‘آن را به امن است. اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. Stitt می گوید: دولت آماده است تا به صورت محوری تولسا کمپین تجمع

واشنگتن – Oklahoma رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه که دولت آماده است تا میزبان محوری کمپین تجمع روز شنبه رد از هشدارهای مقامات بهداشت در مورد میزبانی یک گردهمایی بزرگ در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما خیلی هیجان زده به شما در” Stitt یک جمهوری خواه گفت: رئیس جمهور در کاخ سفید رویداد متمرکز بازگشایی اقتصاد است. “اوکلاهما را آماده برای سفر خود را.”

برخی از مقامات دولتی از جمله جمهوری خواهان هشدار داده اند در برابر آوردن هزاران نفر از مردم به داخل سالن محل برگزاری BOK مرکز در طول بیماری همه گیر. اوکلاهما در حال تجربه ضبط خوشه در روزانه coronavirus موارد هر چند Stitt گفت: بستری شدن در بیمارستان پایین باقی می ماند.

این تجمع را علامت رئیس جمهور برای اولین بار بازگشت به مبارزات انتخاباتی از اوایل هفته از این بیماری همه گیر و در یک زمان می آید زمانی که حمایت خود را از لغزش است در میدان نبرد متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران شروع به پوشش این رویداد روز پیش.

BOK مرکز دارای حدود 19,000 مردم است.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آوردن اعمال موسیقی خدمه دوربین برای تولسا رالی

اوکلاهما کمیسیون بهداشت و درمان گفت: در این هفته که تجمع کنندگان روبرو خواهد شد یک “افزایش” coronavirus خطر و محلی مقامات بهداشتی باید به نام برای تجمع برای لغو و یا نقل مکان به محل های مختلف.

G. T. به bynum, تولسا را جمهوری خواه شهردار نیست برنامه ریزی برای حضور در این تجمع است. “من دوست داشتم برخی از شهرستان های دیگر به اثبات رسیده ایمنی از جمله یک رویداد در حال حاضر,” او نوشت: در Facebook این هفته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آوردن اعمال موسیقی و مشخصات بالا عملیاتی به نمایش گذاشتن رئیس جمهور حمایت تهمت کمپین سخنگوی سامانتا Zager گفت. این کمپین می گوید: بیش از یک میلیون نفر امضا کرده اند حاضر به حضور در این رویداد.

کمک ها: Oklahoman آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>