آن را هنوز هم به من ثابت شده’: Chris Snee revisits Giants’ از دست رفته سوپر باول شانس

در یک هفته ای سری پست این است که به دنبال واقعیت های جایگزین در نیویورک ورزشی. امروز edition نگاه کرد که آیا این غول را برنده دوم مستقیم کاسه اگر گیرنده گسترده Plaxico Burress نمی شوت خود را در سال 2008. دو بار قهرمان سوپر باول کریس Snee هنوز هم احساس می کند یک فرصت از دست رفته بود که فصل.

این زندگی جدید — صفحه اصلی, و تحت قرنطینه — آیا چیز غیر عادی به مردم است.

در این زنجیرها محیط کریس Snee چندی پیش فرستاده سابق خود غول هم تیمی کوین Boothe یک پیام به صورت متن.

“من به تماشای آن” Snee نوشت.

این بود که حدود 10:30 شب و Boothe مبهوت شد.

“چرا شما که به خودتان است؟” Boothe ضرب گلوله کشته است.

Eli Manning در طول فصل 2008.©2008 Kevin P. Coughlin

Snee پاسخ: “من هرگز آن را انجام داده من به آن را انجام دهد و در حال حاضر من بیشتر تحریک شود.”

Snee گفت: پست او “بدست نمی شجاعت” به بررسی حوادث Jan. 11, 2009 تا زمانی که به تازگی هنگامی که در میان خانه اش مستند با خانواده اش او بررسی کل فصل 2008, بازی توسط, بازی مرتب کردن بر اساس تطهیر 12 سال در ساخت.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

به عنوان طرفدار کاسه چپ گارد Snee دیدم غول شروع 11-1 اما خود را از دست موجو پس از Plaxico Burress به طور تصادفی به ضرب گلوله خود را در پا. بدون بالا بازیسازی گیرنده گسترده غول از دست داده و سه نفر از آنها گذشته چهار به طور منظم فصل بازی پس از آن ضرب و شتم در خانه 23-11 توسط عقاب در یک NFC حذفی بازی.

غول outgained عقاب در حیاط (307-276) اما هرگز به ثمر رساند touchdown در این بازی و تبدیل به توپ بیش از سه بار.

“این بازی آن را به عنوان جریان ما نقل مکان کرد و توپ در اوایل ما فقط نمی باید که سبز منطقه/red-منطقه تهدید” Snee گفت. “ما تا به حال بسیاری از درایوهای غرفه که من نمی دانستم چون من هرگز رفت و برگشت به تماشای آن, بنابراین من بیشتر تحریک شده و پس از من به تماشای آن بازی است.”

تا به حال Burress نه حذف شده است به معنای واقعی کلمه از یک خود وارد زخم که منجر به حبس خود را Snee هیچ شکی نیست چگونه تاریخچه را ایفا می کند.

“ما در تمام سیلندر” Snee گفت. “الی [منینگ] بازی فوق العاده ما می تواند اجرا بر روی کسی. به کسی مثل Plaxico برای رفتن downfield ما نبودند گرفتن ضرب و شتم. ما نمی شد.

“این هنوز هم به من ثابت شده. شما فقط سال های بسیاری به بازی این بازی و شما می خواهید را به نفع خود به عنوان بسیاری که ممکن است. گوش اگر ما بد تیم و اتفاق می افتد که آن اتفاق می افتد. ما یک لعنتی خوب تیم فوتبال. من فقط نمی بینم هر کسی ضرب و شتم ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>