دولت فدرال است و با توجه به عقب کنترل عفونت مورد نیاز در ایالات متحده در خانه های پرستاری – حتی به عنوان طولانی مدت مراقبت صنعت ساکنان و کارگران در حال غرق coronavirus.

یک قانون پیشنهادی در سال گذشته توسط مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS) را تغییر مقدار زمان عفونت preventionist باید اختصاص به یک مرکز از حداقل پاره وقت به “زمان کافی” یک اصطلاح تعریف نشده است که اجازه می دهد تا تسهیلات تصمیم گیری چقدر زمان باید صرف شود. این مقررات هنوز نهایی نشده اما CMS هفته گذشته در دفاع از پیشنهاد خود گفت: با هدف کاهش بار نظارتی و تقویت کنترل عفونت.

مخالفان این تغییر گفت: این قانون می تواند ترک ساکنان خانه سالمندان بیشتر در معرض خطر عفونت است. آنها ابراز نگرانی کرد به خصوص با توجه به ویرانی COVID-19 موجب شده است تا در دراز مدت مراقبت از امکانات.

“آن را می سازد هیچ حس در همه – قبل از همه گیر اما بیشتر از آن در حال حاضر در طول یک بیماری همه گیر به رول پشت هر یک از این لازم عفونت و کنترل الزامات و مقررات فدرال گفت:” لیندسی هکلر یک نظارت وکیل در مرکز سالمند قانون و عدالت مدنی خدمات حقوقی آژانس در بوفالو, نیویورک. “آنها باید تقویت این عفونت و کنترل مورد نیاز است.”

سیستم مدیریت محتوا اذعان کرده است که عفونت است “علت مرگ و مير” در کشور 15,600 خانه های سالمندان. در آن قانون پیشنهادی آژانس گفت: 1.6 میلیون دلار به 3.8 میلیون عفونت رخ می دهد هر سال در آن امکانات تقریبا با 388,000 و میر نسبت به عفونت.

Coronavirus است و قرار دادن یک نور افکن بر روی این مشکل است. بیش از 16,000 دراز مدت مراقبت از ساکنان و کارکنان باید درگذشت COVID-19 با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل اطلاعات دولت. و تقريبا 97,000 ساکنان و کارکنان باید آزمایش مثبت برای ویروس. این اعداد و ارقام یک undercount چون تست شده است محدود است و بسیاری از کشورها منتشر نشده اطلاعات کامل.

CMS گفت: ایالات متحده آمریکا امروز قانون اجازه می دهد امکانات خود را برای تعیین زمان مورد نیاز برای پیشگیری از عفونت و بالا رفتن بخشی-زمانی که موجه باشد.

“این است که یک فرد محور رویکرد به مراقبت و اجازه می دهد سیستم مدیریت محتوا به داشتن امکانات پاسخگو با داشتن عفونت preventionist در محل بصورت تمام وقت و به خصوص در زمان شیوع” آژانس در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

ما می خواهیم به شنیدن از شما: آنچه که اتفاق می افتد در خانه سالمندان است ؟

جستجو در ایالات متحده آمریکا امروز پایگاه داده: بیش از 4000 خانه های پرستاری با COVID-19 موارد

این تغییرات برای اولین بار پیشنهاد در ماه جولای سال 2019 بخشی از تلاش مداوم با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای کاهش مقررات پرستاری در خانه ارائه دهندگان و تامین کنندگان. در علاوه بر این به اصلاح عفونت preventionist مورد نیاز پیشنهادی حکومت را نیز کاهش می دهد نیاز به امکانات گسترده ارزیابی از یک بار در سال به هر سال دیگر و اجازه می دهد برخی از امکانات به بی توجهی نیاز است که کلاه ساکنان در هر دو اتاق. CMS گفت: تغییرات خواهد اصلاحات “غیر ضروری منسوخ و یا بیش از حد سنگین” مورد نیاز است.

سیستم مدیریت محتوا است که با اقتدار به تغییر قوانین و مقررات در خانه های پرستاری بدون قانون گفت: این طرح هنوز در دست بررسی است. وجود دارد 1,731 نظرات به حکومت – پرستاری از صاحبان خانه برای طرفداران به ساکنان و اعضای خانواده خود را – هنگامی که دوره های عمومی برای ورودی بسته در ماه سپتامبر.

برخی از ارسالی prescient با توجه به آنچه که تاکنون رخ داده است با COVID-19.

“بیش از حد بسیاری از مردم را کشته و بیش از حد بسیاری رنج برده اند” آلیس Hedt سابق مدیر ملی بازرس مرکز نوشت: در یک نظر ارسال شده در سپتامبر. 24. “به حداقل رساندن نیاز از عفونت Preventionist هنگامی که ما می دانیم عفونت می توان جلوگیری کرد و خطاب منجر خواهد شد و حتی بیشتر مرگ و رنج است. من شخصا فکر می کنم این فرد باید تمام وقت در هر مرکز تا میزان مرگ ناشی از عفونت و غیر ضروری بستری شدن در بیمارستان کاهش پنجاه درصد است.”

Hedt که صرف 30 سال به عنوان یک مدافع برای دراز مدت مراقبت از ساکنان به نام طرح “یک سیلی از ساکنان که در حال ضعیف تر از هر زمانی در دراز مدت مراقبت از تاریخ است.”

کارشناسان می گویند COVID-19 اثر مخربی بر مردم در مراقبت دراز مدت است که نتیجه یک ترکیب پیچیده ای از عوامل از جمله ویژگی های این ویروس آسیب پذیری افراد مسن و کسانی که با شرایط اساسی نیروی انسانی در سطوح ملی و در دسترس بودن تست و تجهیزات حفاظت شخصی. برای برخی از ویروس’ اثر در خانه های پرستاری تمدید نگرانی های خود را درباره قانون پیشنهاد شده.

“که نرم شدن که حکومت من فکر می کنم در نگاه به گذشته است که دقیقا همان چیزی اشتباه گفت:” کریستوفر Laxton مدیر اجرایی جامعه برای پست حاد و دراز مدت مراقبت های پزشکی است.

Laxton که ارتباط نشان دهنده حدود 5500 حرفه ای پزشکی مشغول به کار در دراز مدت مراقبت از تنظیمات در سال گذشته ارائه ولرم پشتیبانی از تغییر نوشته است که گروه خود را نمی شی به زبان جدید اما در هر دو شرایط “ممکن است گیج کننده و دشوار برای تعریف است.” او نوشت که این مقدار زمان صرف شده در پیشگیری از عفونت باید بر اساس زندگی واقعی عوامل مانند تسهیلات ارزیابی ریسک تغییرات فصلی و حضور شیوع است.

در یک مصاحبه در هفته گذشته گفت: “یک جهان متفاوت است از زمانی که ما برای اولین بار اظهار نظر در آن پیشنهاد.”

“در این مرحله زمان کافی برای کنترل عفونت preventionist در یک ساختمان به معنای تمام وقت,” او گفت:. “و به این معنی اختصاص داده شده به یک ساختمان. و وجود دارد هر روز. که چه معنی کافی در این زمینه. آن را نمی ممکن است به این معنی است که خارج از یک COVID بیماری همه گیر. اما این قطعا به معنی آن را در حال حاضر.”

‘گاهی اوقات قوانین و مقررات مانع ما’

در دراز مدت-صنعت مراقبت های, برخی از آنها کمتر متقاعد شده است که خروج از قانون به عنوان است و یا حتی تقویت آن خواهد تفاوت معنی دار در کنترل عفونت.

“گاهی اوقات قوانین و مقررات مانع ما از قرار دادن منابع که در آن ما می دانیم که آنها نیاز به,” گفت: دکتر گرگوری جانسون افسر ارشد پزشکی از انجیلی لوتری خوب سامری جامعه بزرگترین نه برای سود ارائه دهنده مراقبت دراز مدت و ارشد خدمات در ایالات متحده است.

او اشاره کرد که تنها بخش کوچکی از امکانات گسترده ارزیابی – که مقررات پیشنهاد خواهد نیاز به انجام هر سال دیگر به جای سالانه با تمرکز بر کنترل عفونت. مقدار کار می رود که به آنچه می تواند تبدیل به یک 300-صفحه سند است “عظیم” جانسون گفت: وجود مقررات دیگر که آدرس کنترل عفونت.

در طول همه گیر او گفت که سازمان او به “حد” و حتی بخشی-زمان مورد نیاز است. جانسون گفت: آنها شروع اجرای بازدید کننده محدودیت و دیگر اقدامات پیشگیرانه در اوایل ماه مارس. یکشنبه, سامری خوب جامعه گفت: 26 از آن 143 پرستاری ماهر امکانات تا به حال حداقل یک مورد تایید شده از COVID-19.

جانسون گفت: این سازمان – که در عمل در 26 متحده – چنگ زدن با متفاوت محلی و ایالتی و فدرال مقررات و تلاش می کند به آنها پیشی بگیرد.

بیش از حد اغلب جانسون گفت: مردم می شنود تنها در مورد خانه های سالمندان هستند که “بد سیب.”

“وجود دارد یک کل بسیاری از مردم خارج وجود دارد در این کسب و کار که در حال انجام آن به دلیل عمیق مراقبت و تعهد عمیق به ماموریت” او گفت:.

ترکیب CMS مقررات خدمت به عنوان پایه ای برای فدرال بازرسی هایی که انجام شده در آمریکا و خانه های سالمندان. علامت پارکینسون, رئيس جمهور و مدیر عامل انجمن بهداشت آمریکا و مرکز ملی برای کمک به زندگی گفت که بررسی روند “شکسته در بسیاری از سطوح” از آنجا که این اقدامات بیش از حد بسیاری از چیزها و خیلی تنبیهی.

سازمان خود را که نشان دهنده بیش از 14,000 دراز مدت مراقبت از امکانات است که در مجموع ارائه خدمات به بیش از 5 میلیون نفر گفت: این پشتیبانی از کیفیت پیشگیری از عفونت در امکانات است اما در پشت, سیستم مدیریت محتوا,’ پیشنهاد تغییر حکومت. این سازمان در بیانیه ای گفت که “بیشتر نظارت است نه پاسخ به آنچه اتفاق افتاده است در طول بیماری همه گیر — آن را کاهش می دهد منابع مهم این مراکز نیاز و یا حتی قرار دادن آنها در معرض خطر بسته شدن.” اما آن نیز گفت: امکانات همیشه می توانید بیشتر انجام دهید.

“هنگامی که ما از این طریق کل کشور نیاز به یک بحث جدی و حساب ما در مورد کنترل عفونت شیوه های مراقبت های بهداشتی تنظیمات و در سراسر جامعه” بیانیه ای گفت:.

مخالفت با قانون پیشنهاد شده

افرادی که در مخالفت با CMS’ تغییر حکومت می گویند COVID-19 ثابت کرده که قوی کنترل عفونت میباشد.

انجمن حرفه ای در کنترل عفونت و اپیدمیولوژی (APIC) باقی مانده است ثابت قدم در آن مخالفت با CMS’ قانون پیشنهاد شده. سازمان غیر انتفاعی گفت: آن نا امید شده بود برای دیدن CMS تسلیم به این استدلال که مطابق است بیش از حد سنگین و ابراز نگرانی کرد که دولت فدرال در تلاش بود تا تغییر مقررات شده اند که مرحله به مرحله در از اواخر سال 2016 قبل تاثیر خود را به طور کامل احساس شده.

“این COIVD-19 شیوع واقعا به نور آورده فرصت ها و آسیب پذیری های مراقبت دراز مدت و موثر در پیشگیری از عفونت گفت:” APIC جمهور کانی اسب که مدیر از عفونت پیشگیری و کنترل در Prisma سلامت در کارولینای جنوبی است. “و از آن مهم نیست اگر آن را COVID-19 یا آنفولانزا و یا دیگر مربوط به عفونت و بیماری است که می تواند رخ دهد در این تنظیمات است. قوی, پیشگیری از عفونت های کنترل برنامه است که واقعا ضروری برای این نوع از امکانات.”

جستجو در ایالات متحده آمریکا امروز پایگاه داده امکانات با COVID-19 موارد

کارول Buckner یک پرستار ثبت شده که با این نسخهها کار در پزشکی از راه دور گفت: او به مدت طولانی به حال نگرانی در مورد کیفیت مراقبت در خانه سالمندان در روچستر, نیویورک, که در آن برادرش زندگی مروارید پرستاری و توانبخشی. این مرکز که اخیرا نام جدید Roc پرستاری و توانبخشی, مرکز یکی از 88 خانه های سالمندان شناسایی شده توسط سیستم مدیریت محتوا به عنوان یک تمرکز ویژه مرکز خانه است که کمبود مزمن و در صورت اضافی نظارت دولت.

“وجود دارد کارکنان کافی نیست. آنها را آموزش داده است. و هیچ نظارت. من هرگز از دیدن یک پرستار وجود دارد مگر اینکه آنها در حال عبور meds,” او گفت:. “و سپس شما اضافه COVID به این؟”

تسهیلات را مدیر نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر

در سال گذشته Buckner نوشت به سیستم مدیریت محتوا برای اعتراض به حکومت پیشنهاد تغییر توسط ذکر است که کنترل عفونت است “تنها ترین محافظ” اندازه گیری تسهیلات ارائه می کنند ساکنان آن است. او گفت: او می داند که برادر خود را به یک عفونت preventionist تنها به این دلیل که او یک بار کشف یک فهرست کارکنان در سفر و دیدم که در عنوان ذکر شده در کنار نام یک شخص. او نمی داند که چگونه بسیاری از ساعت کارمند اختصاص به کنترل عفونت.

او گفت: این مرکز گزارش نشده هر گونه موارد COVID-19 اما او هنوز هم نگرانی.

“من هنوز عصبی,” او گفت:. “منظورم این است که من امیدوار هستم که آنها در حال انجام دقیق کار با نقاب. اما من تا به حال خواسته تسهیلات, ‘چه می توانم به شما کمک کند؟’ آنها گفتند: اگر شما هر گونه آستین پیراهن مردانه آنها می تواند قرار داده و در عقب و لباس مانند لباس است. بنابراین بدیهی است که آنها به من گفتن در آنها لازم نیست به اندازه کافی PPE.”

Buckner گفت: سیستم مدیریت محتوا نیاز به اعمال مقررات سختگیرانه تر.

“من امیدوارم همه چیز بهتر است,” او گفت: “اما من نمی دانم که همه چیز را تا کنون تا بهبود کامل مقررات واقعا تقویت و shored ، آنها باید خیلی بهتر از آنها هستند.”

Marisa Kwiatkowski یک خبرنگار در ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات تیم با تمرکز در درجه اول در کودکان و خدمات اجتماعی. تماس با او در mkwiatko@usatoday.com, @IndyMarisaK و یا از طریق تلفن سیگنال یا واتساپ در (317) 207-2855.

Tricia L. Nadolny یک خبرنگار در ایالات متحده آمریکا امروز تحقیقات تیم. او را می توان در رسید tnadolny@usatoday.com یا @TriciaNadolny.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de