جمال Adams’ قرارداد افتضاح با جت احساس می کند همه بیش از حد آشنا

یک ستاره دفاعی در نیمه نخست با چند سال باقی مانده در قرارداد خود را به دنبال یک معامله جدید است.

توقف من اگر شما شنیده ام این یکی قبل از جت طرفداران.

جمال Adams قرارداد حماسه است آشنا و احساس به آن. ده سال پیش از آن بود Darrelle Revis که احساس underpaid و جنبهی توسط باند سبز و پرسید: برای یک قرارداد جدید با وجود داشتن سه سال باقی مانده بر روی خود را تازه کار مقابله. که منجر به یک تابستان درام تلویزیونی HBO را “ضربه سخت” با یک جنگ واژه ها در رسانه های, یک اردوگاه آموزشی holdout راز جلسات در Roscoe, کسی که شام میخورد های مخفیانه مذاکره سفر به فلوریدا و در نهایت با بازبی گرفتن کوتاه مدت در برخورد چند روز قبل از این تیم هفته 1 بازکن.

ما کاملا وجود دارد و در عین حال با Adams. آن را هنوز هم در اوایل روند اما مطمئن احساس می کند مانند ما در حال رفتن به سمت مشابه acrimony بین جت و خود را بهترین بازیکن. دو طرف در بن بست هستند که آن را به یک فرمت برای Adams.

اختلاف نظر ساده است. آدامز می خواهد یک معامله جدید بلافاصله. جت آیا می خواهید به ثبت نام Adams طولانی مدت در نهایت اما احساس فوریت برای دریافت یک معامله انجام می شود.

تا کنون هر دو طرف در حال انجام آنچه که انتظار می رود در این قرارداد ، آدامز است که ساخت آن شناخته شده او ناراضی است با شرکت در تیم های مجازی offseason برنامه و با در اختیار داشتن خود را عملیاتی فشار آن را در رسانه ها که او ناراحت است.

جت در حال ایستاده پت دانستن آنها را نگه دارید تمام کارت های در حال حاضر. آدامز این است که تحت قرارداد برای دو سال آینده و جت می تواند به کنترل او را برای یک سوم با حق رای دادن برچسب. جت احساس می کنید هیچ عجله به انجام هر کاری به خصوص با عدم اطمینان اقتصادی در اطراف NFL با تشکر COVID-19 و هر آنچه که اثر آن در سال 2020 فصل خواهد بود.

jamal adams jets contract standoff debacle saga
لایحه Kostroun

نه طرف اشتباه است ،

آدامز است underpaid در $3.5 میلیون. او ثابت کرده است که یکی از بهترین safeties در فوتبال و بهترین بازیکن در این جت. او باید درخواست برای پول بیشتر. آن است که همیشه محبوب با طرفداران در زمانی که بازیکنان برای درخواست پول بیشتری به خصوص در آب و هوای فعلی اقتصادی اما بازیکنان باید یک پنجره کوچک برای پول خود را. من هرگز آنها را سرزنش برای تلاش برای به حداکثر رساندن درآمد خود را. کسانی از شما که می گویند او حریص و باید افتخار قرارداد او باید جت باید افتخار Trumaine جانسون قرارداد ؟ این است که چگونه NFL کار می کند. قرارداد به پایان رسید زود تمام وقت توسط تیم. بازیکن باید سعی کنید به جمع آوری زمانی که آنها می توانند.

که می شود گفت, Adams بسیار کمی اهرم سمت راست در حال حاضر. جت می خواهید به فشار این مذاکره پایین جاده احتمالا به سال آینده. که حق آنها است. آدامز این است که یک تکه از پازل وقتی که می آید به جو داگلاس’ ناوبری از حقوق و دستمزد کلاه. سام Darnold احتمالا به دنبال یک قرارداد جدید خود را در سال آینده. این تمام چیزی جت باید به تعادل.

زمانی که این خطرناک است و هر زمان که اردوگاه های آموزشی می رسد. آدامز تنها بازی در اینجا نگه دارید. این است که واقعا تنها راه یک بازیکن می تواند اعمال فشار به یک تیم است. جت نمی خواهد خوشحال می شود اما من مطمئن هستم که آنها دست و پنجه نرم و آدامز که احساسات بالا اجرا خواهد شد واکنش نشان می دهند به خوبی به ورود به فصل بدون یک معامله جدید است.

من فکر می کنم جت مدیر عامل کریستوفر جانسون و داگلاس می تواند ارسال یک پیام است که آنها خواهد شد مراقبت از خود استعداد وطنی که برای تولید جت, اما آنها می تواند استدلال می کنند که آنها می توانید با ارسال این پیام سال آینده.

این یک جاده جت طرفداران شده اند را قبل از تماشای بازیکنان آنها تا به حال امید زیادی برای پایان گرفتن داد و ستد شد که آیا این بازبی, Keyshawn جانسون یا جان آبراهام در 20 سال گذشته.

جت نمی خواهید به تجارت, Adams با توجه به منابع. آنها باقی می ماند امیدوار این را دریافت کرده است. اما یکی دیگر از تابستان نارضایتی در Jetsville در حال آمدن است. شما می توانید آن را احساس کنید. ده سال بعد از آن Adams, به نظر می رسد مانند بازبی 2.0.

کسی ممکن است بخواهید به داگلاس جهت به Roscoe کسی که شام میخورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>