چوب گفت. “هدف او این بود برای دریافت کار انجام می شود. او ساده و مهربان کسی است که رفتار مردم را به راه راست. او با همه صحبت کنید و آنها را زیر بال خود را و آنها را احساس می کنید مهم است. او hard-nosed, بلکه, حال که سمت نرمتر است که من همیشه به یاد داشته باشید. او تحت درمان مردم حق است.”

تماس با ستاره خبرنگار Kyle Neddenriep در 317-444-6649.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de