جیمز دولان تلاش می کند به ‘روشن’ نیکز’ سکوت جورج فلوید

نیکز صاحب جیمز دولان ارسال یک ایمیل دوم برای کارکنان سهشنبه به “روشن” موضع خود را در مورد چرا این باشگاه نمی صدور بیانیه ای در مورد پلیس های مربوط به مرگ جورج فلوید با توجه به یک منبع.

هرگاه اقدام به افزایش ناآرامی ها در درون سازمان با نیکز فقط یکی از دو تیم NBA به صدور یک بیانیه رسمی در Floyd را از مرگ در دست پلیس در مینیاپولیس است که موجب اعتراضات و شورش و غارت.

دولان رفت بر بیهوده گویی در برابر نژادپرستی در ایمیل دوم.

“بنابراین اجازه دهید من روشن شود. ما به شدت محکوم و رد نژاد پرستی در برابر هر کسی دوره” دولان نوشت.

دولان افزود: “نژاد پرستی متولد شده است از جهل است.

SNY اولین گزارش ایمیل دوم پس از اولین ملاقات با سردرگمی با نیکز کارکنان و باعث یک جلسه مجازی توسط برخی از کارکنان صبح روز سه شنبه. نیکز’ Instagram حساب قرار دادن یک پست در حمایت از خاموشی روز سه شنبه.

در اینجا متن ایمیل دوم به عنوان تایید توسط نیکز:

دیروز من ساخته شده یک تلاش صادقانه برای ارائه دیدگاه من در یک مسئله بسیار دشوار است که هیچ پاسخ آسان. من می دانم که چقدر مهم است این موضوع است که بسیاری از, و من نمی خواهم وجود دارد به هر گونه سردرگمی در مورد که در آن من به عنوان یک فرد و یا ما به عنوان یک شرکت ایستاده است. بنابراین اجازه دهید من روشن بود: ما به شدت محکوم و رد نژاد پرستی در برابر هر کسی ، این است که در برابر هر مقدار که برای ما عزیز است.

نقطه من دیروز در مورد اقدامات و اهمیت زندگی ارزش خود را. در باغ میدان مدیسن ما سخت کار کرده اند برای ایجاد یک محیط از شمول و احترام متقابل و کسانی که به ارزش هایی که ما سعی می کنیم به هر روز زندگی می کنند. نژادپرستی به دنیا آمد و از جهل و آن را به هر یک از ما را به درک که فرد مشغول به کار در کنار شما است که خود را مساوی بدون توجه به رنگ و یا هر یک از ویژگی های دیگر که ما را متنوع است. و هر گونه بی عدالتی به یک نفر ظلم به همه است.

این است که چگونه ما در MSG مبارزه با نژاد پرستی. ما با خودمان شروع کنیم و از طریق اقدامات ما تعریف کنیم که ما که هستیم. این است که چگونه ما می تواند به عنوان مثال به جهان گسترده تر. که نقطه ای از پیام من دیروز.

من افتخار می کنم از محیط شما ایجاد کرده است در اینجا. من می دانم که این یک زمان دشوار است و ما همیشه نیاز به برقراری ارتباط با یکدیگر در مورد مسائل سخت. من ادامه خواهد داد برای انجام تا آنجا که من می توانم برای کمک به ایجاد جامعه ما حتی بهتر است. من می دانم که شما نیز خواهد شد.

در اولین ایمیل دولان توضیح داد که او باور نمی نیکز شد مناسب به نظر عموم بر خشونت پلیس. پست گزارش داد برخی از کارکنان نا امید شدند در ایمیل و ESPN گزارش داد بازیکنان بودند “خشمگین” شده اند و فعال در رسانه های اجتماعی برای بیان وحشت خود بیش از این حادثه پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>