Javicia لسلی برای تبدیل شدن به تلویزیون سیاه Batwoman موفقیت روبی رز در سری CW

CW آن جدید “Batwoman.”

Javicia لسلی (“خدا Friended من” “کسب و کار خانوادگی”) تبدیل خواهد شد اولین سیاه و سفید بازیگر زن برای بازی Batwoman در یک live-action فیلم و یا تلویزیون تولید زمانی که ابرقهرمان درام بازده برای فصل 2 که قرار است برای اکران در ماه ژانویه است. او موفق روبی رز به عنوان ابرقهرمان مشهور DC Comics lore.

“من بسیار افتخار می شود سیاه و سفید بازیگر زن برای بازی نمادین نقش Batwoman در تلویزیون و به عنوان یک دوجنسی, زن من مفتخرم که به عضویت این نوشته ها نشان می دهد که چنین بوده است پیشگامی برای تجاوز+ جامعه” لسلی در بیانیه ای گفت. لسلی شخصیت رایان وایلدر خواهد شد که همین کیپ و راهب است, لزبین, عنوان, رز Batwoman.

لسلی اذعان کرد این خبر در یک Instagram پست: “برای همه از کوچک سیاه و سفید دختران خواب به یک ابرقهرمان یک روز… آن را ممکن است!”

لسلی موفق رز که با بازی کیت کین و ابرقهرمان alter ego, Batwoman در طول اولین فصل از این مجموعه تولید شده توسط برادران وارنر تلویزیون و Berlanti Productions.

اخبار شکست از رز خروج در ماه مه هنگامی که او از ایشان تشکر بازیگران خدمه و تولید کنندگان در یک Instagram پست بدون شرح چرا او می روم: “نبود یک تصمیم آسان اما کسانی که می دانم” رز نوشت. “من نمی خواهم به اذعان همه درگیر و چگونه این بود که برای تلویزیون و برای جامعه ما است.”

اگر چه لسلی را در حال حاضر را به تصویر بکشد قهرمان شخصیت او می رسد به عنوان Ryan وایلدر شرح داده شده در یکشنبه اعلام به عنوان “دوست داشتنی, کثیف, کمی مسخره و اخر. او همچنین چیزی شبیه به کیت کین زنی که عینک Batsuit قبل از او. با هیچ کس در زندگی خود را به نگه داشتن او در مسیر Ryan صرف سال به عنوان دارو-دونده dodging GCPD و پوشش او درد با عادات بد است.”

به عنوان شخصیت می رسد “رایان زندگی در او ون با گیاه. یک دختر که سرقت شیر برای گربه کوچه و همچنین می تواند شما را بکشند با دست برهنه, Ryan خطرناک ترین نوع جنگنده: بسیار ماهر و شدید undisciplined. یک لزبین. ورزشی است. خام است. پرشور است. خطاپذیر. و بسیار خود را نه کلیشه ای همه آمریکایی قهرمان است.”

“Batwoman” است که بر اساس شخصیت های ایجاد شده برای DC توسط باب کین با بیل ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de