ژاک Vaughn خواهد بود مربیگری تخلیه تیم ملی به عنوان شبکه’ راه اندازی مجدد آغاز می شود

پس از NBA طولانی coronavirus اخراج این شبکه ramping تا سر بازی. آنها باز HSS مرکز آموزشی در روز سه شنبه و خواهد بازیکنان را برای اجباری تمرینات روز شنبه. اما اشتباه نکنید آنها را نابود زمانی که آنها در نهایت پشت در دادگاه است.

با شش بازیکن صدمه دیده, داشتن آزمایش مثبت برای COVID-19 یا امید بستن به خارج از اورلاندو راه اندازی مجدد آنها را به دوازده سالم بدن. راه چند روز گذشته رفته اند, آنها می تواند حتی کمتر از زمانی که آنها می رسند گراند Floridian یک هفته از روز شنبه.

اگر ماه آینده-به علاوه یک آزمون برای مربی موقت ژاک Vaughn, او با یک دست گره خورده پشت سر خود را.

همه می دانستند ستاره کوین دورنت و کایری اروینگ نیز Nic Claxton می تواند صدمه دیده است. اما ویلسون چندلر امید بستن به خارج و DeAndre Jordan و اسپنسر Dinwiddie هر دو اعلام کرد که آنها تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در دوشنبه چپ شبکه حیرت زده کرد. و shorthanded.

هر دو اردن و Dinwiddie شده بود از منطقه و بازگشت به نیویورک کاملا سالم است. این بود تنها پس از بازگشت آنها به بروکلین قرارداد آنها هر دو COVID-19.

“از شب گذشته و تایید دوباره امروز که من تست کردم مثبت برای Covid در حالی که در بازار” اردن توییتی در روز دوشنبه. “به عنوان یک نتیجه از این من نمی خواهد در اورلاندو برای از سرگیری این فصل است.”

Jacque Vaughn
ژاک Vaughn,Paul J. Bereswill

اردن, مادر, Kimberly, پس با یک سوال بود که لفظی اما معتبر, درخواست, “من نمی دانم چرا در جهنم آنها به خانواده به بازگشت به نیویورک در وهله اول؟!”

در حالی که Dinwiddie توییتی که او انتخاب نشده و می خواهد به بازی نقطه نگهبان هنوز در قرنطینه به مدت دو هفته. و این واقعیت که او علامتی با تب و تنگی قفسه سینه نیست به خوبی جواب و کست شک در این که آیا او به شما کت و شلوار تا دوباره در این فصل است.

“در اصل قرار بود ما به یکی از این تیم ها برای ورود به اورلاندو حباب اوایل اما اردوگاه آموزشی رو تغییر بازگشت به نیویورک و متاسفانه من در حال حاضر مثبت” Dinwiddie گفته ورزشی اضافه کردن “حقیقت این است که 20/20.”

از دست دادن Dinwiddie — که به طور متوسط حرفه ای-بهترینها از 20.6 امتیاز و 6.8 برای حفظ بروکلین شناور در ایروینگ نبود — می تواند یک ضربه بزرگ و پشته بازیسازی وظایف Caris LeVert کریس Chiozza و گرت معبد.

بروکلین آیا جوهر تایلر جانسون به عنوان یک عامل آزاد پس از waiving تئو پینسان و آورده سابق 10 روز جاستین اندرسون به عنوان یک جایگزین برای چندلر است. شروع جمعه, آنها می توانند اضافه کردن جایگزین برای اردن یا هر کس دیگری که تست مثبت است.

جایگزین نمی خواهد تعداد برابر کلاه و خواهد بود بدون محدودیت رایگان عامل این offseason.

اگر حتی الامکان سعی کنید به جای اردن مانند برای مانند آنها می تواند اضافه کردن 6-پا-11 و 265 پوند جان Egbunu از لانگ آیلند یا همکار G-Leaguers مانند سانتا کروز Deyonta دیویس دلاور 7-پا-4 شات بلاکر مسیح Koumadje یا باد می وزد شهر Simi Shittu. و دراگان بندر — در 10 روز با گلدن استیت که NBA متوقف — یک بازی وارونه.

به هر صورت Vaughn مواجه است وظیفه بلند با gutted فهرست.

بروکلین است که چسبیده به شکننده نیمه بازی لبه در اورلاندو برای هفتم دانه. شبکه منجر نهم-محل واشنگتن با شش بازی و oddsmakers باید جدولبندیشده آنها را به نفع خود فقط سه بازی در راه اندازی مجدد.

اگر جادوگران فاصله به اندازه کافی آنها می تواند نیروی یک بازی در برابر هشتم بذر. باید شبکه موفق به پلی آف سقوط به قرعه کشی — آنها حفظ خواهد خود را در دور اول پیش نویس انتخاب کنید. اما این امر می تواند کوچک آرامش خود را با توجه, ایران در آغاز این دیوانه COVID فصل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de