J. J. وات مصرف خود رقابت خواهر و برادر, کردن زمین فوتبال

رقابت شده است بخشی از وات خانواده راه و رسم زندگی.

J. J. وات و T. J. وات دو تهدید آمیز دفاعی نیروهای NFL و خود را وسط برادر درک است محکم بیمارستان که در پیوست T. J. با استیلرز این offseason پس از چهار سال با شارژر.

“من فکر می کنم همه ما فقط واقعا نوع دوست داشتم رقابت عاشق ورزش و بابا ما قادر به مربی تیم ما در شروع کلاس پنجم گفت: T. J. وات, یک ستاره در حال افزایش linebacker برای پیتسبورگ.

“و این یکی از آن چیزهایی است که یک بار J. J. شروع به بازی فوتبال, من فکر می کنم درک و من نمی توانستم صبر کنید تا زمانی که ما می توانید شروع به فوتبال است.”

آغاز روز شنبه سه نفر خواهد بود که روح کردن زمینه حمله به تلویزیون در یک مد جدید به عنوان میزبان از فاکس “Ultimate برچسب” شدید در بازی دوران کودکی است که چاله در برابر رقبای حرفه ای برچسب زن داخل یک عرصه پیچیده.

“همه بازی برچسب در برخی از نقطه در زندگی خود” 31 ساله J. J. اخیرا گفته پست. “این نشان می دهد تا به حال این ایده از مصرف آن را فقط به افراطی نهایی سطح و ما تمام زندگی است و همه چیز به افراطی نهایی سطح آن است که آیا فوتبال و یا یک بازی ساده از تگ در حیاط خلوت. ما فکر کردیم که این یک ایده آل مناسب است.”

در حال رشد در ویسکانسین 25-year-old T. J. یاد می آورد که چگونه ایلخانی جان “بزرگ به ورزش” را به عنوان او با بازی فوتبال در دبیرستان, در علاوه بر این به کشتی و دو و میدانی.

“یک بار ما شاهد J. J. آن را انجام دهد و ما به نوعی می خواستم به آن را به عنوان به خوبی و ما نمی از نگاه,” او ادامه داد.

در سال 2011 تگزاسی انتخاب J. J. با 11th کلی انتخاب در پیش نویس NFL. پنج سال بعد شارژر برداشت درک در حال حاضر 27 در دور ششم. T. J., در حال حاضر 25, فرود با استیلرز در سال 2017 به عنوان 30th کلی انتخاب کنید.

هر چند J. J. در حال حاضر تلویزیون لغو احکام صادره ی زیر کمربند خود را — او میزبان “شنبه شب زنده” در ماه فوریه همان سال او ازدواج ستاره فوتبال Kealia Ohai — او و خواهر و برادر خود را بسیار در همان قایق در روز 1 “نهایی برچسب شده است.”

“ما نمی دانم برای مطمئن شوید که چه شد ما به تا زمانی که ما واقعا راه می رفت به ‘Ultimate برچسب’ آرنا در روز اول و دیدم چقدر باور نکردنی دوره شد و دیدم رقبا و دیدم حرفه ای برچسب زن پرواز در سراسر این دوره است. منظورم این مردم واقعا فوق العاده ورزشکاران و آن را به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده برای ما به تماشای” J. J. گفت: از این سری است که در آن برترین مرد و زن رقبا را به خانه $10,000 در پایان هر قسمت.

همانطور که برای تجربه خود را در حالی که وات خواهد بود احساس رقابت خواهر و برادر در ماه سپتامبر — زمانی که تگزاسی ها در صورت در پیتسبورگ استیلرز — برادران قدردانی وقت صرف کردن در این زمینه است.

Derek Watt, J.J. Watt, and T.J. Watt host "Ultimate Tag"
Derek وات, J. J. وات و T. J. وات میزبان “Ultimate برچسب”فاکس

“این فقط به عنوان بسیار سرگرم کننده برای ما به میزبان نشان می دهد با هم برای رسیدن به صرف زمان با یکدیگر بلکه به نوع rip یکدیگر کمی برای میزبانی ما مبارزات در زمان و موفقیت ما در دیگران” J. J. گفت.

هر چند خواهر و برادر’ اشتباه احمقانه قرقره در حال حاضر در دسترس آنلاین, یک کلیپ طرفداران را پیدا خواهد کرد این است که از وات تلاش از دوره خود را.

“ما می خواستیم برای ما واقعا می خواستم به سعی کنید از این دوره برای خودمان. وجود یک گنبد که 30 پا در هوا است که مانند یک لوله هوا-تشک زیر آن پس هیچ محافظ یا هر چیزی و ما واقعا می خواستم به سعی کنید که” J. J. توضیح داد.

در روز مانع راه اندازی شد, اما, J. J. و برادران خود موانع.

“ما مامور ایستاده بود و درست در کنار ما و او نوع از قرار دادن ixnay که خیلی سریع ما اجازه می دانم که مربیان نمی خواهد بیش از حد خوشحال در مورد آن” J. J. گفت.

“نهایی برچسب” پخش چهارشنبه ها در ساعت 9 بعد از ظهر ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de