‘از آن زمان به آن را انجام دهد”: تهمت قول به قرار دادن یک مقدار زیادی از فشار بر فرمانداران به بازگشایی مدارس این سقوط

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دوباره شنبه برای ملت مدارس برای بازگشایی این سقوط و هشدار داد که دولت او را “فشار زیادی” در فرمانداران و دیگران به کودکان در کلاس درس.

“هر کس می خواهد آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “مادرم آن را می خواهم. از پدران آن را می خواهم. بچه ها آن را می خواهم. از آن زمان به آن را انجام دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای باز کردن مدارس می آید در میان یک بحث در سراسر کشور بیش از اینکه کودکان باید بازگشت به کلاس درس و در میان coronavirus بیماری همه گیر. همچنین پژواک مغلوب ساختن پیشی جستن تماس در بهار به صورت متحده به بازگشایی خود را در اقتصاد محلی است. بسیاری از ایالت ها با فرمانداران جمهوریخواه بود اما مکان هایی مانند تگزاس و فلوریدا در حال حاضر شاهد جهش در COVID موارد است.

روز سه شنبه رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump صحنه کاخ سفید رویداد طراحی شده برای فشار محلی در مدارس برای بازگشایی در پاییز. این رویداد ارائه یک فروم برای معلمان و مدیران و دانش آموزان و والدین به بحث در مورد “بهترین شیوه” با خیال راحت برای بازگشایی مدارس در سراسر کشور است.

به عنوان او انجام داده برای روز مغلوب ساختن پیشی جستن بازی پایین افزایش اخیر در COVID-19 موارد است. وی تاکید کرد که نرخ مرگ و میر از این ویروس در حال پایین رفتن هر چند دانشمندان ترس آنها آغاز خواهد شد به عقب برگردید تا به زودی به عنوان به خوبی.

“ما می خواهیم به مدارس ما باز ما می خواهیم به آنها را باز به سرعت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پیش بینی می شود که کاهش در حال رفتن به “بسیار بهتر آب و هوا از آن است که در حال حاضر است.”

بانوی اول خواست معلمان و مدارس برای اطلاع رسانی به کودکان در مورد مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل در coronavirus در شروع سال تحصیلی و برای اجرای این دستورالعمل در زمان مناسب.

“وقتی که بچه ها از مدرسه آنها از دست رفته بیش از مسائل در کلاس درس,” او گفت:. “آنها از دست رفته, خنده دوستان خود را یادگیری از معلمان خود و لذت از زنگ تفریح و بازی است.”

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: “این یک سوال اگر – آن را فقط یک سوال چه” بازگشایی مدارس در این پاییز. او همچنین هشدار داد در برابر “بهانه گیری یا ترس.”

یک خانواده ارسال به تمام: ‘فراتر از باغ-انواع خودشیفتگی.’ کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن خواهرزاده رنگ او را به عنوان همیشگی دروغگو بی منطق تاجر

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در برخی از statehouses در حال حاضر در حال گام برداشتن به سوی بازگشایی مدارس.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis R-Fla., مغلوب ساختن پیشی جستن متحد است که نیاز به K-12 مدرسه برای بازگشایی در ماه اوت با وجود افزایش نرخ ابتلا به عفونت است که باید به دنبال بازگشایی دولت آفتاب. در آریزونا مدارس را به تاخیر بازگشایی کلاس های حضوری در این سال حداقل تا آگوست ، 17 به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

اما برخی از گروه آموزش گفت: آنها اعتماد ندارند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دانستن آنچه در آن است انجام می دهند و با توجه به بازگشایی مدارس با خیال راحت همراه با بقیه کشور است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است نه یک بار ثابت معتبر و مهربان یا متفکر وقتی که می آید به این بیماری همه گیر” گفت: لیلی Eskelsen گارسیا یک ششم معلم کلاس که در خدمت به عنوان رئیس جمهور از 3 میلیون عضو ملی انجمن آموزش و پرورش.

“او نادیده گرفته ما سازمان های اطلاعاتی هشدار دهنده او را از این بیماری همه گیر” گارسیا گفت. “او پرهیاهو و نادیده پزشکان و پرستاران در مورد نحوه مقابله با ویروس است. او نادیده رهبران محلی در مورد بازگشایی اقتصاد با خیال راحت.”

گروه آموزش در حال لابی کردن برای $200 میلیارد در بودجه فدرال برای کمک به بازگشایی مدارس. یک coronavirus بازیابی بسته است که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در ماه مارس شامل حدود 13 میلیارد دلار برای K-12 مدرسه. یکی دیگر از بسته امداد گذشت در مارس توسط مجلس شامل 58 میلیارد دلار برای مدارس, اما مجلس سنا هنوز به این لایحه.

جدید کروناویروس موارد در ایالات متحده بالاترین رکورد در هفته گذشته صعود به حدود 50000 در روز است. نزدیک به 3 میلیون آمریکایی به قرارداد این ویروس با بیش از 130,000 مرگ و میر با توجه به داده ها از جان هاپکینز.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, روز دوشنبه هشدار داد که ایالات متحده از شیوع کروناویروس است “واقعا خوب نیست” و این که عمل مورد نیاز است برای جلوگیری از گسترش.

“ما هنوز knee-deep در موج اول از این” Fauci گفت: در طول یک مصاحبه از طریق Facebook Live. “و من می خواهم بگویم این امر در نظر گرفته نمی شود یک موج است. آن بود که افزایش و یا تجدید حیات از عفونت سوار بر یک پایه.”

در ماه مه قبل از آخرین افزایش coronavirus موارد Fauci گفت: هیچ “پاسخ آسان” در مورد اینکه آیا مدارس باید بازگشایی و گفت: این تصمیم را در پویایی از شیوع این سقوط.

Fauci بدحجابی: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مدارس باید کاملا باز ” این سقوط می گوید Fauci نمی دهد ‘پاسخ قابل قبول’

اما برخی از کارشناسان پزشکی نیست دیوانه در مورد فرستادن بچه ها به کلاس درس.

دین هارت شهر نیویورک-بر اساس کارشناس میکروبیولوژی و انتقال ویروس ها و بیماری ها گفت: کودکان می تواند همه بیش از حد به راحتی تبدیل به “سکوت پخش” از COVID-19 و خواهد بود که “تقریبا به طور قطع منجر به مرگ بیش از افراد مسن و آسیب پذیر است.”

“ما شاهد جهش در سراسر کشور است که در برخی مناطق به معنای بازگشایی مدارس خواهد گسترش در سرعت سریع تر با توجه به مشترک کلاس های درس و خوابگاه و میز و سطوح” هارت گفت.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری متهم کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن از عدم انجام کار مورد نیاز برای کمک به بازگشایی مدارس با خیال راحت و به طور موثر. بایدن گذاشته است تعدادی از مراحل را به مدارس هدایت منابع و پشتیبانی آنها نیاز به بازگشایی بایدن سخنگوی اندرو بیتس گفت.

پرسید: اگر معاون سابق رئیس جمهور می خواهد مدارس برای بازگشایی یک بایدن گفت: “البته او می کند که چرا او شده است ساخت این طرح و با فشار دادن نسبت ناروا به عمل می کنند. اما ما نیاز به اطمینان حاصل شود که ما می توانید آن را با خیال راحت در خط با توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی و تهمت نگه می دارد و شکست ما در آن نمره.”

کمک: Joey پادگان

ایالات متحده می کشد: مغلوب ساختن پیشی جستن رسما برداشت ما از سازمان بهداشت جهانی به عنوان همه گیر خوشه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>