یعقوب DeGrom به نظر می رسد غالب در طول شبیه سازی شده بازی متس

یعقوب deGrom هنوز چند هفته بیشتر تا بریوز حمله به سیتی زمینه, اما آن را نمی کند به نظر می رسد مانند او نیاز به زمان زیادی برای آماده شدن برای دفاع از NL East قهرمانان.

پشت به پشت NL Cy جوان برنده جایزه قابل توجه بود در روز یکشنبه ارائه دو shutout نوبت در یک بازی شبیه سازی شده به عنوان متس شروع به سطح شیب دار تا تمرینات برای کوتاه 60-بازی 2020 MLB فصل است.

رو به متس روزمره صف deGrom شد قابل پیش بینی پیش از hitters. او در آغاز عمدتا ضعیف تماس را زده و نمی پیاده روی خمیر بیش از دو نوبت در آن او انداخت 34 رزین.

سه ماه اخراج با توجه به این رمان coronavirus همه گیر و اختلاف کار به نظر نمی رسد تاثیر چندانی در 32 سال ace right-hander.

Jacob deGrom
یعقوب deGromبرای نیویورک پست

“تماشای جیک زمین او [نگاه به در] اواسط فصل فرم و برخی از بچه ها گرفتن که طعم جیک در midseason فرم به طوری که خوب بود برای دیدن آن matchups بچه ها مزه خوب fastball از سمت راست شلیک” مدیر لوئیس Rojas گفت: در زوم تماس به عنوان بهار آموزش 2.0 ادامه داد: در سیتی زمینه است.

در حالی که رو نه hitters بیش از دو نوبت deGrom تنها مجاز مجرد به Dom اسمیت و Yoenis Cespedes. او دامن زد تازه وارد جیک Marisnick خود را آغاز تفرج و بعد از آن بیرون زده پیت آلونسو و رنه ریورا. DeGrom دو بار بازنشسته مایکل Conforto, گرفتن او در عمق پرواز توپ را به سمت چپ زمین و زمین به shortstop به پایان خود بعد از ظهر.

“من فکر می کردم جیک بود overmatching بچه ها از سمت راست دروازه. مسائل خود را چشمگیر بود” Rojas گفت. “ما قادر به دریافت برخی می خواند پشت صفحه اصلی وجود دارد.”

Rojas گفت: روز یکشنبه بازی های شبیه سازی شده بودند و مهم تر برای کوزه از آنجا که تنها در زمان بسیار برای آنها را به آماده شدن برای فصل میله میله برای شروع جولای 24 برابر بریوز در کوئینز به عنوان پست مایک پوما گزارش شده است.

این کلیدی است برای کوزه به ساخت تا قدرت بازو و احساس راحتی در برابر زنده hitters و در آن رگ یکشنبه یک موفقیت بود به خصوص از متس’ بهترین پارچ نگاه معمول خود غالب خود.

“من خوشحالم که ما رو که رقابتی پرنیان در خارج وجود دارد” Rojas گفت. “بعضی از بچه ها هم قرار دادن توپ در بازی در برابر جیک که در اولین ورود, اما این بیشتر برای کوزه — hitters در حال گرفتن زمان خود را ردیابی در — اما در مورد کوزه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>