در حالی که میهن پرستان در حال شرط بندی علاقه مندی به زمین سابق Bengals کارفرمایی اندی دالتون دیگری وجود دارد علاقه مند است که می تواند در خنثی کردن Minshew-شیدایی در جکسون ویل.

Jaguars حال خود رها شده اند “مشروع بهره” در تازه منتشر QB هر منبع “نسبتا نزدیک به وضعیت” است که با قرار دادن فشار بر سبیل پرپشت 2019 ششم دور سیگنال-caller گاردنر Minshew.

“ما ممکن است نیاز به قرار دادن Minshew-شیدایی در انتظار نگه داشته در جکسون ویل” NFL شبکه استیو Wyche گفت: در روز پنج شنبه.

پس از تلاش ناموفق برای تجارت دالتون 32 ساله قطع شد از Bengals روز پنج شنبه از ورود به سال آخر از شش سال $96 میلیون قرارداد به عنوان جدید جو نقب زدن دوران فرود در سینسیناتی. او مجموعه به کسب درآمد $17.7 میلیون در سال 2020 اما حامل هیچ مرده کلاه مسئولیت.

“بالقوه hangups هستند حقوق و دستمزد” Wyche گفت. “این پلنگ مجبور به انجام برخی از حقوق و دستمزد کلاه مسائل مربوط به مدیریت را احتمالا به ارمغان بیاورد اندی دالتون در, اما وجود دارد مشروع بهره وجود دارد.”

Former Cincinnati Bengals quarterback Andy Dalton
سابق Cincinnati Bengals کارفرمایی اندی دالتونگتی ایماژ

جکسون در حال انجام است enormous $37.46 میلیون مرده کلاه مسئولیت بدهکار به بازیکنان در حال حاضر نمی rostered که رتبه دوم بیشترین در لیگ پشت Carolina ($48.11 میلیون). که برگ های آنها را با کمتر از 5 میلیون دلار در مجموع کلاه فضا با توجه به Spotrac.

اگر چه این تیم داد و ستد کارفرمایی Nick Foles به خرس این offseason, the $18.75 میلیون Foles بود مجموعه به کسب درآمد در این سال بود به طور کامل تضمین شده و شمارش در برابر پلنگ’ 2020 کلاه.

Wyche اشاره کرد که دالتون تا روابط خود را با حمله هماهنگ کننده جی weather underground که این Bengals’ OC از سال 2011 تا 2013 که سهولت انتقال برای هر دو طرف.

“دالتون می آیند دانستن این سیستم خیلی بهتر از Minshew-شیدایی” Wyche گفت: سرمایه گذاری قماری که پلنگ می تواند veteran به “[داماد] گاردنر Minshew به دو استارت در این سال و یا پایین خط.”

Minshew, 23 در زمان پس از Foles رفت با شکسته ترقوه در هفته 1 و شمارش 3,271 متری 21 touchdowns شش interceptions و 60.6 درصد تکمیل از طریق 14 بازی.

دالتون که سه Pro کاسه, آخرین استارت برای ضربه زدن به بازار باز می پیوندد و سابق Panthers کارفرمایی گیری نیوتن که تا به حال هیچ شانس پیدا کردن یک خانه جدید در آژانس رایگان.

“علاقه وجود دارد [در طب نیوتن],” Wyche اضافه شده است. “اما به وضوح دالتون خواهد بود اولویت بندی در سلسله مراتب منظور از عامل رایگان quarterbacks.”

این Bengals’ 2011-دور دوم انتخاب از TCU صرف تمام نه فصل در سینسیناتی. او benched برای سه بازی فصل گذشته در حمایت از رایان فینلی پس از شروع 0-8 به پایان رسید و با 3,494 متری 16 touchdowns و 14 interceptions با 59.5 درصد تکمیل از طریق 13 بازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de