جولای 15th هنوز مالیات در روز ؟ وزارت خزانه داری ممکن است در نظر گرفتن تاخیر در مهلت هفت. 15, Mnuchin می گوید

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin چپ درب باز به گسترش جولای 15 مالیاتی آخرین مهلت برای بار دوم به سپتامبر. 15 به عنوان آمریکایی ها و کسب و کار همچنان به دست و پنجه نرم کردن با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

“همانطور که در حال حاضر ما نه قصد انجام آن, اما آن چیزی است که ما ممکن است در نظر” Mnuchin در مصاحبه ای گفت: در بلومبرگ سرمایه گذاری جهانی در سال 2020 مجازی نشست. “من را تشویق همه آمریکایی ها اگر شما می توانید فایل بروید و آن را انجام دهد به خصوص اگر شما فکر می کنم شما باید بازپرداخت را انجام دهید.”

وزارت خزانه داری ایالات متحده در حال حاضر به عقب رانده سنتی مارس 15 آخرین مهلت برای فدرال 2019 درآمد مالیاتی به اواسط ماه جولای به آمریکایی ها سه ماه دیگر به فایل های خود را مالیات. متحده, اما, ممکن است مهلت مختلف.

یک خانه رویایی یک اتوبوس مدرسه و دمدمی اسکیت رولر: در اینجا چیزی است که زوج در حال خرید با همه گیر عروسی وجوه

Ouch!: COVID-19 مجبور است برخی از مردم قرار داده و بازنشستگی در انتظار

تا کنون بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر تکمیل شده اظهارنامه مالیاتی درآمد خود را. اما هنوز هم وجود دارد برخی که واصل نشده است. IRS دریافت کرده 136.5 میلیون درآمد مالیاتی همانطور که از 12 ژوئن از بیش از 144 میلیون دلار دریافت شده در سال گذشته است.

آمریکایی ها هنوز هم می تواند درخواست تمدید آن را به آنها بدهد تا اکتبر. 15 تا ارسال می گرداند. اما filers هنوز هم نیاز به پرداخت هر گونه مالیات بدهکار ژوئیه 15.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net