آن را ” پاپ ” به یک مدیر صندوق بیشتر از زمان Jan van Eck می گوید — اما در حال حاضر یک استثنا

در دنیای تبادل وجوه معامله بزرگ در حفظ و بزرگتر شدن نه فقط نقشه کشی بیشتر از سرمایه گذاری پای بلکه ساخت یک علامت در صنعت چگونه خود را تعریف می کند. در ضمن بودجه های مختلف با قرار گرفتن در معرض کالاها صرف چند هفته گذشته باد.

برای همه که Jan van Eck مدیر عامل یک خانواده کوچک تأسیس شرکت های چند دهه پیش برای ارائه به سرمایه گذاران دسترسی به کالاها در متقابل-صندوق بسته می گوید: “بسیار خوشحال” با راه همه چیز ایستاده در سمت راست در حال حاضر.

ون اک دوست دارد مزایای استفاده از ETFs او می گوید: اما “نیست مذهبی” در مورد کدام نوع از بودجه ممکن است بهترین کار برای سرمایه گذاران است. او عمیقا درگیر در توسعه محصول در این شرکت بلکه با تمرکز بر مسائل بزرگتر از جمله خدمت در هیئت مدیره کمیته ملی ایالات متحده–چین روابط. این شرکت برای اولین بار به حضور در چین از 1990s شروع شد.

ببینید:آمریکا-چین روابط بد و بدتر با عمده انشعابات برای تجارت و سرمایه گذاری و آمریکا را در انتخابات ریاست جمهوری

MarketWatch صحبت با ون اک در مورد ETF ecosphere چه سرمایه گذاران نیاز به دانستن در مورد چین و چگونه فدرال رزرو توانسته است به بازار شوک ایجاد شده توسط coronavirus بحران است. این مصاحبه که به شرح زیر بوده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح.

MarketWatch: VanEck شرکت کردم و شروع آن با ارائه دسترسی سرمایه گذاران به طلا در صندوق های سرمایه گذاری, اما در حال حاضر شما تنها تعداد انگشت شماری از صندوق های متقابل و چند ده ETFs. آنچه در آن است در مورد ETFs که خوب است برای پایان دادن سرمایه گذاران ؟

Jan van Eck: ما همیشه فکر می کنم هدف از این صندوق در مردم اوراق بهادار. من در واقع نشستن با ما فعال-مدیران نمونه کارها, هنگامی که ما در حال نشستن در دفتر و در آن طول می کشد تا یک دسته از زمان. اما من فکر می کنم راه حل برای فعال این روزها شما واقعا باید متمرکز بالا-محکومیت نمونه کارها است که نه فقط یک “شاخص plus.” من هنوز هم معتقدم در, فعال, و من فکر می کنم برای برخی از مناطق مانند احتمالا پایدار, سرمایه گذاری, من فکر می کنم فعال در واقع یک مزیت است چرا که شما واقعا نیاز به درگیر شدن با این شرکت. من نه مذهبی یک راه یا دیگر; درست است که این واقعا که ما کسب و کار رشد کرده است.

MarketWatch: چه چیزی شما را در جدید فعال nontransparent بودجه ؟

Van Eck: Ah … شما می دانید من فکر نمی کنم که رفتن به یک چیز بزرگ. من فکر می کنم اگر دوست دارید فعال استراتژی ایالات متحده به عنوان یک سرمایه گذار و سپس برای یک مشمول مالیات حساب شما خوشحال اند که در یک ETF چون شما بیشتر پس از کسر مالیات می گرداند به دلیل مزایای مالیاتی ETF لفاف بسته بندی. اما من فکر می کنم ETF اکوسیستم است که به هیچ وجه انتظار برای فعال وجوه اداره شده است که آنها می توانید ببینید اساسی منابع ،

ببینید:چه ‘nontransparent’ ETF و چرا هر کسی که می خواهید برای خود یک ؟

MarketWatch: دیگر چیزی که من واقعا کنجکاو به خود را در هفته گذشته پیشنهاد توسط یک دسته از صنایع سنگین وزن ها در مورد جوش تا نامگذاری کنوانسیون. آن را تفسیر بسیاری از مردمی بودن و سنگین-دست کنده کاری را به عنوان “طبیعی” تر از روش های سنتی به سرمایه گذاری است که آنها بهترین و شناخته شده هستند و برای پیوند کردن جایگزین به عنوان “دیگر”. شما چه خبر ؟

Van Eck: من واقعا دوست دارم آنچه من درک می کنم به این هدف آن است که به درستی ارتباط برقرار کند و به سرمایه گذاران جوهر از این صندوق و خطرات و پاداش. در واقع این نوع از یکی از داخلی ما اصول فلسفی است که زمانی که شما در حال صحبت کردن به سرمایه گذاران نیست فقط آنها را به حرکت صعودی همچنین برقراری ارتباط چه نزولی است.

آن را واقعا سخت به آینده می دانم و آن را واقعا سخت به دانستن آنچه که برای منفجر کردن. قوانین و برچسب زدن واقعا شما وجود دارد. اجازه دهید من به شما یک مثال است. مردم تا حد زیادی دسترسی به کالاها کالا از طریق قراردادهای سلف مانند ایالات متحده صندوق نفت USO, -3.87%. ما می دانستیم که شکل آتی منحنی چیزی است که هر سرمایه گذار می تواند ببینید. اما بسیاری از مردم به ارمغان آورد و این محصولات به بازار گفت: در واقع منحنی به شما می دهد این مزیت است. زمانی که آنها برای اولین بار شروع به آنها اساسا گفت: شما اضافی 4% سالانه بازگشت اساسا به دلیل شکل آتی منحنی و گفتم: آره [خنده] تا زمانی که شما نمی آن می رود و راه دیگر.

ببینید:در حال ETFs امن … به صورت خرده فروشی سرمایه گذاران ؟

پس از آن ما هزینه کمی آنجا که ما نمی تواند کشف کردن یک راه خوب به آمده تا با یک کالا صندوق — که احمقانه است چرا که ما تا به حال این پس زمینه طلا. در سال گذشته از کالاهای بازار گاو نر ما در نهایت با یک صندوق [ثابت بلوغ کالا صندوق CMCAX, -1.10% ] می کند که ثابت نورد از قرارداد است. ساخته شده است که حس می کند اما بهتر است برای انجام کاری است که خیلی از خطر جاسازی شده.

USO دمیده شده است اما حتی در سال 2006 تفاوت بین کالا معاملات آتی شاخص و نقطه قیمت نفت 20 درصد بود. به طوری که خطر بالقوه شناخته شده بود. ما نیز به عنوان یک شرکت تصمیم به انجام اهرمی محصولات و یا معکوس محصولات که دلیل بسیار است. فقط هیچ راهی وجود دارد شما در حال رفتن به برنده شدن در این جنگ از توضیح به مشتری هنگامی که شما می گویند من به شما [سه بار] بازگشت و پس از آن شما به نوبه خود در اطراف و می گویند اما ما قصد داریم به شما می دهد که. این مسخره است.

MarketWatch: چه چیزی آن را مانند یک شرکت کوچکتر که در برابر چیزی شبیه بلکراک یا پیشتاز?

Van Eck: 80 درصد از زمان این هیچ سرگرم کننده بودن یکی از ETF غول. من صحبت کردن در مورد غلظت ETF صنعت و بسیاری از صنایع دیگر نیز هست. اما این تا حدودی ناشی از تکنولوژی و مقیاس و کاهش هزینه به مشتری, بنابراین من می توانید آن را مبارزه نیست. هدف ما این است که فقط به سعی کنید برای زنده ماندن به چه چیزی من را به عنوان یک جریان تحکیم تلاش است.

با این که من فکر می کنم در حال حاضر ما در آن 20 درصد از زمان که در آن من در واقع به یک شرکت خصوصی است. در این نوع از محیط آشفته ما لازم نیست که به نگرانی در مورد انواع دیگر از مزخرف — استخدام انجماد و یا هر آنچه که شما ممکن است در یک سازمان بزرگتر. ما فقط می توانید نگه داشتن تمرکز بر روی رشد ما برنامه دارد. که یک به علاوه. بدیهی است که با داشتن طلا در ترکیب ما مثبت است چرا که ما اوم — من مطمئن هستم که آن را به طور چشمگیری کاهش یافت در ماه مارس است اما در پشت صحنه یک کمی کمک می کند. ما به اندازه کافی منابع و مقیاس در حال حاضر به شانس زنده ماندن یک دهه دیگر.

(یادداشت سردبیر: از 21 شرکت دارایی های تحت مدیریت شد $53.6 میلیارد دلار — در مورد $1 میلیارد دلار بیشتر از در آغاز ماه مارس.)

بخوانید:سه مدیران صندوق ممکن است به زودی کنترل نزدیک به نیمی از تمام شرکت های بزرگ, رای گیری, قدرت, محققان هشدار می دهند

MarketWatch: من به شما گفت که بسیاری از نمایش ها در چین و سرمایه گذاری مورد در سراسر چین در حال حاضر.

Van Eck: من حدس می زنم که چگونه من می خواهم بگویم این است که شما لازم نیست که به مانند چین اما اگر شما یک سرمایه گذار در همه, پس از آن شما باید به یک نمایش در چین است. آمریکا و چین دو موتور برای اقتصاد جهانی است. آنچه من در من سه ماهه سرمایه گذاری چشم انداز است سعی کنید تا مطمئن شوید که ما در حال داشتن یک آمریکا-تنها گفتگو در مورد اقتصاد جهانی به دلیل من فکر می کنم بازار تحت تاثیر آنچه که در چین است. آخرین بار قیمت کالاها کاهش یافت و در سال 2015 و به این خاطر نبود که آمریکا در رکود اقتصادی; آن بود که چین در نيمه رکود است.

ببینید:بدون اقتصاد چین و بعد فورا رفت واز بهتر این مفاهیم می تواند جدی تر از سرمایه گذاران متوجه

بزرگترین سیاست حرکت در سال گذشته بود قطعا زمانی که فدرال رزرو شروع به برش ، من فکر می کنم آنها که چون آنها ترس از یک فرود سخت در چین که کاهش بود اقتصاد خود را به طور چشمگیری افزایش نرخ بهره در چین و همچنین صدمه زدن به خود را در بازارهای مالی است. من از نوع توصیف جهان به عنوان: ما و چین در یک قایق زندگی. ما می توانیم خارج کردن چاقو, اما من فکر می کنم هر دوی ما مهم نیست که چقدر ما تیز چاقو و می خواهید برای چاقو زدن به شخص دیگر ما فقط تا پایان puncturing قایق زندگی و پس از آن ما در حال رفتن به در دریا با کوسه. جایی که ما نشسته اقتصادی است.

MarketWatch: با انتخابات آینده به نظر می رسد مانند آن چاقو واقعا بیرون آمدن.

Van Eck: من به حالت پایه است که هیچ گنده تغییر سیاست است که تحت تاثیر بازار نسبت به چین است. وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از شعارهای من کاملا آگاه است. من در هیئت مدیره یک سازمان غیر دولتی است که با این نسخهها کار با چین است. آنها راه اندازی اولین پینگ پنگ بازی در سال 1972 و هنری کیسینجر است که در آن بیش از حد. بنابراین من سعی کنید به توجه. اما در همان زمان است که بسیاری از شعارهای سیاسی نیز وجود دارد مقدار زیادی از باز شدن اقتصاد چین در حال حاضر به عنوان در هر معامله تجاری, بنابراین ما فقط باید برای دیدن. من معنی نیست که برای به حداقل رساندن آن: این خطر وجود دارد. اما آیا این واقعا درایوهای بازار, من خیلی مطمئن نیستم.

MarketWatch: شما باید یک ETF ANGL, +0.36% که آهنگ “فرشتگان سقوط کرده” که اوراق قرضه که دارای سرمایه گذاری-درجه در زمان صدور, اما پس از سقوط به آشغال خاک. آیا شما می خواهید به صحبت در مورد تغذیه به که در گوشه ای از بازار ؟

Van Eck: این کم هزینه مضطرب-بدهی صندوق درست است ؟ آن سال از فرشتگان سقوط کرده. ما باید بزرگترین هجوم fallen angels احتمالا در حرفه ما. من فکر می کنم این صندوق است که به خوبی می چرخاند. این یک contrarian خرید استراتژی است.

تا آنجا که فدرال ریزرو سیاست من در برابر تغذیه درگیر شدن در بازار ETF. من انکار نمیکنم که آنها قطعا کمک نقدینگی از بازارهای اما من فقط فکر می کنم ETF اکوسیستم کوچک است و لازم است برای آنها را به استفاده از ETFs. در اروپا [بانک مرکزی] آیا بسیاری از خرید از ابزار در طول دهه گذشته و آنها نمی نیاز به رفتن به ETFs. من همچنین فکر می کنم این یک تضاد آشتی ناپذیر برای بزرگترین ETF شرکت به انجام ETF خرید. من اهمیتی نمی دهند چه مقدار از نور خورشید وجود دارد که روند — آن را فقط مرتب کردن بر اساس چیزی است که شما نمی خواهد فکر می کنم تا کنون درخواست خود را به دیگری میباشد.

جزئیات بعدی:فدرال رزرو در حال رفتن به خرید ETFs. به چه معنی است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>