سالانه آنلاین به کمپین که موجب میلیاردها دلار برای موسسات خیریه در حال برگزاری اضطراری نسخه از این رویداد برای کمک به مردم رنج می برند به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دادن سهشنبه معمولا اتفاق می افتد در روز سه شنبه بعد از شکرگزاری اما این سهشنبه, مه 5 دهندگان میزبانی دادن سهشنبه در حال حاضر “به عنوان واکنش در شرايط اضطراری به سابقه نیاز ناشی از COVID-19,” سازمان گفت.

“جوامع در حال تشویق به اقدام از طرف پاسخ دهندگان برای اولین بار به عنوان به خوبی به عنوان جهان دیگر — اغلب فراموش شده — کارگران خط مقدم: به سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های جامعه است که خوراک و خانه و آموزش و پرورش همسایگان نهفته جهانی همه گیر” دادن سهشنبه سازمان در بیانیه ای گفت.

به روز شنبه افزایش 2 میلیارد دلار برای ایالات متحده غیر انتفاعی در سال 2019 اما پس از همه گیر است برخورد دو ضربه از بیماری و مشکلات اقتصادی. بیش از 30 میلیون کارگران شغل خود را از دست.

برخی از 41.5 درصد از بزرگسالان ایالات متحده می گویند خانواده خود را از دست داده اند شغل و یا درآمد به دلیل شیوع کروناویروس و در میان کسانی که 42 درصد گفت: آنها نمی توانند برای پرداخت هزینه های اساسی مانند اجاره و رهن آب و برق, مواد غذایی و یا مراقبت های پزشکی در ماه گذشته یک نظر سنجی انجام شده بین 25 مارس و آوریل 10 توسط موسسه شهری و بودجه توسط رابرت وود جانسون بنیاد یافت.

اما حتی افرادی که نمی توانیم به اهدای پول به یک موسسه خیریه می تواند تفاوت را می گویند سازمان دادن سهشنبه در حال حاضر. در یک راهنمای در مورد چگونه افراد می تواند کمک به شنبه دهندگان نشان می دهد مجازی داوطلب ارسال یک ویدیو که سهام یک مهارت مفید و یا در حال اجرا errands برای همسایه که به تنهایی و یا فقط چک کردن در در آنها به طوری که آنها می توانید شنیدن یک صدای دوستانه.

افرادی که امکانات مالی می تواند پیدا کردن شماری از سازمان های خیریه برای کمک به خیریه رتبه وب سایت موسسه خیریه هدایتگر و CharityWatch. برای کمک در حیاط خلوت خود را در جامعه پایه و ایالات راه دو گزینه. مواد غذایی بانک ها را شاهد افزایش در تقاضا به عنوان بسیاری از مقابله با گرسنگی است. برای پیدا کردن یکی در منطقه خود را برای کمک به بررسی تغذیه امریکا سایت.

همچنین نگاه کنید:6 راه برای کمک به دیگران در طول شیوع کروناویروس — ‘هر کس یک پاسخ در این بحران’

همه گیر و اقتصادی خود را خرید اینترنتی باید آمار برخی گروه ها سخت تر از دیگران با آفریقایی-آمریکایی ها و سایر مردم از رنگ تحمل نامتناسب تلفات سلامت اثرات. در ضمن بسیاری از دستمزد پایین کارگران در صورت دو برابر خطر ابتلا به ویروس و رنج مالی. به انزوای اجتماعی از این بیماری همه گیر است و همچنین ایجاد مشکل اثر موج دار شدن از جمله نگرانی ها در مورد افزایش خشونت خانگی و کودک آزاری است.

“آسیب پذیر ترین در میان ما خواهد بود ضربه سخت ترین و طولانی ترین برای بازیابی” Regine A. وبستر, معاون رئیس جمهور از مرکز فاجعه بشردوستانه گفت MarketWatch در ماه مارس است. “به یاد داشته باشید وجود خواهد داشت سلامت جسمی سلامت روحی و روانی و اقتصادی اثرات این بیماری همه گیر طولانی پس از اولیه شیوع بیماری است.”

برخی سخاوتمندانه آمریکایی ها در حال حاضر اهدا تمام یا قسمتی از 1200 دلار محرک چک به موسسه خیریه. افرادی که کمک مالی به موسسه خیریه در این سال می تواند کسر تا 300 دلار از کمک مالی خود را از درآمد مشمول مالیات بدون itemizing به لطف قوانین جدید ایجاد شده توسط مراقبت عمل می کنند.

بزرگ نام خیر و شرکت ها باید پول ریخت به پاسخ به COVID-19 بحران است. بنیاد بیل و ملیندا گیتس led توسط مایکروسافت MSFT, +2.44% بنیانگذار شرکت بیل گیتس و همسرش است و تن به تن در $256 میلیون; توییتر TWTR, +1.40% از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت جک دورسی متعهد $1 میلیارد دلار از میدان, Inc. سهام گوگل GOOG +0.46% متعهد بیش از 800 میلیون دلار زیادی از آن خواهد شد در قالب اعتبار آگهی برای کسب و کارهای کوچک.

دادن سهشنبه ایجاد شد و در سال 2012 توسط 92nd Street Y و بنیاد سازمان ملل متحد به عنوان یک راه برای ترویج سخاوت. در این سال به روز شنبه برنامه ریزی شده برای دسامبر. 1 در سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de