کریس ایوانز را دوست دارد سگ او طفره زن. اما “کاپیتان امریکا” ستاره هرگز نباید اعتماد با sheers دوباره پس از botching خود را پوچ قرنطینه کوتاه کردن مو.

Evans, 38 ارسال شده اثبات بدترین سگ کوتاه کردن مو تا کنون در توییتر دوشنبه, نشان دادن طفره زن را نابود کت به عنوان سگ شکر خدا نگاه در جهت دیگر است.

“آن رفت طوری سریع است. من حدس می زنم برخی از چیزهایی که بهتر است سمت چپ به حرفه ای” ایوانز نوشت و اضافه کرد “او دیده نشده و یک آینه است. من به او گفتم آن را به نظر می رسد بزرگ است.”

ایوانز روشن ساخته است که او (و طفره زن) فکر ایوانز بود تا گیر کار.

“من به او اطمینان داد که من می دانستم که آنچه که من انجام شده بود. او به نظر می رسید در ابتدا شک و تردید اما با کمک از چند رفتار من صحبت او را به آن” ایوانز نوشت.

Chris Evans قدردانی خود را به سگ: “او را ترک نمی کند من از طرف’

Evans به نام چهار پا خود را بهترین دوست از پنج سال “یک mutt, من می توانم به شما بگویم چه نژاد” که او به ارمغان می آورد آسایش و آرامش خود را در طول coronavirus قرنطینه. ایوانز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز “او را ترک نمی کند با من طرف است.”

در حال حاضر هر دو رفتن به گیر نگاه به مو بد است.

ایوانز بود بلافاصله هزینههای در رسانه های اجتماعی برای botched کوتاه کردن مو. به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد او را در حال پخش اندی باربر در AppleTV را “دفاع از یعقوب.”

“کریس, شما در حال بازی یک آرایشگر معنا نیست که شما یک آرایشگر.. لطفا..” نوشت: یک کاربر توییتر.

یکی دیگر از کاربر توییتر تصور طفره زن را بیان وقتی که پوچ در نهایت می بیند در آینه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de