J. C. Penney فروشگاه بسته شدن آینده: خرده فروش در تلاش برای جلوگیری از انحلال در فصل 11 ورشکستگی

با 846 فروشگاه ها و 85,000 کارکنان, J. C. Penney می تواند بزرگترین نماد چه COVID-19 may معنی خرده فروشان در حال حاضر در تلاش برای بقا است.

فروشگاه های زنجیره ای برای ثبت ورشکستگی جمعه و درخواست یک قاضی فدرال به اجازه رد از 20 اجاره در باز کردن سالوو شرکت فصل 11 ورشکستگی. این شرکت گفت که قصد دارد برای “سرعت بخشیدن” فروشگاه دائمی بسته شدن به عنوان بخشی از ورشکستگی آن است اما از ارائه جزئیات بیشتر در کدام مکان این برنامه به شاتر.

حرکت مجموعه در حرکت و روند آغاز دائمی فروشگاه بسته شدن به عنوان خرده فروش با هدف ایجاد ثبات در آن منابع مالی و جلوگیری از آشکار انحلال – سرنوشت که زنجیر مانند پاپیروس, فرفری ورزشی کالا و هنر ون مبلمان شده اند قادر به جلوگیری از.

J. C. Penney پیشنهاد طرح تغییر ساختار که ریختن میلیاردها دلار بدهی و اجازه می دهد تا شرکت برای خروج از ورشکستگی به عنوان یک نظر مالی پایدار شرکت است.

اما ورشکستگی ایالات متحده قاضی دیوید جونز گفت: J. C. Penney وکلای نادر شنبه شنوایی که او “نگرانی” است که این شرکت در حال حرکت است “به اندازه کافی سریع.”

“من فکر می کنم وجود دارد واقعی است امیدوارم که چرخش تلاش ها ادامه خواهد, اما از آن است که مردم ممنوع از آمدن به فروشگاه شما و شما نمی توانید به نوبه خود چراغ در” جونز گفت.

فصل 11 ورشکستگی: J. C. Penney فایل برای ورشکستگی حفاظت از برخی از برنامه های دائمی بسته شدن فروشگاه

می توانید این 13 خرده فروشان برای زنده ماندن؟: دائمی فروشگاه بسته شدن ورشکستگی آینده در میان هرج و مرج coronavirus

او نشان داد که او می خواهم برای کمک به کاهش اثرات ورشکستگی در شرکت کارگران است. “جایگاه ویژه ای در قلب من برای کارکنان بیشتر در جریان امور در کشور ما” جونز گفت.

او افزود: “من می خواهم به نگه داشتن همه چشم با تمرکز بر صرفه جویی در کسب و کار. این وسط امریکا حداقل در نظر من.”

اگر چه coronavirus آمد ناگهان J. C. Penney مشکلات به مراتب از جدید. و این شرکت نه تنها به عنوان خریداران عادات و سلیقه ها تغییر کرده و بیشتر مصرف کنندگان به نوبه خود به تجارت آنلاین. مد های زنجیره ای J. Crew و لوکس فروشگاه خرده فروش Neiman Marcus گروه برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در اوایل این ماه به عنوان آنها مواجه نصب ضرر و زیان با فروشگاه خود را به طور موقت بسته شده است.

خرده فروشان ایالات متحده آمریکا اعلام کرده اند بیش از 2000 دائمی تعطیلی این سال که بیشتر آن شده و قبل از همه گیر شروع شد و با توجه به تجزیه و تحلیل خرده فروشی شرکت Coresight تحقیقات جهانی مشاوره و پژوهش استوار است.

J. C. Penney ممکن است قادر به دفع ورشکستگی توسط بسته شدن بیشتر فروشگاه های دیر دبورا Weinswig مدیر عامل و بنیانگذار Coresight تحقیقات گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

“اگر آنها به حال ریختن املاک و مستغلات و بیشتر شده است سخت گیرانه این لحظه ممکن است اتفاق نمی افتاد اما آنها می شده اند یک پوسته selves سابق خود را,” او گفت:. “شاید این به ما می آموزد که macy’s شده است حق همه همراه با بستن فروشگاه ها و تلاش برای رسیدن به یک کنترل آنلاین/آفلاین فرمول با یک راست به اندازه فروشگاه پایه است.”

در حالی که J. C. Penney امید به زنده ماندن ورشکستگی جدا به یک سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد و یک عامل شرکت تحلیلگران می گویند خرده فروش است که در مواجهه با یک خطر جدی آشکار انحلال.

“ما اعتقاد داریم که این روند را به ما قدرت مالی برای آب و هوا همه گیر و تکامل کسب و کار ما در حالی که همچنین کاهش بدهی های ما و افزایش انعطاف پذیری به موقعیت بهتر JCPenney برای آینده” مدیر عامل شرکت جیل زواتاو گفت: در نامه ای به مشتریان است. “این به ما اجازه خواهد داد تا بهتر در خدمت شما مشتریان عزیز.”

J. C. Penney ثبت یک حرکت اواخر جمعه در ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه جنوبی تگزاس کورپس کریستی بخش درخواست اجازه برای ریختن اجاره برای 14 فروشگاه سه مبلمان منزل, مکان, دو خودرو مراکز و یک انبار.

این شرکت گفت: در یک دادگاه پر کردن است که آن را به حال “در حال حاضر خالی محل در ارتباط با همه اما یکی” از اجاره آن پیشنهاد را رد.

J. C. Penney سخنگوی بروک Buchanan کاهش یافته است به ارائه اطلاعات بیشتر است.

Sucharita Kodali یک خرده فروشی تحلیلگر فورستر معتقد است COVID-19 شتاب اجتناب ناپذیر برای J. C. Penney و دیگر خرده فروشان که به تازگی برای ورشکستگی زمینه مانند Neiman Marcus و J. Crew.

“من فکر می کنم اینها ضعیف خرده فروشان است که به چالش کشیده شده است برای مدت زمان طولانی و ما در حال رفتن به دیدن بسیاری از ورشکستگی” او گفت:, و اضافه کردن برخی از خرده فروشان ممکن است قادر به چسبیدن دیگر یا دو سال قبل از تشکیل پرونده اگر نه برای این بیماری همه گیر.

برخی دیگر زنجیر رو به چالش رفتن به این بیماری همه گیر به گفته تحلیلگران مد خرده فروشان برای همیشه لطفا برای 21; Ascena خرده فروشی گروه, صاحب, Lane Bryant, عدالت و Ann Taylor; مبلمان خانه های زنجیره ای اسکله 1; عروس و formalwear فروشنده دیوید لباس عروس; و ویتامین و مکمل خرده فروش GNC منابع.

خرده فروش تا به حال 846 فروشگاه به عنوان جمعه از جمله 387 که صاحب آن رئیس امور مالی لایحه Wafford گفت: در دادگاه تشکیل پرونده. از کسانی که 110 عامل بر روی زمین اجاره.

بسیاری از شرکت محل شده اند به طور موقت بسته و از اواخر ماه مارس به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اما با برخی از ایالت ها به تدریج بازگشایی پس از چند هفته از خاموش شدن ناگهانی J. C. Penney به طور کامل بازگشایی 41 فروشگاه و ارائه شده است منظقه-تنها در یکی دیگر از هفت.

با نزدیک به 85,000 کارکنان بسیاری از آنها furloughed و یک زنجیره تامین از تقریبا 3000 فروشندگان J. C. Penney باقی می ماند قابل توجه عملیات با وجود آن دست به گريبان است.

این شرکت رفته از خشک-کالاهای فروشگاه در Kemmerer وایومینگ به یک ثابت در تجربه خرید از طبقه متوسط آمریکایی به آخرین قربانی دیجیتال انقلاب است.

تاسیس در وایومینگ در سال 1902 توسط جیمز نقدی پنی با قیمت 500 دلار در پس انداز های شخصی و 1500 دلار سفته از بانک های محلی, J. C. Penney برای اولین بار شناخته شده با نام قانون طلایی.

این شرکت به سرعت رشد. آن را تا به حال 175 فروشگاه توسط 1917, 500 توسط 1924 و 1000 تا سال 1929 با توجه به یک دادگاه تشکیل پرونده.

J. C. Penney رفت و در سال 1929 کمتر از یک هفته قبل از بازار سهام سقوط کرد, به مناسبت آغاز رکود بزرگ.

“به آب و رکود در این نقطه عطف در تاریخ شرکت JCPenney فعالانه مقایسه برگشت موجودی متمرکز آن کالا در روزمره کالا و شناسایی پایین-قیمت تامین کنندگان اجازه می دهد برای کاهش قیمت مصرف کننده و بالاتر حاشیه” Wofford گفت: در دادگاه تشکیل پرونده.

در راه است که استراتژی آینه چه J. C. Penney شده است تلاش برای انجام در سال های اخیر است. پس از مصرف بیش در اواخر 2018, زواتاو به دست آورده ستایش از تحلیلگران برای تمرکز این شرکت بر روی آن هسته کالا – یعنی زنان پوشاک و لوازم جانبی – در حالی که فرار از دست دادن اقلام مانند لوازم خانگی و مبلمان است.

اما استراتژی آنها می گویند خیلی دیر آمد برای این شرکت پس از آن متصلب تا نزدیک به 5 میلیارد دلار بدهی و شکست خورده را دوباره اختراع خود را به استفاده از این عصر دیجیتال.

برای مطمئن شود, کاهش بخش فروشگاه بخش عملا غیر قابل اجتناب. مانند archrival سیرز که پرونده فصل 11 ورشکستگی در اواخر 2018 و لوکس زنجیره ای Neiman Marcus که پرونده فصل 11 ورشکستگی در اوایل این ماه, J. C. Penney مواجه شده است و کاهش ترافیک پا به مراکز و ظهور nimbler فیزیکی رقبا مانند T. J. Maxx و Marshalls.

هنوز هم این شرکت تا به حال “قابل توجهی نقدینگی کوسن” قبل از همه گیر و “بود بهبود عملیات خود” Wofford گفت.

“متاسفانه که پیشرفت محو شد با شروع COVID-19” او گفت:.

در ماه آوریل فروش کل کاهش یافت 88 درصد در مقایسه با سال پیش از آن. که شامل “نزدیک به صفر” فروش در فروشگاه های فیزیکی.

این شرکت امیدوار است برای زنده ماندن از روند بازسازی با ریختن میلیاردها دلار بدهی و در حال ظهور به عنوان یک پایدار نهاد.

گرگ Portell سرب شریک زندگی در جهانی مصرف کننده عمل کارنی یک استراتژی و مشاوره مدیریت شرکت گفت: ورشکستگی می تواند کمک به شرکت زندگی می کنند اما باید آن را مصمم به بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

“حفاظت از ورشکستگی ارائه می دهد یک شروع تازه است. اگر شرکت ها با استفاده از زمان برای ارتکاب به پررنگ اختراع مجدد بازار رسیده است برای یک داستان موفقیت” Portell گفت.

Forrester را Kodali گفت: بسیاری از 36 میلیون آمریکایی که بیکار هستند و به دلیل همه گیر همپوشانی با J. C. Penney را خریدار جمعیتی.

“من فکر می کنم که آنها نمی خواهد خرید به همان اندازه در حال حاضر در بهترین شرایط” او گفت: با توجه به وجود دیگر فروشگاه که فروش مشابه کالا. “این یک فروشگاه است که اگر آن را می رود و من نمی دانم که مردم آن را از دست ندهید فوق العاده است.”

او افزود: “من فکر نمی کنم واقعا وجود دارد محور J. C. Penney در این نقطه است.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگاران ناتان Bomey و کلی Tyko در توییتر @NathanBomey و @KellyTyko.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>