هنگامی که قد بلند و ریشو کشتی قایقرانی کاپیتان رقصید به زندگی او در اواخر سال 2009 جولی مک کی آماده بود به جاروب کردن پا. مک کی یک ماساژ درمانگر بود زندگی در نزدیکی بالتیمور زمانی که او flirted با هیو پنهان در منع رقص در یک سنگ قدیمی کلیسا یک شب.

بیش از صدا سلتیک کمانچه موسیقی جولی آموخته فقط به اندازه کافی در مورد هیو به “تقریبا می گویند:” بله من ازدواج شما “” در عرض چند دقیقه از ملاقات با او, او به یاد می آورد یک دهه بعد.

بیش از چند سال آینده او با ترک شغل خود به دنبال هیو به Drummond Island یکی از دورترین گوشه های فوقانی میشیگان و باز و سپس بسته — یک ماساژ عمل وجود دارد پس از هیو تصمیم به سرانجام خوب را در یک رویای دیرینه: ساختمان بلند کشتی از ابتدا و راه اندازی یک کسب و کار را به گردشگران در سفر به عنوان کوتاه که دو ساعت و تا زمانی که دو هفته است.

همانطور که برای بسیاری از کسب و کار کوچک صاحبان سفر خود شده است و هفت روز در هفته کار و عشق. و همانطور که برای بسیاری از کسانی که تعقیب رویاهای نتیجه حاصل شد نامشخص است. با وجود آن جولی جولی در حال حاضر Covert سن 51 — و هیو, 59, تا به حال فقط ضربه خود را گشاد گشاد راه رفتن.

باز به سختی یک سال و نیم آنها امیدوار بودند برای یک سود سال 2020 است. سپس coronavirus بحران منفجر شد. در حال حاضر مانند بسیاری از آمریکایی ها آنها را در یک مکان نا آشنا: تقلا برای منابع کمیاب در پی جهانی تروما.

“ما در حال سقوط از طریق ترک” جولی گفت.

2016: جولی و هیو یک استراحت پس از کفپوش به گاری روپوش دار هال

دی کشتی بلند

زمانی که زن و شوهر مجموعه ای را برای ساخت گاری روپوش دار در سال 2014 آنها فرض آن را به هیو, کار تمام وقت, یک سال برای تکمیل این پروژه است. در عوض از آن زمان سه. جولی بسته او را ماساژ تمرین و پیوست او تمام وقت در سال-and-a-half علامت و زن و شوهر نیز تا به حال یک چرخش بازیگران از داوطلبان.

“ما تعمید او در ژوئن 2018 قرار دادن ماست در آغاز ماه اوت و میره تا سپتامبر آن سال” جولی گفت. کشتی نام گاری روپوش دار هارون جواهر — H برای هیو, J برای جولی.

یک واقعیت از زندگی در یک شهر شمالی این فصل کوتاه: روز یادبود از طریق سپتامبر. اما این شرکت رو به یک جامد شروع و در سال 2019 شد و در حال حاضر شاهد تکرار مشتریان. در ماه دسامبر مردم به خرید گواهی هدیه برای سال پیش رو و از طریق زمستان جولی رزرو کرده بود. او حتی برنامه را روی سه تابستان deckhands این شرکت برای اولین بار کارکنان.

“ما واقعا به دنبال به جلو به یک حتی بهتر از سال پیش,” او گفت:.

تا اوایل ماه مارس است.

زنگ تلفن متوقف شد. و در ماه آوریل برای اولین بار لغو شد نورد در. “من فکر باشه جایی که من هستم رفتن به آمده تا با بازپرداخت پول؟” جولی گفت.

مرتبط:این کسب و کار کوچک صاحبان ساخته شده رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند — و سپس coronavirus آمار

زن و شوهر, big هزینه بیمه حدود 5500 دلار, dockage هزینه در حدود 1200 دلار در هر ماه سوخت و هزینه های صدور مجوز از جمله برای مواد غذایی به آنها خدمت می کنند در قایق. اما آنها نیز در زمان از یک وام کسب و کار برای ساخت قایق.

“من خوشحالم که من با یک بانک کوچک,” جولی گفت. او بانکدار درک و به او گفت که به تاخیر پرداخت تا زمانی که همه چیز تبدیل به اطراف. او حتی ارائه وام دیگر برای “سرمایه در گردش” جولی گفت.

“من درک چرا آن را خوب به سخت بازپرسی کردن از بدهی. فکر گرفتن وام دیگر این است که یک گام به عقب” او گفت: اما به رسمیت می شناسد او ممکن است هیچ انتخاب دیگری.

هفته اول مدیریت کسب و کار کوچک ساخته شده اقتصادی آن آسیب فاجعه وام اضطراری پیشبرد بودجه در دسترس جولی صرف ساعت “و دو رم و نیرو بخش” تلاش برای تقلا کردن از طریق کاغذ بازی. پس از انجام, او یک, پاسخ اتوماتیک از طریق ایمیل که پیشنهاد کرد که اگر این شرکت بودند واجد شرایط, او ممکن است دریافت تا $5,000.

سه دردناک هفته بعد و با هیچ اضافی ارتباطات او آموخته است که او می خواهم تایید شده برای 4000 دلار وام.

در آغاز آوریل میشیگان ساخته شده 5 میلیون دلار در دسترس ایالت با تنها $500,000 اختصاص داده شده به بالا میباشد. جولی اعمال, درخواست برای $10,000, “اما, گفته, ما می خواهم هر چیزی را.” آنها هیچ چیز نیست.

“هیو و من هر دو اعمال می شود برای بیکاری” جولی گفت. “ما نیاز به مواد غذایی است. ما نیاز به گاز در ماشین.”

این شرکت واجد شرایط شاید بهترین و شناخته شده از برنامه های محرک اقتصادی فدرال حقوق و دستمزد طرح حفاظت از آنجا که در این تابستان شده اند که اولین بار آنها تا به حال یک حقوق و دستمزد. و حتی که در سوال: جولی هنوز هم امیدوار است که همه چیز حل و فصل کردن در اواسط ماه مه و سه deckhands — یک بازنشسته یکی دانشجو و یکی از اواسط حرفه ای حرفه ای هنوز هم می تواند نشان می دهد تا.

مرتبط:بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک در حال ‘بسته’ $350 میلیارد وام برنامه

اما جریان نقدی است که فقط یک نگرانی است. چگونه جهان را تغییر خواهد داد این است که یک بزرگتر.

حتی اگر مشتریان خود را می خواهید به سفر به Drummond Island — و پوششی روی پرهای مخصوص احساس راحتی استقبال از آنها — “من در تلاش برای فکر می کنم که چگونه ما به لحاظ اجتماعی فاصله در یک قایق” جولی گفت. “چگونه می توانم ‘پاک کردن’ کشتی پس از هر استفاده کنید؟”

گاری روپوش دار هارون جواهر در Potagannissing بای

دی کشتی بلند

جولی صحبت می کند عملی در مورد کسب و کار. او می گوید: “ما رقم چیزی” زیادی است. و در حالی که بسیاری از آمریکایی ها احساس “cabin fever” پس از quarantining برای چند هفته او را بیشتر رواقی: “این بسیار نیست از یک تغییر برای ما در زمستان. ما می خواهم به طور کلی فقط برای شهر یک یا دو بار در هفته برای کارهای ضروری.”

اما او می شود احساسی صحبت کردن در مورد جامعه خود است. دختر یک دوست خوب, یک پرستار ICU “downstate,” تا به حال به صرف تولد خود را به تنهایی در اوایل ماه آوریل. سخت است دیدن کسب و کارهای محلی نیاز به گرفتن کسب و کار از پشت درهای بسته جولی می یابد. و دروموند اقتصاد است که اساسا تمام گردشگران است.

“اگر ما یک فصل تابستان من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد” او گفت:.

در حال حاضر او و هیو رفتن به محل کار در قایق هر روز ساخت و آماده برای فصل تابستان است که ممکن است هرگز اتفاق می افتد.

“درست ملوان طول می کشد آب و هوا و تنظیم بادبان و سکان ساعت به ساعت و روز به روز و این چیزی است که ما انجام می دهند” جولی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de