Jay Williams فکر نمی کند که این هوشمندانه ترین ایده اما دوستان خود را کوین دورنت به مبارزه طلبیده شانس قبل از.

شبکه GM شان علائم در نهایت در سمت چپ درب باز به دورنت از بازگشت از عمل جراحی برای تعمیر یک تاندون آشیل پارگی در زمان بالقوه حذفی مسابقات در ماه ژوئیه اگر NBA فصل رزومه.

“است که یک $110 میلیون سوال” علائم روز یکشنبه گفت. “من فقط نمی دانم چگونه بیرون آمدن از این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار هر کسی اجازه دهید به تنهایی کوین.”

ویلیامز یک ESPN NBA تحلیلگر که همچنین میزبان “شهرستان” با دورانت احساس می کند می تواند بیش از حد مخاطره آمیز رفتن از یک سال به یک حذفی دیگ.

دورنت به حال پیشرفت به سه در سه بازی زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس بسته به لیگ پایین. او استعفا داد و به بازگشت اکتبر آینده برای 2020-21 فصل است. در حال حاضر دورانت می تواند antsy از 2020-21 فصل ممکن است شروع تا دسامبر. 25.

ویلیامز نگران حذفی رویداد خواهد از ویژگی های چند روز خاموش. این شبکه در مکان هفتم در شرق و کایری اروینگ (جراحی شانه) است انجام می شود.

“من فکر می کنم همه antsy” ویلیامز گفت: پست. “آن را به عنوان مربوط به کوین آن بستگی به جدول زمانی از آن بازی و چگونه شیر تغلیظ شده آن است. این یک چیز به عقب می آیند و شروع به آغاز فصل آینده وجود دارد که در آن زمان و فضای بین بازی و [میتوانید] نگه داشتن بدن خود را ramped تا به راه راست. اما کسی که آینده را یک آسیب و حق رفتن به یک حذفی سناریو فکر نمی کنم این امکان پذیر است یا نمایشگاه کوین خود را. اما کوین خود را ، او به انجام آنچه او می خواهد به انجام است.”

Nets
کوین دورنت و Jay Williams,Anthony J. باعث تخریب جهانی AP

خبر خوب این است دورنت بود در وضعیت بسیار عالی در مارس خیره کننده در جلسات غیر رسمی سه-در-مسابقات سه.

“او در حال کار کردن و احساس بزرگ است که واقعا خوب شنیدن” ویلیامز گفت. “یکی از بهترین بازیکنان در جهان به احساس او می تواند باور نکردنی است. سوال این است که [حذفی] جدول زمانی که هیچ کس نمی داند.

“آن را در مورد چه مدت طول خواهد آنها قطار ؟ آیا او در بازی پنج در و پنج با تماس فیزیکی?. وجود دارد بسیاری از سوالات که نیاز به پاسخ داده شود. کسی می تواند بزرگ تمرینات فردی و وانت بازی اما تا زمانی که شما در بازی کامل زندگی می کنند-وضعیت بازی با هم تیمی های من جواب نمی دانند.”

گزارش ها نشان می دهد در سه هفته اردوی آموزشی خواهد بود صحنه. تیم در شهرستانها که در آن مستند است و بیش می تواند خود را به باز کردن امکانات آموزشی برای بازیکنان برای تمرینات فردی آغاز جمعه. شبکه و نیکز بازی در یک دولت که در آن مستند نیست برنامه ریزی شده بود تا مارس 15 اما مستند “downstate” است که انتظار می رود به آخرین طولانی تر است.

نیکز رادیویی تحلیلگر برندان براون گفت: در MSG شبکه سه-هفته اردوگاه طولانی است با توجه به برنامه های بازی در حال حاضر در محل. نه پس ویلیامز می گوید.

“آنها شده ایم نشسته در ته خود را گفت:” ویلیامز سابق دوک ستاره از بازیکنان NBA “احساس کردم از لحن با من بدن که من در زمان دو روز اجازه دهید به تنهایی دو ماه. مطبوع نیاز به بازگشت به سطح بالا به طوری که آنها نه مجروح. اگر شما کوتاه در آن شما را به خطر اندازد بازیکنان به قرار دادن آنها در معرض خطر آسیب برای فصل آینده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de