است خود را به شهر بازگشایی پس از coronavirus مستند? دانشمندان می گویند برای جلوگیری از این مکان

صحبت کردن گسترش coronavirus — و به احتمال زیاد نقش موثری در آن contagiousness.

که این نتیجه یک مطالعه منتشر شده در آخرین نسخه از همکار-بررسی مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم رسمی مجله آکادمی ملی علوم. “این مشاهدات تایید می کنند که وجود دارد قابل توجه احتمال که عادی صحبت علل هوابرد انتقال ویروس در محیط های محدود” مطالعه نتیجه می گیرد.

‘سخنرانی قطرات تولید شده توسط حامل بدون علامت از SARS-CoV-2 به طور فزاینده ای به عنوان یک احتمال در حالت انتقال بیماری می شود.’

— مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم

این مطالعه می افزاید: به یک رشد پژوهش در چرا از آن مهم است که مردم حفظ اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک. پاسخ به COVID-19 تبدیل به یک مسئله سیاسی است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو قفل شده اند و شاخ و بیش از زمانی که برای بازگشایی اقتصاد است.

“سخنرانی قطرات تولید شده توسط حامل بدون علامت سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 (SARS-CoV-2) به طور فزاینده ای به عنوان یک احتمال در حالت انتقال بیماری” مطالعه یافت می شود. “بسیار حساس به نور لیزر پراکندگی مشاهدات نشان داده اند که صحبت کردن با صدای بلند منتشر می کنند می تواند هزاران نفر از قطرات مایع در هر ثانیه است.”

در یک بسته راکد و هوا و محیط زیست آنها از نظر ناپدید می شوند پس از 8 دقیقه به دقیقه 14 “که مربوط به قطرات هسته ca. 4um قطر یا 12um به 21um قطرات قبل از کم آبی” محققان نوشت. یک میکرومتر, um معادل یک میلیونیوم یک متر است. Coronavirus است 0.125 um. پزشکی-درجه N95 ماسک های فرسوده توسط پزشکان زیرا آنها می تواند مسدود ذرات از آن اندازه.

دانشمندان گفت که در حالی که این مدت طولانی شناخته شده است که ویروس های تنفسی مانند coronavirus میتواند از طریق قطرات تولید شده توسط سرفه یا عطسه آن را کمتر به طور گسترده ای شناخته شده است که عادی صحبت نیز تولید هزاران نفر از قطرات مایع. بالا ویروسی بارهای از SARS-CoV-2 تشخیص داده شده اند در مایعات خوراکی از COVID-19−مثبت بیماران از جمله بدون علامت هستند.

از دست ندهید:“ما نمی خواهد که یک واکسن بعدی زمستان است.” مانند 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی, CDC می گوید: موج دوم coronavirus می تواند بدتر. پس چه اتفاقی می افتد ؟

برخی از فضاهای عمومی به نظر می رسد بیشتر در محیط خصمانه به کروناویروس از دیگران با توجه به یک مطالعه جداگانه در مجله Nature منتشر شده تحقیقات توسط یک تیم از محققان به رهبری Ke Lan, استاد و مدیر دولتی کلید آزمایشگاه ویروس شناسی در دانشگاه ووهان در چین منطقه ای که در آن COVID-19 بیماری ناشی از SARS-CoV-2 برای اولین بار گزارش شده است.

تهویه اتاق به فضای باز و آزاد مایع محافظ پوشاک و استفاده مناسب و ضدعفونی توالت مناطق می تواند کمک به کاهش قطرات پخش شده است.

مناطق پر ترافیک هستند بهترین اجتناب شود به خصوص که در آن وجود دارد رطوبت. پس از راه اندازی تله برای کوچک ذرات معلق در هوا (ذرات) در دو بيمارستان شهر ووهان محققان دریافتند بیشتر coronavirus ذرات معلق در هوا در بيماران حمام و سرویس بهداشتی و رختکن برای پزشکان. “پتانسیل برای انتقال آئروسل از قبيل” محققان نوشت.

مطالعه برخی از خبر خوب برای بیمارستان: وجود ذرات معلق در هوا کمتر در انزوا بخش و اتاق بیمار با تهویه خوب و کامل مایع که مطالعه یافت می شود. “نتایج ما نشان می دهد که تهویه اتاق به فضای باز و آزاد مایع محافظ پوشاک و استفاده مناسب و ضدعفونی توالت مناطق می تواند به طور موثر محدود کردن غلظت SARS-CoV-2 RNA در ذرات معلق در هوا” آنها نوشت.

حمل و نقل عمومی نیز یک نقطه داغ, با توجه به یک کار مقاله منتشر شده در آوریل 24 توسط جفری هریس استاد گروه اقتصاد در موسسه تکنولوژی ماساچوست: “نقشه ایستگاه مترو گردان مطالب برآمدگي بر اساس کد پستی-نقشه ها در سطح از گزارش coronavirus بروز هستند به شدت سازگار با مترو-تسهیل بیماری انتشار است.”

تعداد موارد در ضمن همچنان به افزایش است. همانطور که از دوشنبه 11.5 میلیون نفر تا به حال تست شده در ایالات متحده برای SARS-CoV-2. وجود دارد 1,504,244 مورد تأیید و 90,193 مرگ و میر در ایالات متحده است که 28,339 بودند در نیویورک است. در سراسر جهان وجود دارد 4,775,000 مورد تأیید و 317,565 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی.

همچنین نگاه کنید به:مایک پنس اذعان او ساخته شده یک اشتباه در بازدید از بیماران بدون ماسک, اما مراقبت های بهداشتی کارگران می گویند کلینیک مایو جدی روح جستجو برای فراموش

‘در یک بسته راکد و هوا و محیط زیست آنها از نظر ناپدید می شوند پس از 8 دقیقه به 14 دقیقه’ محققان نوشت: در کارشناسی مطالعه منتشر شده در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

یافتن مطالعات coronavirus قطرات می توانند سفر 6 تا 13 پا

یکی دیگر از مطالعه در مجله پزشکی نیوانگلند از دانشمندان دانشگاه پرینستون UCLA و موسسه ملی بهداشت به این نتیجه رسیدند که این ویروس می تواند در هوا باقی می ماند برای “تا 3 ساعت پس از aerosolization.” آن قابل تشخیص در هوا تا سه ساعت تا 4 ساعت در مس تا 24 ساعت روی مقوا و 2-3 روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ.

‘هنگامی که هوا, سخنرانی, تولید قطرات به سرعت در حال اب چیزی را گرفتن به علت تبخیر در نتیجه کاهش در اندازه و کاهش سقوط خود را.’

متخصصان بهداشت توصیه می کنند شما باقی می ماند حداقل 6 فوت دور از دیگران, اما یک تحقیق توسط محققان به رهبری یک تیم در آکادمی نظامی دانشگاه علوم پزشکی در پکن منتشر شده در حال ظهور بیماری های عفونی باز-دسترسی به کارشناسی مجله ماهانه منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: قطرات گسترش می تواند تا 13 ،

عمر این ویروس نیز متفاوت خواهد بود بسته به نوع سطح از آن است که در دما و یا رطوبت. حمام استقبال محیط زیست برای coronaviruses. “قبلی coronaviruses می توانید باقی می ماند مناسب در هوای سرد و مرطوب سطوح تا نه روز” Ostrosky گفت. بنابراین اگر شما در حال به اشتراک گذاری یک خانه با کسی که coronavirus او به شدت توصیه می کند در برابر همان حمام است.

همانطور که برای سفر در پرواز اکسیژن در هواپیما است که به احتمال زیاد از کیفیت بالاتر از هوا در خانه خود را. “اگر شما یک فرد آلوده در جلوی هواپیما و شما در هواپیما خود را در معرض خطر است و نزدیک به صفر به سادگی از آنجا که این منطقه از قرار گرفتن در معرض است که تصور می شود حدود شش فوت از فرد آلوده” با توجه به چارلز چیو استاد آزمایشگاه پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

خبر خوب: ترمینال سرعت سقوط coronavirus قطرات مقیاس به عنوان مربع از آن قطر, آخرین مطالعه خود به این نتیجه رسیدند. “هنگامی که هوا, سخنرانی, تولید قطرات به سرعت در حال اب چیزی را گرفتن به علت تبخیر در نتیجه کاهش در اندازه و کاهش سقوط آنها” آنها نوشت. حجم سخنرانی سن سخنران و خشکی حفره دهان در طول تنفس همه نقش دارند.

“مقدار که قطرات انقباض پس از کم شدن آب بدن بستگی به کسری از ازاین ماده در دهان مایع که شامل الکترولیت و قند و آنزیم DNA و بقایای خشک اپیتلیال و سلول های سفید خون. در حالی که خالص بزاق حاوی 99.5% آب در هنگام خروج از غدد بزاقی وزن کسری از ازاین ماده در مایع می افتد در 1% به 5% دامنه.”

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>