جیمز اردن مرگ و مایکل جردن قمار تئوری توطئه

آن را به خوبی شناخته شده مایکل جردن تا به حال یک بیت از یک قمار عادت, اما روز یکشنبه قسمت "آخرین رقص" نشان داد

توسط NEWSAMINS در 22 اردیبهشت 1399

آن را به خوبی شناخته شده مایکل جردن تا به حال یک بیت از یک قمار عادت, اما روز یکشنبه قسمت "آخرین رقص" نشان داد که چقدر بزرگ داستان رو با حتی برخی گمانه زنی آن را به حال چیزی برای انجام با پدرش به قتل.

جیمز اردن کشته شد در 56 در ماه جولای سال 1993 توسط دو نوجوان, Daniel سبز و لری Demery پس از او تا به حال طول کشیده در کارولینای شمالی بزرگراه را به چرت زدن. آن ویرانگر برای اردن بود که بسیار نزدیک به پدرش آورده و جیمز همراه با او در همه جا او رفت.

فقط دو ماه زودتر اردن عناوین ساخته شده زمانی که او رفت و به شهر آتلانتیک شب قبل از فینال کنفرانس شرق بازی مقابل نیکس است. در ترکیب با انتشار ریچارد Esquinas " کتاب "مایکل من" که ادعا اردن بدهکار Esquinas بیش از 1 میلیون دلار از شرط بندی در مسابقات گلف روایت به سرعت تشکیل شده است که در اردن به حال یک مشکل قمار.

او صبورانه آن را تکذیب کرد: "من می تواند به توقف قمار او گفت:" در آن زمان است. "من یک رقابت مشکل رقابتی مشکل است."

اما او نمی تواند به دور از شایعات و گمانه زنی ها به اوج خود رسید و پس از مرگ پدرش.

Orlando Sentinel نویس برایان اشمیت نوشت: مقاله ای با تیتر "مایکل است به نحوی وابسته به پدر و عجیب و غریب مرگ؟" و وجود دارد مقدار زیادی از دیگر گمانه زنی ها در رسانه ها است که مرگ پدرش گره خورده بود به مایکل قمار.

"تمام مقالات این حدس و گمان که آمد آن بود و نه روزنامه نگاری را بهترین ساعت" گفت: برایان مک اینتایر ارشد سابق ارتباطات مشاور NBA کمیسر دیوید استرن.

"که واقعا بد بود واقعا ناعادلانه" گفت: سام اسمیت نوشت که "اردن قوانین است." "شما تصور کنید که پدر خود را کشته و در حال حاضر آنها در حال سرزنش شما ؟ که واقعا ارزان-شات مسائل است."

اردن با صدور بیانیه ای در آن زمان گفت که او "خشم" و این که او "به سادگی نمی تواند درک چگونه دیگران می توانند ریختن نمک در زخم باز."

"آن را از مردم من عاشق این مردم که من می دانستم که مراقبت" اردن گفت. "آن را از افرادی که خسته شدم از اینکه من در بالا."

تمام تحقیقات در آمد با همان نتيجه گيری: از آن هیچ چیز بیش از "خشونت و حرص و آز" که منجر به جیمز اردن مرگ به عنوان یک گزارش خبری از آن قرار داده است.

"نبود یک انگشتانه ارزش از شواهد برای اتصال که حادثه وحشتناک برای مایکل جردن را قمار و یا هر جنبه دیگر از مایکل جردن رفتار" گفت: Bob Costas.

اردن از بازنشسته NBA طولانی نیست پس از مرگ پدرش تصمیم او گفت: او در حال حاضر ساخته شده قبل از فاجعه است. اما این تصمیم البته منجر به حتی بیشتر حدس و گمان: برخی فکر خود را "بازنشستگی" یک راز است و تعلیق توسط دیوید استرن با توجه به قمار.

استرن خود قرار داده و کسانی که شایعات محکم به بقیه: "هیچ پایه و اساسی در واقعیت است. این فقط درست نیست." مک اینتایر بود و حتی بیشتر مستقیم: "من چگونه می توانم این عبارت با ظرافت? مجموع bulls–t."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن