در ساوانا, Ga., اولین گام برای کوتاه کردن مو است که در حال حاضر متوسط را بررسی کنید.

در ماریتا Ga., مردم را به مواد ضد عفونی کننده پاک فراز از تجهیزات سالن های بدنسازی بخشی از روال تمرین خود را.

و در یک بولینگ و بازی های آنلاین زنجیره ای در سراسر کشور پرتاب نمی شود مجاز به رسیدگی به هر گونه توپ آنها را انتخاب کنید; آنها خواهید بود با در نظر گرفتن یک داده شده به آنها توسط یک کارگر با پوشیدن یک ماسک صورت.

تقریبا یک ماه پس از گرجستان پناهگاه در محل سفارشات به طور موقت بسته کسب و کار که در آن وجود دارد, از تماس انسان مانند سالن های زیبایی ورزشگاه و بولینگ alleys, این تعطیلی به پایان رسید. ورزشگاه آرایشگاه و تو سرو اجازه داده شد به بازگشایی جمعه و رستوران ها اجازه داده شد برای باز کردن چهار شنبه, البته با جدید اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

گرجستان یکی از اولین متحده در تلاش برای بازگشایی آن اقتصاد است. این حرکت است که می گویند این یک گام ضروری و منتقدان که می گویند این اتفاق می افتد بیش از حد به زودی.

در هر صورت آن را به بقیه از امریکا نگاهی به آنچه در زندگی روزمره می تواند مانند هنگام راه رفتن در خارج از خانه در جهانی همه گیر جدید فاز.

“طبیعی جدید برای ما است که قطعا متفاوت است. این چیزی است که ما در حال رفتن به مجبور به استفاده می شود” گفت: Shannon استافورد صاحب عصر جدید استودیو مو و ترمیم. دشت سالن زیبایی در حال حاضر ثبت نام در این درب گفت: “هیچ ماسک ورود ممنوع!!!” برجسته به رنگ قرمز پررنگ.

شانون استافورد با یک علامت جدید در جلوی درب سالن زیبایی.

حسن نیت ارائه میدهد شانون استافورد

استافورد تا به حال یک مشتری جمعه به آزمون جدید خود را در راه انجام کسب و کار. که شامل ماسک صورت برای هر دو سبک و مشتریان و Clorox PG -0.89% سفید کننده پاک فراز از غرق می شود پس از هر استفاده. هر دو از کسانی هستند استافورد قوانین. متوسط چک برای مشتریان دولت قوانین او توضیح داد.

استافورد دو هفته انتظار مشتری لیست, اما این همچنین به این دلیل او را تنها دیدن سه یا چهار مشتریان در روز در حال حاضر. “کسب و کار من است هنوز هم رنج می برند از نظر مالی چون من تصمیم به رفتن نیروی کامل با این. من می خواهم به گرفتن گام های کودک,” او گفت:.

“آخرین چیزی که این مردم می خواهند به بیمار است و دست تمرین’

در ماریتا دن Cardin صاحب کاردین کلاسیک بدنسازی استفاده می شود برای رسیدن به محل کار فقط قبل از 6:30 صبح برای باز کردن درب برای او اوایل پرنده مشتریان.

او بازگشایی پنج روز پیش و در حال حاضر او به ورزشگاه و ساعت 5 به پاک کردن تمام تجهیزات تجاری با درجه ضد عفونی کننده و طرفداران حرکت برای بهتر جریان هوا. در طول روز او را پاک کردن حمام در هر ساعت.

از دست ندهید: به عنوان بیش از یک دوجین متحده شروع به بازگشایی اقتصاد خود را از کارشناسان توصیه احتیاط بیشتری در این فضاهای عمومی

ماسک و دستکش اختیاری برای باشگاه مشتریان, اما هر کس به پاک کردن تجهیزات با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده قبل و بعد از استفاده او گفت:. سلامت-آگاهانه مشتریان است و باید قوانین به طور جدی به او گفت. “آخرین چیزی که می خواهم این افراد به بیمار است و دست یک تمرین” کاردین گفت.

در حال حاضر برخی از مردم با پوشیدن ماسک در هنگام انجام پای squats در کاردین کلاسیک ، اما هیچ یک خال خال شخص دیگری در مطبوعات نیمکت تا کنون.

Cardin دیده می شود برخی از ورزشکاران با پوشیدن ماسک در طول squats — که سخت پا ورزش که در آن کسی می تواند بازدم عمیق. تا کنون او را ندیده است مردم لکه بینی هر یک از دیگر بر روی نیمکت را فشار دهید.

Cardin بهداشتی عمده در کالج که دیده نشده و او 81 سال در پنج هفته بر او است که مصرف این ویروس تهدید جدی او به عنوان بازگشایی. “تمام جهان در حال تماشای” چگونه گرجستان کسب و کار بازگشایی, او گفت:.

هر کسب و کار در بهداشت و سلامتی کسب و کار’

هلو دولت تبدیل شده است flashpoint در بحث بر سر اینکه آیا زمان مناسب برای آمریکایی ها برای بازگشت به خرید و کسب و کار. این یک سیم عمل می کنند که تعادل سلامت مردم با یک بهبود اقتصادی.

گرجستان بود 25,274 تایید موارد coronavirus و 1,052 مرگ و میر ناشی از چهارشنبه با توجه به وضعیت بخش بهداشت عمومی. گرجستان حساب برای تقریبا 2.5 درصد از آمریکا 1 میلیون COVID-19 موارد و حدود 1.7 درصد از ملت 58,965 مرگ و میر.

هفت روز به طور متوسط در موارد جدید نشان می دهد گرجستان شده است تسطیح و روند را حداقل در حال حاضر از اواسط ماه آوریل است. همانطور که از یکشنبه جدید مورد تأیید بوده و رها کردن برای نه روز مستقیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد می گویند یک معیار است 14 روز رو به پایین مسیر برای موارد جدید.

برای مطمئن شود, برخی از فروشگاه ها در گرجستان در حال انتخاب برای باز کردن فقط رتبهدهی نشده است, از جمله برخی از فروشندگان عمده مانند میسی M -8.53% و فاصله فاصله

همه کسب و کار در حال حاضر در تلاش فروش آرامش خاطر را به مشتریان از طریق درهای خود را گفت: کریس کلارک, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت از گرجستان, اتاق بازرگانی است.

‘اگر شما از دست دادن اعتماد عمومی به طور کلی اگر شما نمی توانید برنده شوید اعتماد به نفس بازگشت, که به شما صدمه دیده است در دراز مدت است.’

— کریس کلارک, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت از گرجستان, اتاق بازرگانی

“هر کسب و کار در گرجستان هر کسب و کار در آمریکا است که در بهداشت و سلامتی کسب و کار,” او گفت: “بعد اضافه کرد: “اگر شما از دست دادن اعتماد عمومی به طور کلی اگر شما نمی توانید برنده شوید اعتماد به نفس بازگشت, که به شما صدمه دیده است در دراز مدت است.”

مشتریان نهایی می گویند آنچه آنها راحت انجام

مصرف کننده را در قاب ذهن بسیار مهم است برای آینده چه اتفاقی می افتد گفت: Chris Albano مالک مشترک از ستاره ها و حملات سرگرمی های زنجیره ای ارائه می دهد که بولینگ بازی های آرکید و غذا و نوشیدنی در 15 فروشگاه در سراسر پنج ایالت های جنوبی.

“همه ما به عنوان مصرف کنندگان را مجبور به تصمیم گیری برای خودمان بر اساس آنچه ما می خواهیم انجام دهیم و نمی خواهید به انجام,” Albano گفت.

همچنین ببینید:دولت من است بازگشایی کسب و کار از جمله رستوران ها و سینما. من خودخواه, اگر من و یا من خودخواه, اگر من اقامت در خانه ؟

هر چه مشتریان تصمیم گیری Albano خواهید برای دریافت امکانات خود را در خط با دولت فدرال و قوانین ایمنی در COVID-19 عصر. مشخصات فنی ستاره ها و حملات می تواند به بازگشایی آن 10 گرجستان امکانات جمعه گذشته اما Albano گفت: او با هدف به بازگشایی این فروشگاه در 8 مه.

زنجیره ای زمان مورد نیاز برای ساخت فیزیکی تنظیمات و آموزش کارکنان بر آنچه در پیش روست.

هر خط بولینگ باز خواهد شد. بازی خاموش خواهد شد در هر بازی و تمام بازی ها را دریافت کنید پاک کردن در هر ساعت. وجود خواهد داشت محافظ صفحه نمایش نصب شده در ثبت پول نقد. “وجود دارد هیچ دیگر توپ بولینگ قفسه. را در حال حاضر چیزی از گذشته است.”

قبل از شیوع ستاره ها و حملات شاغل از 1600 نفر است. آن کاهش یافته و به 50 کارکنان در یک نقطه و در حال حاضر به 250 و می تواند اضافه کردن یکی دیگر از 200 به 250 هفته آینده Albano گفت. اما Albano نیز برای دیدن آنچه که کسب و کار خواهد بود, او اشاره کرد.

کسب و کار امن وام از 2.2 تریلیون دلار محرک لایحه را چک حفاظت از برنامه. Albano ممنون تاسیسات, اما فکر می کند که کسب و کار نیاز به یک دیگر پنجره برای دیدار با بخشش شرایط وام.

‘خطرناک ترین زمان از همه با آنچه که ما در حال برخورد با شروع کردن. آن زمان شما تعطیل.’

— کریس Albano مالک مشترک از ستاره ها و حملات

“خطرناک ترین زمان از همه با آنچه که ما در حال برخورد با شروع کردن. آن زمان شما تعطیل,” Albano توضیح داد.

هنگامی که کسب و کار به طور موقت تعطیل آنها می تواند به مذاکره در مورد اجاره و شرایط بانکی با بانک ها و صاحبخانه که درک صاحبان کسب و کار بودند و معضلات آنها ایجاد نمی کند.

اما در حال حاضر اقتصاد شروع به بازگشایی و مصرف کننده پول قرار است برای شروع در آینده Albano گفت. “هنگامی که شما شروع به بالا و دوباره که درک شروع به تغییر دوباره.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de