آن را امن برای یک ماشین کرایه کنید ؟ هرتز رقبا افزایش فرایند تمیز کردن برای از بین بردن coronavirus

به عنوان سفر شروع به انتخاب کنید تا دوباره پس از coronavirus بسته مقدار از آن را خودرو-شرکت های اجاره مشتاق هستند برای اطمینان از مشتریان که آنها در حال گرفتن یک ماشین تمیز.

روز جمعه هرتز پرده برداری از آن 15-فرآیند گام به گام برای تمیز کردن و ضد عفونی ماشین داخلی و بیرونی است. وسایل نقلیه است که رفتن را از طریق فرایند خواهد بود گواهی و مهر و موم شده به عنوان “استاندارد طلا را تمیز می کند.”

“آب بندی هر وسیله نقلیه است که برای اولین بار از آن نوع عمل در ماشین اجاره صنعت و یکی از ما این باور را به مشتریان اضافه شده صلح از ذهن دانستن آنها تنها فرد برای وارد کردن خودرو از آن خود کرده کاملا تمیز و مقادیر گفت:” هرتز رئیس جمهور و مدیر عامل کاترین Marinello در بیانیه ای.

فرایند تمیز کردن شرح زیر است آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل با توجه به هرتز.

تماس با سطوح مانند چرخ فرمان و دستگیره درب تمیز خواهد شد با یک ضد عفونی کننده است که مورد تایید سازمان حفاظت محیط زیست برای استفاده در برابر coronavirus.

هرتز است نورد جدید فرایند تمیز کردن در ایالات متحده خود را, مکان و قصد دارد به گسترش آن به کشورهای دیگر است.

رقیب شرکت دارای یک روند مشابه آن خواستار “کامل پاک تعهد است.” شرکت با تمرکز بر 20 بالا-نقاط تماس در هر خودرو و اقدامات لازم برای جداسازی و قرنطینه یک وسیله نقلیه در صورت نیاز.

Avis بودجه و دلار صرفه جو را افزایش خود را به روش های تمیز کردن و همچنین.

شرکت های اجاره خودرو نیز تمیز کردن و ضد عفونی اتوبوس شاتل و شمارنده در انتخاب و رها کردن مکان. کارکنان به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل و تشویق به شستن دست های خود را اغلب.

هرتز مستقر در استروئ فلوریدا گفت: در ماه گذشته در یک نظارتی فدرال پر کردن که این برنامه ریزی به اخراج 10,000 کارگران در آمریکای شمالی به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>