جف مک نیل می تواند در راه خود را متس ستارگی

قسمت 16 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک متس

این متس رفت و سخت پس از بن Zobrist قبل از 2016 فصل ارزش خود را تطبیق پذیری به عنوان یکی از اولین بازیکنان برای پوشیدن “سوپر-ابزار” برچسب.

Zobrist در نهایت امضا شده با توله ترک متس صبر کنید چند سال قبل از دریافت واقعی فوق العاده-ابزار گزینه: جف مک نیل به اندازه کافی بازی چهار فصل گذشته آورده و قوی بت به صف.

McNeil انتخاب شده برای لیگ ملی همه ستاره در تیم متس با پیت آلونسو و یعقوب deGrom حال .318/.384/.531 اسلش خط با 23 homers و 75 RBIs در 133 بازی در میان چپ میدان, راست, رشته, پایه سوم و پایه دوم.

28-در سال McNeil ارقام برای دریافت بیشتر از خود عمل در پایه سوم وجود دارد باید یک سال 2020 فصل متعلق به یک زمین زیر کشت است که می تواند یک تیم قدرت (حداقل ادبانه) پیوستن آلونسو, کانو رابینسون و Amed روساریو.

هر گونه شک و تردید متس تا به حال در مورد مک نیل — او شامل یک تکرار از تجارت با ملوانان قبل از فصل گذشته که آورده کانو و ادوین دیاز به کوئینز — جایگزین شده اند حیرت خود را در مورد سقف. McNeil باقی مانده در شکار برای NL حلاجی عنوان عمیق به فصل گذشته قبل از تماشای متوسط خود را رها کردن و اجرای کل خروش. آن را پس از یک فصل است که در آن او به پایان رسید و ششم در NL Rookie از سال رای گیری.

Jeff McNeil
جف مک نیلAnthony J باعث تخریب جهانی

“پسر این مرد فریب خورده همه” یک ارزیاب استعداد از لیگ ملی تیم گفت. “هنگامی که من برای اولین بار او را دیدم در لیگ کوچک او یک بازیکن واقعا خوب فقط یک چرخ و حال هماهنگی دست و چشم و سپس ناپدید شد در حالی که او صدمه دیده است به طوری که او نوع از سقوط کردن رادار. هنگامی که او آمد او نه تنها نگاه به خوبی به عنوان او در زمانی که من برای اولین بار او را دیدم اما او نگاه بهتر است.

“او فقط شگفت انگیز هماهنگی دست و چشم است که فقط اجازه می دهد تا او را به هر بشکه توپ و مهم نیست که در آن آنها پرتاب: در, از, بالا و پایین و احتمالا بزرگترین ویژگی به عنوان یک hitter وظیفه است و او واقعا می خواهد به ضربه. او نه به دنبال کار شمارش. او نه به دنبال به دست آوردن مطلوب هدف قرار دادن تعداد…. او متقاعد شده اگر شما آن را پرتاب در نزدیکی اعتصاب منطقه ‘من می خواهم به آن ضربه که واقعا خوب ویژگی به عنوان یک hitter.”

از McNeil 23 homers فصل گذشته 14 آمد و در اولین گام در خفاش. McNeil ارسال شده در 1.371 OPS در اولین گام از یک بت که شامل یک .935 ضربه زنی در صد. او را صرف بیشتر از فصل ضربه در leadoff نقطه بر پایه آلونسو پشت سر او.

“بزرگترین نگرانی من در مورد [McNeil] است چقدر سخت او را بر خود” استعداد ارزیاب گفت. “او واقعا مجازات خود را هنگامی که مبارزات او و او حتی نمی سعی در پنهان کردن آن. این یک بازی است که کاملا راه اندازی برای شکست و او به وضوح می خواهد به چیزی برای انجام با آن را متوقف کرده است, او در عین حال. من فقط تعجب می کنم اگر او می رود به یک 0-for-20 یا 1-برای-40 رکود چگونه است که او به ظهور از آن؟”

McNeil بهترین موقعیت است که احتمالا پایه دوم با توجه به استعداد ارزیاب اما کهنه کانو که چهار سال باقی مانده در قرارداد خود را به نظر می رسد قفل شده است به موقعیت. حتی پس از اجرای DH در, NL, به عنوان به زودی به عنوان این فصل می تواند تغییر که پویا و در حال حرکت کانو به دور از پایه دوم. اما متس همچنین ممکن است نخست DH نامزد در Yoenis Cespedes باید او تلقی می شود سالم به اندازه کافی به بازی.

“[McNeil] می تواند یکی از آن بچه ها که می افتد به که بن Zobrist حالت که در آن او با ارزش است و تا زمانی که او را در صف هر روز آن است که آیا, اول, دوم, سوم, سمت چپ یا راست” استعداد ارزیاب گفت. “او می تواند یک موقعیت روزمره کیفیت به طور منظم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>