Jeff Van Gundy می تواند بازگشت به کار, اما شاید یکی از او اغلب مرتبط شده است.

به جای نیکز Van Gundy می تواند بازگشت به هوستون و مربی موشک ورزشی گزارش شده است. با Mike D’Antoni قرارداد تا پس از فصل و صاحب Tilman Fertitta تنظیم نهایی NBA به عنوان یک معیار تغییر می تواند در آینده است.

هر چند Tom Thibodeau خواهد بود نامزد – پست گزارش داد او را یک گزینه برای نیکس و راکت — بنابراین می تواند Van Gundy که مربی راکت از 2003-07. با توجه به ورزشی, شده است وجود دارد “عمده تقسیم” در مذاکرات قرارداد بین D’Antoni و راکت. این همه اما فرض بر این دو خواهد بخشی از راه به عنوان به زودی به عنوان این فصل است — اگر آن را حتی همچنان ادامه دارد — است.

Van Gundy است یک نام است که نگه می دارد ظاهر می شوند ، با توجه به داستان اگر D’Antoni خروج می آید به ثمر. در این پست نیز گزارش داد که Van Gundy است یک نامزد برای نیکس کار است که در حال حاضر برگزار می شود توسط مربی موقت مایک میلر.

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

یک عامل در 58 ساله Van Gundy را به نفع مسلم او می خواهد این کار این است که مالکیت وضعیت. مالک سابق Leslie Alexander شد و پشت سر او شلیک و زمانی که او برای این کار در سال 2016 الکساندر اعتراض به مدیر کل Daryl Morey که مایل به استخدام ESPN/ABC گوینده است.

اما در حال حاضر Fertitta مسئول است. در حالی که Van Gundy بیشتر دور مانده از مربیگری او مربی ایالات متحده در جام جهانی شاید نشانه آن است که او آماده است به عقب بر گردیم در حاشیه تمام وقت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de