مد خرده فروش J. Crew شرکت مادر برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت دوشنبه پس از coronavirus همه گیر تضعیف آن چرخش برنامه.

J. Crew در جای پای ضعیف قبل از همه گیر شروع به داشتن متصلب ناپایدار میزان بدهی از خصوصی-حقوق صاحبان سهام خریداری معامله در سال 2011. COVID-19 فرو, شرکت عمیق تر به حالت بحران به عنوان آن را به طور موقت بسته فروشگاه خود را.

همانطور که از دوشنبه این شرکت تا به حال 181 J. Crew فروشگاه های خرده فروشی 140 Madewell, مکان و 170 کارخانه فروشگاه علاوه بر آن وب سایت است. خرده فروش تا به حال در مورد 13,000 کارکنان قبل از همه گیر آغاز شد.

این شرکت که اجاره تمام فروشگاه های خود را افشا در دادگاه تشکیل پرونده است که آن را به حال استخدام یک مشاوره املاک و مستغلات و برنده به کمک آن ارزیابی خود را اجاره و مذاکره اجاره امداد. دائمی فروشگاه بسته شدن امکان پذیر است.

COVID-19 fallout: می توانید این 10 خرده فروشان جلوگیری از دائمی فروشگاه بسته شدن در میان coronavirus همه گیر?

فروش خانه غوطه: Coronavirus طول می کشد بخار را از خانه, خرید فصل

راه دور: کار در خانه تا به حال یک اثر مثبت بر بهره وری در طول pandemic, بررسی نشان می دهد

“اگر تسهیلات خاص با صاحبخانه نمی آورد بدهکاران به احتمال زیاد رد برخی سنگین اجاره و مرتبط با فروشگاه” Michael Nicholson, رئيس جمهور از J. Crew شرکت مادر Chinos دارایی گفت: در یک دادگاه تشکیل پرونده.

با بدهی بیش از حد این شرکت بود به خوبی می چرخاند به مقابله با چالش های مشابه که رقبای خود روبرو هستند از جمله بازار کاهش ترافیک پا دیجیتال تهدید و سریع-مد جایگزین.

J. Crew تا ششم-بیشترین بدهی در میان مضطرب خرده فروشان با توجه به خدمات مودی سرمایه گذار.

این شرکت برنامه ای برای چرخش آن امیدوار کننده زنان, پوشاک, کسب و کار Madewell در سال 2020 قرار بود برای کمک به این شرکت پرداخت برخی از بدهی های آن است.

اما این معامله ظاهرا شک و تردید عمل زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور J. Crew و بسیاری دیگر از خرده فروشان به طور موقت نزدیک فروشگاه های آن است.

J. Crew روز دوشنبه گفت که آن را لغو کرده بود قصد دارد به چرخش Madewell.

در عوض این شرکت گفت: این توافق رسیده است برای تبدیل $1.65 میلیارد دلار بدهی به حقوق صاحبان سهام.

“همانطور که ما نگاه به بازگشایی فروشگاه ما به سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است این جامع تجدید ساختار مالی باید ما را قادر می سازد کسب و کار و نام تجاری به رشد برای سال آمده است,” J. Crew مدیر عامل گروه Jan خواننده در بیانیه ای گفت.

برخی از ایالت ها باید برداشته یا کاهش محدودیت های مربوط به کروناویروس باعث برخی از کسب و کار به بازگشایی شده است. میسی نشان داد در هفته گذشته آن را باز 68 فروشگاه ها در روز دوشنبه در ایالات متحده است که باید کاسته محدودیت.

J. Crew آثار ریشه های آن به سال 1983 زمانی که آن را شروع به فروش لباس. این شرکت رفت و در سال 2006 به دست آورد Madewell در سال 2006 و گسترش در سطح بین المللی در سال 2011.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار ناتان Bomey در توییتر: @NathanBomey. دنبال برت ملینا در توییتر: @brettmolina23.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de