جری Krause طرف گاو’ برچیدن مسابقات ‘آخرین رقص’ روایت

به عنوان 10-بخشی مایکل جردن مجموعه مستند “آخرین رقص” پیچیده یکشنبه شب یک مرد نمی آمد از آن با همان افتخار و شکوه که بقیه افسانه ای شیکاگو بولز حق رای بود.

مدیر کل جری Krause بود به شدت طلبه برای شکستن غالب سلسله قبل از آنها فرصتی برای رقابت برای یک هفتم NBA عنوان قهرمانی. اما در یک نتیجه گیری گزیده ای از سابق جنرال موتورز است ناتمام و منتشر نشده خاطرات “به مجموعه ای از رکورد مستقیم” Krause نشان می دهد آنچه رفت از نظر او پس از فصل 1997-98.

“من در حال حاضر رفتن به شما را به یک جای هیچ خریداران خارجی بوده است,” Krause که گذشت در سال 2017 در سن 77 نوشت: در یک پاساژ منتشر شده توسط NBC Sports شیکاگو است.

Krause توضیح داد که در آخرین قهرمانی اجرا “ترک در بنیاد” از این تیم شروع به سطح. او ادعا کرد که رسانه های نابینا بود به تلفات فیزیکی است که رقابت در بیش از 100 بازی در هر سال در دو مورد قبلی سه فصل در این تیم است.

Dennis Rodman بود انجام به طور معمول استاندارد و 29 ساله لوک Longley نبود سرحال به عنوان او یک بار بود. برنده عنوان به معنای پیش نویس آخر هر سال به عنوان به خوبی.

“اما به طرفداران و رسانه های ما تا به حال مایکل جردن و او می تواند غلبه بر هر چیزی” Krause نوشت. “او می تواند بدون یک مرکز و یک قدرت رو به جلو برای یک پوش تیم با کمی و یا بدون انعطاف پذیری و هنوز هم برد با خودش. یا Scottie Pippen با دو عملیات در دو سال گذشته می تواند به افزایش به مناسبت و پیروزی با مایکل و کاهش حمایت از بازیگران.

“ما تا به حال بهترین مربی در این بازی در فیل جکسون که مردم نمی دانند و نمی خواهم به مربی یک بازسازی تیم و کسی که می خواهم به اطلاع ما قبل از فصل است که او می خواستم به سوار شدن به مونتانا و حداقل یک سال است.”

The Last Dance Chicago Bulls Jerry Krause Jerry Reinsdorf Michael Jordan
جری Krause و جری رینسدرف جشن صعود ششم مسابقات قهرمانی NBA.خبرگزاری گتی ایماژ

Krause — که اعلام کرده بود قبل از فصل 1997-98 که این امر می تواند جکسون گذشته با حق رای دادن — سپس جزئیات در یک جلسه خصوصی در اوایل ماه جولای سال 1998 با صاحب جری رینسدرف دستیار مدیر کل جیم پشته قدرت و تهویه مربی Al قرمز تیم پزشکان و جراحان معاونت مالی اروین مندل و معاون GM کارن پشته.

هدف از این نشست ارزیابی مجدد چه گزینه های آنها با زمان بولز تیم. با سلامت و دوام مسائل در خط مقدم Krause نشان می دهد که پس از آن-مربی تراشه شافر تا به حال به ارائه گزارش کتبی به قرمز در تیم سلامت.

“سوال اول من خواسته شده بود تا چه اندازه مردم فکر می کنم ما می تواند از لوک Longley رایگان-نماینده-به-بود که ما تا به حال به استراحت دوره ای در طول چند سال گذشته به دلیل بی ثباتی مچ پا. Al و پزشکان تصور می کردند او را به سرعت شکستن.

“سوال بعدی: Rodman? هر نفر در اتاق نگران بود که دنیس ” خارج از دادگاه meanderings تا به حال با او را که او در حال بازی در دود در پایان فصل است.

“OK. هیچ مرکز قدرت رو به جلو بسیار کمی (cap space) به امضای هر کسی از هر گونه کیفیت به جای آنها. که دفاع وسط اگر اردن و Pippen آیا دوباره ؟ که پرتاب ریباند?

“ما به Pippen. او تا به حال دو عمل جراحی در دو سال یکی از آنها در اواخر تابستان به عمد سرپیچی از دستورالعمل های ما برای انجام آن قبل از آن را از دست ندهید به طور منظم فصل زمان. او می خواهد به درستی پرداخت شود سوپراستار دلار است. او ارزش در معرض خطر به خصوص اگر ما می توانیم پیدا کردن یک مرکز و یک قدرت رو به جلو و او و مایکل به حمل بار برای یک مربی ؟ من به طور جدی شک دارم.

“می توانید مایکل همچنان عظمت خود را بدون یک مرکز قدرت به جلو و احتمالا Pippen? می تواند بیل راسل, بزرگترین بازیکن تیم همیشه برنده بدون بازیکنان بزرگ در اطراف او ؟ هیچ. مایکل علنا گفته است که او نمی خواهد برای یک مربی دیگر از فیل. فیل به ما گفته است که او رفته است. چه Michael انجام دهید ؟

“نقش مهم بازیکنان مانند استیو کر و Jud Buechler رایگان عوامل است که می تواند دریافت پول بیشتر از تیم های دیگر از ما می توانید آنها را زیر کلاه قوانین است.”

با تمام آنچه که در ذهن Krause سپس توضیح می دهد که چگونه بعید است آن را برای جکسون به بازگشت و مربی یک تیم “بدون اثبات شده مرکز قدرت به جلو احتمالا Pippen یک اساسا جدید نیمکت و دیوانه انتظارات که “مایکل ما اعتماد” می تواند پیروزی بدون کمک کند ؟ نه شانس.”

“آیا ما شکستن تا تیم برنده به طوری که ما می تواند ما را غرور و پیروزی بدون آن دسته از بازیکنان و مربیان? آیا شما واقعا فکر می کنم که افرادی که مشغول به کار برای سال های بسیاری را به نفع خود و سپس برنده دوباره و دوباره خواهد بود به اندازه کافی گنگ اجازه دهید به غرور در راه تلاش برای برنده شدن دوباره ؟

Michael Jordan Phil Jackson The Last Dance Chicago Bulls
مایکل جردن و فیل جکسون جشن صعود ششم مسابقات قهرمانی NBA.خبرگزاری گتی ایماژ

“آیا شما فکر می کنم که یک سازمان ساخته شده با یک هدف واحد از رئیس آن را در پایین از طریق بالاترین-رتبه بندی عضو دفتر جبهه — را به نفع خود قهرمانی را به راحتی تسلیم این فکر؟”

اما Krause مطمئن باشید که کسانی که در این جلسه هرگز نفس یک کلمه از آنچه گفته شد برای اطمینان از آنها نمی صدمه دیده و هر بازیکن شانس در گرفتن کیفیت قرارداد. همه چیز کار می کرد برای بسیاری از بازیکنان که نمی شد حفظ شیکاگو است. خورشید به Longley یک عمر امنیتی در قالب پنج سال $30 میلیون معامله. Rodman بازی فقط 35 بیشتر بازی ها بیش متعاقب آن دو سال قبل از بازنشستگی. Pippen اردوگاه برای یک نفع خواسته.

“با انجام یک علامت-و-تجارت با هوستون, Scottie می تواند 20 میلیون دلار بیشتر از او می تواند تنها با امضای یک راست کردن قرارداد. جری و من به او خود را دور رفتن در حال حاضر” Krause نوشت.

“وجود دارد که شما باید آن حقیقت است.”

یا حداقل از طرف دیگر از داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>