آن را زمان برای Giants’ اوان Engram

قسمت پنج در یک سری تجزیه و تحلیل New York Giants.

که غول برداشت پنجم-سال گزینه در اوان Engram هیچ وجه بدان معنی است که آنها به طور کامل متعهد به او. آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال مالی حرکت به امن او قرارداد از طریق 2021 فصل است.

این است که یک سال پیش برای Engram که دلخوشیها و ورشکسته تیم و طرفداران خاص خود را دارد و نیاز به ایجاد ثبات کار خود را با ماندن در این زمینه است.

آن است که بیش از حد خشن را نشان می دهد آن است که همیشه چیزی با Engram اما اغلب چیزی با او. او در 15 بازی به عنوان یک تازه کار, فقط 11 در سال 2018 و حرفه ای-کم هشت بازی فصل گذشته از دست رفته با زانو موضوع و سپس رفتن به پایین با اواسط پا پیچ خوردگی در هفته 9 برابر کابوی ها در “دوشنبه شب فوتبال است.”

که آن را برای Engram. او تحت عمل جراحی قرار گرفتند Dec. 20 به تعمیر جزئی Lisfranc اشک یک روش است که نیاز به مقدار زیادی از زمان برای درمان است و هرگز خوش آمدید برای عبور نواز تنگ پایان که متکی بر سرعت و شتاب به زندگی را.

اوان Engramگتی ایماژ

در دسترس بودن بسیار مهم است به مهر یک بازیکن به عنوان قابل اعتماد و Engram شده است در دسترس نیست برای 29 درصد (14 نفر از 48) از بازی های NFL. او یک ریز کوک ورزشکار مستعد ابتلا به نژادها و می کشد و آزار دهنده مسائلی است که محدود به زمان خود در میدان تمرین و بازی. این یک مشکل است و با مربیگری رژیم در محل این است که در برخی از راه یک شروع جدید برای Engram.

شما می توانید شرط می بندم مربی جو قاضی و به خصوص حمله هماهنگ کننده Jason گرت مشتاق هستند برای چک کردن در Engram را نوتوانی پیشرفت و او را غرق در بازی عبور کنید. Engram می شود یک فرصتی برای ایجاد اولین برداشت با این گروه و سالم ماندن است که اول منظور از کسب و کار.

Levine ToiloloAP

او نهایی دور اول انتخاب کنید از سابق مدیر کل جری ریس معنی او است نه بر دیو Gettleman را لجر اگر همه چیز به جنوب.

این یک پشته از منفی برای یک بازیکن با مشروع مخل و مهارت های یک فرد که افزایش هر اتاق او وارد. Engram خود را نشان داد به طور مستقیم تیرانداز به عنوان یک تازه کار است و به صورت جدی در همه چیز او را در حالی که در ساختمان است. او تا به حال یک مشکل با قطره زودتر در کار خود را اما نگرانی اصلی او این است که حفظ بدن خود را. او تمایز از تخلیه در دانیل جونز’ برای اولین بار NFL touchdown تصویب و راه Engram روشن جت در 75-حیاط بازی به ثمر رساند در خلیج تمپا نشان داد دقیقا آنچه که او قادر به انجام است.

ارسال غول سوالات پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“من می خواهم به بخشی از چرخش در اینجا” Engram گفت. “من می خواهم به بخشی از چرخش که در حال آمدن است.”

او خواهد بود اگر او می تواند باقی بماند در این زمینه است.

به تعادل موقعیت غول امضا جانباز Levine Toilolo اساسا به جای بازنشسته Rhett Giles به عنوان یک مسدود کننده و jack-of-all-trades. قوی 6-پا-8 Toilolo دارای 97 حرفه ای پذیرایی در هفت سال برای سه تیم مختلف و باید یک “پرتاب آن وجود دارد” هدف جونز در منطقه قرمز و همچنین به عنوان یک قابلیت در خط مسدود کننده.

“من فکر می کنم برای من که کمی مغرضانه من همیشه فکر می کنم بیشتر تنگ می رسد در این زمینه بهتر” Toilolo گفت. “تنگ پایان موقعیت منحصر به فرد است یکی از نظر شما می توانید بسیاری از انواع مختلف بدن و ورزشکاران مختلف در خارج وجود دارد. شما می توانید بپرسید آنها را به انجام طیف گسترده ای از چیزهایی است.”

آن جالب خواهد بود تا ببینید چه می آید بعدی برای Kaden اسمیت. او یک ششم-انتخاب دور از 49ers اما رو چشم پوشی و برداشت توسط غول. او به پایان رسید تا ابتلا به 31 عبور برای 268 متری و سه touchdowns از جمله این بازی برنده در وقت اضافه در هفته 16 برابر Redskins — پس از سرزنش او را برای غول های از دست رفته در تعقیب جوان در سال 2020 پیش نویس است. اسمیت نشان داد یک استعداد برای گرفتن باز است که می تواند اثبات مفید.

گرت Dickerson از برگن کاتولیک دبیرستان بوده است در صحنه برای دو سال بیشتر در تمرین تیم ملی خواهد شد و سعی کنید به چوب در اطراف یک بار دیگر. جذاب ترین تازه وارد ممکن است Rysen جان از دانشگاه سیمون فریزر در بریتیش کلمبیا. جان 6-7 و او گرفتار 10 touchdown عبور می کند در 10 بازی آخر فصل. حداقل او خواهد بود قابل توجه در این زمینه در اردوگاه های آموزشی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de