DES MOINES, آیووا — اگر زندگی عادلانه کایل قهوه ای و پاملا Dennen سزاوار زمان بیشتری را با هم.

این زن و شوهر از مرشللتون شهر حدود 28000 ساکنان به حال سال ها وقت صرف غلبه بر موانع شخصی و فاصله فیزیکی بین آنها Dennen گفت: Des Moines ثبت نام کنید. آنها جشن سه سال از ازدواج در ماه فوریه است.

حدود دو ماه بعد در اواسط ماه آوریل قهوه ای مشغول به کار نهایی خود را تغییر به عنوان یک تکنسین تعمیر و نگهداری در TPI کامپوزیت در نیوتن. قهوه ای, 54, درگذشت 12 روز بعد در 29 آوریل در Des Moines بیمارستان از COVID-19 عوارض.

در طول این 12 روز قهوه ای و Dennen ساخته شده و پنج سفر به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی Dennen گفت. آن زمان دو بازدیدکننده داشته است به امن یک آزمون برای رمان coronavirus.

قهوه ای علائم پس از آن بدتر به نقطه ای که او نمی تواند صحبت می کنند. زن و شوهر, سه راند به اتاق اورژانس در مرشللتون و نیوتن. دو بار او را در بازگشت به خانه با Dennen, حتی پس از پرستاران از طریق تلفن به او گفت که او نیاز به درمان.

“این سخت است نه به تعجب اگر او تا به حال شده است جدی گرفته شود قبل از آن اگر آنها به حال مداخله زودتر می تواند ریه های خود پاسخ داده اند بهتر است؟” Dennen پرسید. “می تواند او شاید در امان است? منظورم این است که هیچ کس تا کنون می دانید که.”

در پنجمین سفر بود که هر دو مارس 23 یا 24 — دو روز با هم زد Dennen گفت: — UnityPoint سلامت در مرشللتون بستری قهوه ای پس از او خون-اکسیژن سطوح آغشته به شدت. در پایان تعطیلات آخر هفته یک آمبولانس هوایی در زمان او به آیووا Methodist مرکز پزشکی در Des Moines.

در Marshalltown, Dennen شروع به تجربه علائم خود را. خشک سرفه اغلب قطع مصاحبه او با ثبت نام در روز جمعه. او شده است در سمت چپ قرنطینه در خانه اش قادر به سرند با دوستان و خانواده مبادا آنها مریض است.

“من تا به حال یک آغوش که واقعا یک چیز عجیب و غریب,” او گفت:. “فقط آن را واقعا سخت به این از دست دادن و بیمار می شود و در قرنطینه می شود و همه در همان زمان. منظورم این است که این یک کابوس است.”

‘زندگی رویایی ما’

قهوه ای و Dennen ارتباط بود و پر از دست انداز در اوایل اما نه به این دلیل آنها را دوست ندارد و هر یک از دیگر.

ملاقات آنها در eharmony یک سایت دوستیابی آنلاین است. او زندگی می کردند در شیکاگو و سپس اذعان می کند او نادیده گرفته براون در ابتدا از آنجا که او زندگی می کردند در حالت های مختلف. اما او گفت: او تا به حال چشم است که “فقط خیلی مهربان.”

ایمیل ها در نهایت تبدیل به تماس های تلفنی و حضوری بازدیدکننده داشته است. قهوه ای بود و صادقانه در مورد هزینه های بسیاری از زندگی بزرگسالی خود را در دام اعتیاد به مواد مخدر است که در نهایت او را در زندان. او گفت Dennen چگونه او در بر داشت ایمان خود را به عنوان او راه می رفت از طریق حیاط زندان یک روز.

“او را نجات داد و او فورا تحویل از اعتیاد” Dennen گفت. “او تا به حال هرگز یک علامت خروج.”

TPI استخدام او هنگامی که او و بازگشت او به زندگی در مرشللتون. برنامه کار خود را به او سه روز آخر هفته هر هفته تا او و Dennen خاموش که بازدید از آنها برای پنج سال, او گفت:.

آنها ازدواج کرده و یک سال قبل از حرکت در کنار هم. Dennen رنج می برد از پشت شدید مشکلات قرار داده است که او را در یک صندلی چرخدار به طور موقت. آنها در حال حاضر مشغول شدند اما آنها بحباله نکاح در اوردن, زود پس Dennen می تواند در قهوه ای طرح بیمه بهداشت و درمان. او دوباره تلفن همراه پس از دو سال شدید درمان فیزیکی است.

پس از او جوانترین دختر نقل مکان کرد و از شیکاگو به خانه او پیوست قهوه ای در مرشللتون در سال 2018 است. سه هفته بعد یک گردباد پاره پاره از طریق شهرستان است. آن را در مورد $80,000 ارزش آسیب به خانه خود را, اما Dennen گفت: بعدها ثابت و خانه است و بهتر از آن بود که او نقل مکان کرد.

“ما هر دو زندگی رویای ما, پس به صحبت می کنند” Dennen گفت. “ما هر دو شده است از طریق بسیاری از دلشکستگی و غم و واقعا غم انگیز بار بود و ما هر دو واقعا شفا به هر یک از دیگر.”

دین Lawthers قهوه ای دوست از دبیرستان زندگی در همان خیابان به عنوان زن و شوهر. این دو با کمک یکدیگر با خانه و حیاط کار می کنند. هفته پیش قهوه ای گفت Lawthers که با او کار خانه و Dennen او احساس او می خواهم برنده قرعه کشی.

“من به او گفتم او بود و او سزاوار آن” Lawthers گفت.

گرفتن یک آزمون

قهوه ای کار کرده آخرین تغییر در TPI در آوریل 17. او احساس سوزش در قفسه سینه و سرفه. توسط شب او تا به حال تب شدید و بدن درد Dennen گفت.

او تلاش برای دریافت یک آزمون از روز بعد اما یک UnityPoint مراقبت فوری تسهیلات در مرشللتون رد او نوشت: در Facebook, چرا که او تحت 65 و نه یک کارمند در یک کارخانه بسته بندی گوشت می آمد. خود را در رسانه های اجتماعی ارسال شد بیش از 200 نظرات و 1000 سهام.

همان روز او قادر به امن آزمون در MercyOne مرکز پزشکی در نیوتن که در آن دیگر TPI کارکنان رفته بود.

UnityPoint سخنگوی لورا Rainey گفت: ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به شرح زیر تست ارشاد از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و آیووا وزارت بهداشت.

با توجه به IDPH پروتکل به عنوان از آوریل 17, دولت, بهداشتی آزمایشگاه را قبول آزمون از بیماران اگر آنها در بیمارستان بستری شدند با علائم تنفسی یا تب بیش از 60 با علائم یک بیماری مزمن پزشکی; هر فرد با علائم زندگی می کند که در یک جمع تنظیم و یا ضروری کارگر با علائم. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند این تست بیمار از طریق یک آزمایشگاه ملی بدون IDPH تصویب.

Dennen گفته بود نگران ابتلا به این ویروس در محل کار. در مارس 13, نیوتن دیلی نیوز گزارش داد که دو TPI کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. TPI به طور موقت متوقف شد, تولید در آن نیوتن تسهیلات که در استخدام بیش از 1000 کارگر در آوریل 24 بعد از 28 کارکنان آزمایش مثبت است.

“او تا به حال شده است در معرض بسیاری از افراد مختلف در TPI که به پایان رسید تا تست مثبت” Dennen گفت.

در شنبه TPI اعلام کرد که بعد از تست تقریبا همه از آن نیوتن کارکنان در آوریل 25, 20% از آزمایشات و یا در حدود 200 نفر آمد مثبت برای COVID-19. باد تیغه تولید کننده گفت: آن را نیز تمیز آن گیاه است.

این شرکت عرضه فولاد ماسک برای کارگران و خانواده های آنها برای جلوگیری از جامعه گسترش TPI گفت و امن اتاق های هتل برای کارکنان که تست منفی به طوری که آنها می تواند منزوی.

سه ER بازديد

آوریل 20, دو روز پس از قهوه ای رو تست وضعیت خود بود بدتر شده است. او نمی تواند صحبت بدون سرفه بنابراین Dennen به نام UnityPoint بیمارستان در مرشللتون.

او گفت: یک پرستار او صحبت کرد به او گفت قهوه ای علائم موجه 911 تماس بگیرید. Dennen گفت: نه او می تواند او را در. آنها وارد اتاق اورژانس که در آن قهوه ای داخل رفت در حالی که Dennen منتظر در ماشین. او را به عهده گرفت او پذیرفته شود اما او بیرون آمد و سه ساعت بعد.

خون او-سطح اکسیژن اندازه گیری شد و در 95 در نظر گرفته بیش از حد بالا پذیرفته شود Dennen گفت. آنها رفت و برگشت به خانه و او شروع به احساس می کنید بدتر است. او خود را از دست داده اشتها و نشستن در رختخواب باعث خستگی و سرفه حملات.

“من نمی توانم توصیف صدای او را” Dennen گفت. “آنها افتضاح است. آنها افتضاح ترین چیز برای گوش دادن به, اما پزشکان باید آن را شنیده اید چرا که او نمی تواند هر چیزی را انجام دهید بدون اینکه کسانی که برای تلفن های موبایل.”

دو روز بعد یک پرستار در نیوتن به نام با براون نتایج آزمون. او شنیده قهوه ای سرفه در پس زمینه و مانند Marshalltown, پرستار خواست Dennen به او را به بیمارستان و حتی ارائه به ارسال یک آمبولانس.

اما وقتی که او رفت و به MercyOne بیمارستان در نیوتن این همان داستان است. پزشکان دیدم قهوه ای به عنوان Dennen منتظر در ماشین خارج است. او در پیامک خود را که آنها تخلیه و او به یک دکتر در تلفن. دکتر به او گفت او خون-اکسیژن سطح هنوز هم بالاتر از 90 و سرفه خشک و بخشی از استدلال به فرستادن او به خانه بازگشت.

“من فقط به آویزان بر روی او چون من خیلی عصبانی” Dennen گفت.

گرگ Lagan سخنگوی MercyOne تایید کرد که پزشکان را دیدم قهوه ای در آوریل 22, اما او کاهش یافته است به ارائه اطلاعات بیشتر با استناد به بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون است.

قهوه ای آنقدر خسته بود پس از سفر به نیوتن که آن را در زمان حدود 30 دقیقه به احضار به اندازه کافی انرژی برای بازگشت به رختخواب در خانه. پسر عموی خود را کاهش یافته است oximeter پالس بنابراین Dennen می تواند پیگیری از سطح اکسیژن در خانه.

خواندن به زودی به کمتر از 90 و در نهایت به 86. آن زمان برای سفر سوم به ER.

“او فقط تقریبا شروع به گریه” Dennen گفت. “گفت:” آنها نمی خواهد به من کمک کند. آنها نمی خواهد هر چیزی را برای من.'”

هنگامی که آنها وارد دوباره در UnityPoint ER در Marshalltown, Dennen ماند توسط شوهرش را در کنار اصرار به کارکنان که آنها او را در. او حالا در نظر گرفتن هیچ یک پاسخ در این زمان و در بیمارستان بستری او.

لگن و Rainey هر دو خود گفت: بیمارستان های در حال زیر بیمار دستورالعمل غربالگری از CDC و IDPH.

“این تصمیم به مانیتور بیمار در صورت بستری یا سرپایی تنظیم باید مورد به مورد و بر اساس” CDC نوشت در وب سایت خود را. “این تصمیم بستگی به تظاهرات بالینی مورد نیاز برای مراقبت های حمایتی بالقوه عوامل خطر برای بیماری شدید و توانایی بیمار به خود منزوی در خانه.”

به دلیل HIPAA Rainey گفت که او نمی تواند تایید یا رد که قهوه ای بود UnityPoint بیمار است.

“افکار ما و نماز بیرون رفتن برای همه افراد و خانواده ها در برخورد با این بیماری” Rainey در بیانیه ای گفت. “به همین دلیل آن را بسیار مهم برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری با شستن دست های خود را با پوشیدن یک ماسک و اجتماعی فاصله.”

بسیار بسیار خسته کننده’

قهوه ای درگذشت حدود 3 صبح روز چهارشنبه پس از او گرفته شد به Des Moines. او تا به حال شده است تسکین یافته و قرار دادن در دستگاه تنفس مصنوعی. Dennen هنوز هم در Marshalltown, مریض تر از او تا کنون بوده است.

او تا کنون نه مشکل تنفس بنابراین او قصد دارد به سوار شدن به آن را. دوستان گفته اند او را به رفتن به بیمارستان منتقل اما پس از تجربه او با شوهرش او چهره او نیز پذیرفته نخواهد شد.

Dennen گفت: مرشللتون بار-جمهوری خواه که دولت دستورالعمل برای بیماران می تواند مقصر باشد.

“این بسیار نا امید کننده رشته از وقایع” او گفت:.

Lawthers گفت: او را درک بیمارستان پروتکل اما او گفت: آن را “boggled ذهن خود” است که آن را در زمان بسیار طولانی برای قهوه ای کرد.

“من درک نمی کنم چرا که نمی خواهد یک استثنا و او را در” او گفت:.

یک بنای یادبود و یا یاد خدمات باید صبر کنید. حتی اگر او به تنهایی Dennen گفت: خانواده کلیسا در بازگرداندن کلیسا در مرشللتون است نگه داشتن چشم در او و علائم.

Dennen گفت: اگر او را دریافت مریض تر وجود دارد یک برنامه برای گرفتن او را به بیمارستان در شهر های مختلف.

Austin توپ را پوشش می دهد شهر Des Moines برای ثبت نام. او را در رسیدن به awcannon@registermedia.com یا 515-284-8398. اشتراک خود را باعث می شود کار مانند این ممکن است. مشترک شدن در امروز در DesMoinesRegister.com/Deal.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de