James Paxton متفاوت خواهد بود پارچ وقتی بیس بال شروع می شود

با جراحی ترمیم بازگشت آماده برای rigors از بزرگ لیگ تبادل James Paxton شده است سرهم بند با گرفتن دست او به منظور افزایش چرخش رای دادن.

“من فکر می کنم من پرتاب احتمالا 12-14 bullpens; آن (بازگشت) احساس واقعا خوب است. (من) به یک مسئله غیر من احساس می کنم کاملا سالم, بنابراین من آماده برای رفتن به عنوان به زودی به عنوان فصل می آید در مورد” این lefty استارتر گفت: بله شبکه در مصاحبه ای که منتشر شد آنلاین جمعه.

اگر/وقتی که بزرگ لیگ hitters صورت 31 ساله پکستون در این سال آنها ممکن است کشف چیزی جدید.

“وجود دارد یک توپ ما را در اینجا (ویسکانسین) است که آهنگ چرخش رای دادن به مدرک و من مشغول به کار در چند چیز برای من افزایش می دهد چرخش رای دادن و من دیده ام برخی از نتایج خوب وجود دارد” گفت: Paxton است که می تواند تبدیل به یک عامل آزاد بدون در نظر گرفتن اگر یک فصل ایفا کرده است یا نه. پکستون انتظار بود به دست حداقل در اولین ماه از فصل با مصدومیت قبل از coronavirus به تعویق افتاد شروع فصل.

برای Paxton, تغییر در گرفتن کمک کرده است.

“خب به من چه من در بر داشت این بود که چگونه من نگه داشتن توپ چگونه من نگه دارید من fastball, من در تلاش برای آن را نگه دارید و کمی متفاوت با کمتر تماس در انگشت شست من چون من حدس می زنم که قرار است به نوعی مانند قرار دادن برخی از کشیدن بر روی توپ” پکستون گفت. “من شده اند در تلاش برای لمس انگشت شست من به همان اندازه به توپ. و من شده است با توجه به برخی بیشتر چرخش و چرخش کمر وقتی که من پرتاب توپ.”

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

James Paxton
James Paxtonچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

به عنوان با دیگر تغییرات توسط یک پارچ Paxton است که تنظیم جدید گرفتن.

“آره, آن را کمی عجیب و غریب است. من شنیده ام که بچه ها می گویند که زمانی که شما پهلو انگشت شست خود را زیر fastball که زمانی که شما دریافت بیشتر اسپین اما من فقط باید بدون احساس که در آن توپ می گذرد که در آن وجود دارد” Paxton, 31, گفت:. “بنابراین من هنوز هم نوع را که هدایت چیزی که با انگشت شست من اما چون من هنوز انگشت شست من بر روی توپ من که پد از انگشت شست من از پس من هنوز تجربه برخی از افزایش در چرخش است که سرگرم کننده برای دیدن.”

همانطور که برای آن همه چیز در مورد حفظ.

“من از روال است که من قبل از تمرین قبل از اغل گاو یا حشم در حال حاضر فقط مطمئن شوید که به عقب خوب است و سست و فعال عضلات همه فعال وجود دارد کمی از قبل کار می رود که به آن” گفت: Paxton رفت 15-6 با 3.82 عصر در 29 شروع می شود سال گذشته است. “اما در حال حاضر آن را فقط به نوع تعمیر و نگهداری ، من فکر می کنم من بازگشت به قدرت کامل است. اگر فصل آماده بود برای شروع فردا یا بهار آموزش خواهد بود آماده برای شروع من می خواهم آماده بود درست مثل یکی از بچه های دیگر و انجام همه به طور منظم مسائل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de