LeBron James’ پاسخ به غم انگیز تیر اندازی مرگ یک سیاه پوست غیر مسلح هل دهنده در گرجستان منجر به یک هذلولی توییتر پاسخ از Fox Sports میزبان Jason Whitlock.

Ahmaud Arbery کشته شد در فوریه. 25 توسط یک پدر و پسر و انتشار اخیر از ترسناک تلفن همراه فیلم از این حادثه منجر به خشم و تجدید خواستار عدالت است.

“ما به معنای واقعی کلمه شکار روزمره/هر وقت ما پا در خارج از راحتی از خانه ما!” جیمز در توییتر نوشت شنبه شب. “نمی توانم حتی برای یک لعنت تنه زدن مرد! مانند تکواندو مرد شوخی می کنی?!?!?!?!?!? هیچ مردی fr شوخی می کنی!!!!! من متاسفم Ahmaud(بقیه در بهشت) و نماز من و نعمت های ارسال شده به آسمانها بالا برای خانواده خود را.”

Whitlock, شناخته شده برای خود را آتش زا اجتماعی رسانه ها مواضع ایران James’ نظرات به ملامت لیکرز ستاره و ارائه عجیب و غریب, مایکل جردن مقایسه.

“این نه مفید” Whitlock که شرکت میزبان “برای خودتان صحبت می کنند” در Fox Sports نوشت.

“این توییتر چرخش. آن را با استفاده از این تراژدی به ساخت یک نام تجاری به عنوان بیشتر از مایکل جردن. وجود دارد تمام انواع از راه هایی برای جلب توجه به این فاجعه. نشان می دهد که ما در حال شکار روزمره/هر زمان فقط s–t-تکان دهنده.”

جیمز NBA همکاران با عجله به دفاع از جیمز و حمله Whitlock برای انجام دقیقا همان چیزی است او را متهم جیمز از ساخت یک تراژدی تمام در مورد او.

“شما مطمئن شوید که شما در حال چرخش و ساخت آن را در مورد شما? او با استفاده از پلت فرم خود را به صحبت کردن در یک تراژدی و شما آن را در مورد او و MJ. آیا بهتر در نیار!” James’ سابق کاوالیرز هم تیمی کندریک پرکینز نوشت.

“از آنجا که برای @WhitlockJason آن همه چیز در مورد دوست دارد و رسانهها smh…” نوشت: 76ers ستاره توبیاس هریس.

در پی این ویدئو را انتشار وجود دارد برنامه را به صورت برابر دو مردان مسلح — گرگوری و تراویس McMichael — به یک هیئت منصفه.

“LeBron is the Pied Piper برای بسیاری از ورزشکاران” Whitlock توییتی در صبح روز پنج شنبه به عنوان پاسخ منفی نصب شده است. “اگر هدف این است که برای ترویج عدالت برای Ahmaud Arbery, LeBron را لفاظی نیست ترویج عدالت است. آن را ترویج احساسات و ترس دشمنان از عدالت است. ما می تواند همچنان به ترویج احساسات/ترس و یا ما می توانیم به دنبال عدالت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de