Jameis وینستون است که در حال حاضر ساخت یک پرستاران تصور

آن را برای تلفن های موبایل مانند Jameis وینستون است که در مسیر صحیح به سوی بازسازی حرفه ای خود را.

پرستاران توهین آمیز هماهنگ کننده پیت کارمایکل به اظهارات درخشان از 26 سال از سیگنال-caller است که کار از راه دور با هم تیمی ها و مربیان برای دریافت به سرعت در جرم.

“من فکر می کنم او یک استعداد بازیکن فوتبال” کارمایکل به خبرنگاران گفت: از Heisman برنده جایزه در روز سه شنبه. “او انجام بسیاری از کارهای بزرگ در این لیگ در حال حاضر و ما هیجان زده به او.

“فقط در این جلسات است که ما شده ایم پس … یکی از چیزهایی است که خارج از غرفه به من حق دور است که او را تیز او باهوش او خواسته است ، و بنابراین او که تجربه و او توانایی شما دیدن او پرتاب توپ به پایین میدان او عالی بازوی قدرت است. زیادی وجود دارد در مورد هیجان زده و ما به دنبال به جلو به کار با او.”

مسیر منتهی به این نکته نشده است آسان برای وینستون بود که انتخاب شماره 1 به طور کلی با Buccaneers در 2015 پیش نویس NFL. پس از ورود به لیگ, او تلاش کرده است با گردش که crescendoed فصل گذشته زمانی که او اولین کارفرمایی در NFL تاریخ به پرتاب حداقل 30 touchdowns و 30 interceptions در یک فصل.

Former Buccaneers quarterback Jameis Winston
سابق Buccaneers کارفرمایی Jameis وینستونگتی ایماژ

کارمایکل همچنان خوشبین است که وینستون می توانید پیشرفت در آن منطقه است.

“آره, من فکر می کنم اولین چیزی که می توانم بگویم این است که او به رسمیت می شناسد و آن را بیش از حد به عنوان به خوبی و به طوری که اولین گام است,” او گفت:. “من فکر می کنم که دوباره در این جلسات و گوش دادن به او و شنیدن او سوال بپرسید و او بدیهی است که یک بازیکن بسیار هوشمند.

“اما شما برگردید و نگاه بسیاری از موفق quarterbacks در این لیگ و Jameis هنوز جوان است. او 26 ساله است. آن زمان برخی از بچه ها که موفق هستند در این لیگ در اوایل در حرفه خود شاید بازی نمی کند و همچنین آنها (قادر). آن زمان به خود جلب کرد [Brees] یک زن و شوهر از سال به رفتن نیز هست. ما احساس خوبی در مورد داشتن که بازیکن در ساختمان است.”

وینستون پیوست NFC جنوبی-رقیب Saints این offseason پس از Buccaneers نیست دوباره او را امضا و تصمیم گرفتند به جای آن به دنبال تام بردی. او امضا یک سال 1 میلیون دلار قرارداد در 29 آوریل و می پیوندد و با استعداد کارفرمایی سپاه متشکل از کهنه Brees, 41 و ابزار بازیکن Taysom تپه.

با امضای این به طور قابل توجهی زیر بازار معامله سابق فلوریدا ایالتی سمینول به احتمال زیاد با هدف تکرار موفقیت 27 ساله عروسکی بریج را دیدم پس از خدمت به عنوان Saints’ پشتیبان گیری برای دو فصل.

“این یک تعریف به Jameis وینستون به درک که در آن او را در این جهان و با ثبت نام در یک سال معامله در اینجا و یاد بگیرند که پشت درو [Brees,]” دستیار مدیر کل جف ایرلند ESPN گفت: در زمان ثبت. “Jameis وینستون را بیشتر در فوتبال در یک سال و از او در طول عمر خود.”

ماساچوست — نیز در دور اول انتخاب شده بود تنزل به یک نقش پشتیبان گیری پس از درد و رنج وحشتناک مصدومیت زانو در اردوگاه های آموزشی در سال 2016. او قادر به احیای زندگی حرفه ای او به عنوان یک نویسنده پس از برنده شدن در تمام پنج بازی در تسکین آسیب های Brees فصل گذشته و امضا سه سال 60 میلیون دلار قرارداد با Panthers در 17 مارس است.

هنوز معلوم نیست چگونه سر مربی شان Payton استفاده خواهد کرد وینستون اين فصل آینده با تپه — که به امضا دو سال 21 میلیون دلار قرارداد و تبدیل 30 قبل از فصل شروع می شود — همچنین rostered و گانینگ به یک حق رای دادن کارفرمایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>