جزایر رنجرز در نظر گرفتن گام بزرگ به سوی راه اندازی مجدد NHL فصل

جزایر’ تمرین تسهیلات بازگشایی شد به صورت داوطلبانه در گروه های کوچک تمرین روز شنبه به عنوان فاز 2 از NHL “بازگشت به بازی” طرح رسما لگد کردن.

یک گروه محدود از بازیکنان از جمله جاش Bailey, Matt Martin, توماس Greiss و کال Clutterbuck شرکت در روز دوشنبه تمرین در Northwell سلامت یخ مرکز در ایست میدو. اسکات Mayfield, دوون Toews و کریس گیبسون — که در خدمت به عنوان شروع goaltender برای این تیم اهل سهامداران این فصل نیز دیده می شود راه رفتن به تسهیلات دوشنبه.

رنجرز برنامه ریزی برای بازگشایی MSG مرکز آموزش در تریتون آغاز روز سه شنبه.

صحبت کردن در یک زوم تماس با خبرنگاران پس از جزایر’ تمرین دوشنبه بیلی گفت: گروه “رفتن نیست بیش از حد دیوانه در روز 1” اما آن است که به پشت بر روی یخ با هم تیمی.

“پس از سه ماه وجود دارد کمی از زنگ زدگی بنابراین شما فقط در خارج وجود دارد و پاهای خود را در زیر شما حرکت جن در اطراف یک کمی دریافت برخی از عکس ها فقط از نوع رفتن بیش از اساسی ترین مسائل” بیلی گفت. “سپس ما به عنوان ما شروع به ramping تا مطبوع طرف از چیزهایی که من مطمئن هستم که ما می خواهیم انجام دهیم کمی در این هفته است. فقط به پیشرفت نزدیک تر و نزدیک تر ما را به اردوگاه.”

The Northwell Health Ice Center in East Meadow.
این Northwell سلامت یخ مرکز در ایست میدو.N. y. پست: چارلز Wenzelberg

بیلی به ذکر است که او در زمان COVID-19 تست این آخر هفته گذشته و دیگری یک شنبه قبل از شرکت در گروه های کوچک تمرین. او همچنین گفت که او انتظار دارد برای رفتن به تمرین تسهیلات سه بار در این هفته است.

بازیکنان که شرکت در فاز 2 در حال انتظار باقی می ماند در همان گروه شش یا کمتر به محدود کردن قرار گرفتن در معرض بالقوه تا لیگ حرکت به فاز 3 که انجام خواهد شد رسمی اردوگاه های آموزشی برای آماده شدن برای 24 تیم حذفی مسابقات که تصویب شد در ماه گذشته. لیگ مطلع بازیکنان در پایان ممکن است که مرحله سوم نه محل حداقل تا جولای 10.

مربیان و دیگر کارکنان مجاز به مشاهده در فاز 2 اما نه اسکیت. علاوه بر این بازیکنان نیست مجاز به کار کردن یا اسکیت در دیگر امکانات را در طول این زمان.

بیلی که استقبال از یک نوزاد دختر به خانواده اش در قرنطینه گفت: او بیشتر به “اضطراب” برای بازگشت به بازی هاکی به عنوان مخالف به نگران بودن در مورد سلامت خود را. اما این یک چالش برای بیلی به تصور کنید چه فاز 4 و NHL 24-تیم حذفی فرمت خواهد شد.

“من فکر می کنم آن را واقعا فقط گرفتن سر خود را در اطراف آن پیچیده شده آن را برای رفتن به متفاوت است. مهم نیست که چگونه از آن همه با هم می آید, وقتی که, چگونه, اگر, به هر صورت ممکن آن را به آنچه که ما عادت کرده اند به,” او گفت:. “آره ما ممکن است به یک ساختمان خالی اما شما هنوز هم با بچه ها شما هنوز هم نوع که کل روال است که ما به طور معمول از طریق رفتن است.”

Scott Mayfield heads to his car following a workout Monday at the Islanders' facility in East Meadow.
اسکات میفیلد سر به ماشین خود را پس از تمرین روز شنبه در جزایر’ تسهیلات در ایست میدو.N. y. پست: چارلز Wenzelberg

بیلی بستری او تعجب که چگونه او باید به دور از همسر و بچه ها.

“اما آن را تمام می شود بخشی از آن را,” او گفت:. “ما باید به فداکاری در اینجا وجود دارد و هنگامی که زمان می آید.”

رنجرز که شناخته شده هستند و در این منطقه عبارتند از: آدم, Fox Artemi Panarin کریس Kreider مارک Staal برندان اسمیت و Julien Gauthier. اما آن ناشناخته خواهد شد که شرکت در روز سه شنبه داوطلبانه تمرین.

ایگور Shesterkin عامل ریک Komarow گفت پست که rookie netminder شده است آموزش در فلوریدا است و برنامه ریزی می شود بر روی یخ در اواخر این هفته. او انتظار می رود در فلوریدا برای هم بودن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de