Ivanka Trump: من پوشیدن ماسک در نزدیکی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او ندارد به

واشنگتن – Ivanka Trump, دختر و مشاور ارشد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می پوشد یک ماسک در کاخ سفید و یکی از دلایل رئیس جمهور را ندارد.

“وجود دارد روش های مختلف آن را به عنوان مربوط به تعامل با رئیس جمهور” Ivanka Trump گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در روز پنج شنبه زمانی که خواسته مورد انتقاد پدر او بدست کاهش به پوشیدن ماسک ،

رئیس جمهور “است که در آزمایش روزانه – همه کسانی که در تماس با او در حال آزمایش روزانه” او در مصاحبه ای گفت:. “هیچ کس در مجاورت نزدیک به او نیست که با پوشیدن ماسک.”

او افزود: “من همیشه یک ماسک زمانی که من با رئیس جمهور است و هر کس دستور به انجام این کار نیز هست.”

به عنوان اتفاق افتاده است در سفرهای قبلی تهمت بود به ویژه در میان تعداد کمی از مردم با پوشیدن یک ماسک در طول یک تور از عرضه های پزشکی توزیع پنج شنبه در Pa.

مغلوب ساختن پیشی جستن به پنسیلوانیا فرماندار: دولت نیاز به شروع به باز کردن کمی’

رئیس جمهور آمده است تحت انتقاد تا حد زیادی نادیده گرفتن توصیه از مراکز کنترل بیماری توصیه می کند که آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و به خود قرنطینه پس از آمدن به تماس با کسی که تست مثبت برای COVID-19.

هفته گذشته کاخ سفید اجرا جدید اقدامات ایمنی پس از دو دستیاران آزمایش مثبت برای coronavirus و سه نفر از اعضای coronavirus نیروی کار وارد قرنطینه پس از حضور در جلسات با یکی از اعضای هیات مبتلا به این بیماری است.

بال غربی موظف است که هر کسی که در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور آزمایش روزانه و مشاوران ملزم به پوشیدن ماسک زمانی که آنها نه در میز خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت موشکافی در طول بازدید مشابه در اوایل این ماه به یک Honeywell تسهیلات است که تولید N95 ماسک در شهر فینیکس, آریزونا. او با پوشیدن یک ماسک اما بعدا به خبرنگاران گفت که او عینک یک ماسک “پشت صحنه” قبل از اینکه به او گفته شد لازم بود.

Ivanka Trump گفت: او دارای اعتماد به نفس است که کاخ سفید دستورالعمل حفاظت از هر دو رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور مایک پنس از بیماری است.

نظرسنجی: اکثر رای دهندگان می گویند تهمت و پنس باید پوشیدن ماسک در

او همچنین گفت که او احساس امن کار در دفتر زیرا “ما تمام شده است پس از مشاوره و راهنمایی از کاخ سفید پزشکان و CDC دستورالعمل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که روز جمعه آغاز جدید توزیع مواد غذایی برنامه گفت که او و دیگر اعضای هیات در حال مبارزه با کروناویروس بحران در یک راه امن و مسئول.

“ما در حال تمرکز بر روی بدیهی است که نگه داشتن یک دیگر امن و سالم و تمرین های اجتماعی فاصله و مسئول بودن در همه اعمال ما” Ivanka Trump. “اما ما نیز با تمرکز در کار بسیار مهم است که باید انجام شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>