جیک Marisnick می دهد دفاعی ارتقاء متس بشدت نیاز

قسمت 14 در یک سری متس نیویورک.

این متس’ جستجو برای مرکز زمینه ارتقاء گذشته offseason به پایان رسید که در آن بسیاری دیگر را در سال های اخیر — بدون قطعنامه روشن.

سار Marte نام بود در میان بالاترین در متس’ واقع بینانه لیست آرزو, اما کسانی که تجارت ایران با دزدان دریایی در مدت کوتاهی پس از زمستان جلسات. Mookie بتی بود که همیشه یک شوت و متس احتمالا باید خدا را شکر آنها هرگز با جوراب قرمز در یک بسته برای سابق MVP که رهبری به رایگان آژانس پس از این فصل که آیا آن را ایفا کرده است یا نه.

آن را به سمت چپ کردن با جیک Marisnick به عنوان بهترین امید برای ارتقاء موقعیت به عنوان بخشی از یک پشت سر هم با براندون Nimmo. 29-در سال Marisnick شناخته شده برای دفاع از خود وارد یک دسامبر تجارت با آستروس به صورت جزئی leaguers Kenedy تاج و بلیک تیلور.

Marisnick اساسا جایگزین خوان Lagares یک راست دست خفاش که در یک صورت پاره وقت و نبود دوباره پس از امضا بدون زرق و برق 2019. Marisnick آمار .233/.289/.411 با 10 homers و 34 RBIs در 292 در خفاش ها در فصل گذشته برای Astros.

Jake Marisnick
جیک MarisnickAnthony J. باعث تخریب جهانی

“مدافع خوب خوب ورزشکار کمتر از متوسط خفاش” لیگ استعداد ارزیاب گفت: با اشاره به Marisnick. “بازیکن بهتر از Lagares چرا که او یک شانس برای انجام کاری با خفاش از Lagares انجام داد. من فکر Lagares شد راه مبالغه. یک مدافع خوب اما من فقط نمی تواند خرید ایده این است که یک شروع مرکز fielder نمی تواند هر چیزی را انجام دهید ادبانه و واقعا نمی توانید تنظیمات خود را. [Lagares] فقط نگه داشته و به همان اشتباهات است. به خوبی یک ورزشکار او این است که او فقط نمی تواند هر گونه تنظیمات در صفحه.

“من فکر می کنم Marisnick قطعا ارتقاء, اما من فکر نمی کنم شما در حال رفتن از یک .220 hitter وظیفه به یک .290 hitter. من فکر می کنم او خواهد بود .250 hitter وظیفه با یک زن و شوهر از خانه اجرا می شود بیشتر از Lagares بازی احتمالا کمتر دفاع اما به طور کلی یک بازیکن بهتر است.”

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Marisnick می تواند در خدمت به عنوان یک دیر باز یافته دفاعی جایگزین اجازه می دهد Nimmo به تغییر جهت به سمت چپ زمینه برای J. D. Davis, Dominic اسمیت و شاید Yoenis Cespedes. مایکل Conforto نیز تجربه بازی در مرکز میدان اما متس’ اولویت این است که به نگه داشتن او را در سمت راست که در آن او به نظر می رسید برای پیدا کردن یک خانه در فصل گذشته.

Marisnick انتخاب شد در دور سوم از سال 2009 پیش نویس توسط Blue Jays اما قبل از رسیدن به لیگ های بزرگ او در برخورد به Marlins به عنوان بخشی از یک معامله است که به ارمغان آورد Jose Reyes به تورنتو. در مهلت تجارت در سال 2014 Marisnick فرستاده شد به آستروس برای آنها که او را برنده آلوده جهان عنوان سری سه سال بعد. در اولین جلسه مصاحبه با خبرنگاران در بهار آموزش در این سال Marisnick عذرخواهی برای Astros’ غیر قانونی ثبت نام-سرقت طرح که در آن نظارت الکترونیکی استفاده شد.

“وجود دارد یک خط بود و قطعا عبور و من می خواهم بگویم متاسفم برای طرفداران لیگ اصلی بیس بال همسالان من و هر کس دیگری که تحت تاثیر این” Marisnick گفت. “زمانی که من آمد در اینجا من نمی خواهم به یک حواس پرتی به متس محل باشگاه وانجمن.”

Marisnick, Nimmo دیویس و اسمیت را متس جامد جوخه گزینه در سمت چپ و مرکز زمینه. بسیار مورد توجه خواهد بود و تازه وارد Marisnick.

“این بد ترکیب” استعداد ارزیاب گفت. “شما از دست دادن یک کمی دفاعی با Nimmo اما ادبانه او خوب است بنابراین وجود دارد بدتر ترکیبات وجود دارد که در حال رفتن به بازی. من فکر می کنم این باعث می شود شما در پایان آن احتمالا باعث می شود شما به طور متوسط در مرکز میدان است.

“بچه های دیگر اگر شما جوخه شما باید یک فرصت برای به دست آوردن چیزی از آنها. شما به حداکثر رساندن آن هر دو راه, بنابراین من فکر می کنم آنها باید یک فرصت برای به دست آوردن چیزی از آن بچه ها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>